OTP Bank Liga 2021/2022, 24. forduló - 2022.03.11. - 20:00

Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 2 - 0 (0 - 1)

Helyszín: Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

Nézőszám: 1112

Játékvezetők: Berke Balázs (játékvezető), Csonka Bence (tartalékjátékvezető), Szalai Balázs (asszisztens), Szalai Dániel (asszisztens)

A PAFC összeállítása

Kezdők: Tóth, Nunes, Kozák, Slagveer (Gera 67'), Stronati, Corbu (Urblik 89'), Favorov, Szolnoki, Spandler, Nagy Zs., Skribek (Komáromi 55')

Cserék: Markek, Csirmaz, Urblík, Gera, Bakti, Komáromi, Deutsch

Vezetőedző: Hornyák Zsolt

Kezdők: Nagy G. - Szabó J., Gévay (Kinyik 60'), Lenzsér - Medgyes (Sajbán 60'), Balogh (Nagy R. 60'), Szabó B. (Böde a szünetben), Windecker, Osváth - Ádám, Haraszti (Kesztyűs 77')

Cserék: Rácz, Kinyik, Tamás, Sajbán, Böde, Kocsis, Kesztyűs, Kovács, Nagy R., Pethő

Hiányzók: Szélpál (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Favorov 9', Nunes 67'

4. perc: Szabó B. és Osváth összjáték a jobb oldalon, a beadásba viszont beleértek. Haraszti szöglete a kapu előtt Ádámot kereste, de sajnos csatárunk nem fért a labdához.

9. perc: Gól. Egy bedobással nem tudtunk mit kezdeni, mely végén Favorov maradt tisztán, és lőtt a kapunkba.

PAFC - PAKSI FC 1 - 0

14. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést, Slagveert buktatta.

16. perc: Medgyes is „besárgult”.

18. perc: Osváth harcolt nagyot a jobb oldalon, az alapvonalnál, a beadás már sajnos pontatlanra sikeredett.

22. perc: Osváth-Szabó B.-Haraszti tette a labdát a jobb oldalon, a beadás előtti passz azonban sajnos túl mélyre, pontatlanra sikeredett.

26. perc: Gyönyörű kontrát vezettünk, Ádám-Haraszti-Szabó B. volt a labda útja, viszont a lövés középre ment, így azt Tóth hárítani tudta… Ahh…, nagy lehetőség volt.

29. perc: Haraszti tekert kiválóan a kapu elé egy szabadrúgást a jobb oldalról, amit Ádám csúsztatott meg, a túloldalon pedig Szabó J. érkezett, majd a kapuba vágta a labdát. A VAR-ozás után azonban lest ítéltek.

34. perc: Medgyes-Balogh-Haraszti összjáték a bal oldalon a tizenhatos oldalvonalánál, a lövés előtti utolsó passz sajnos rövidre sikerült.

38. perc: Haraszti veszélyes szögletéről a kapu elé érkező Gévay centikkel maradt csak le.

39. perc: Szolnoki kapott sárga lapos Windecker buktatásáért.

Véget ért az első félidő. PAFC - PAKSI FC 1 - 0 Gyerünk, srácok!

Cseréltünk a szünetben: Szabó B. helyett Böde folytatta.

46. perc: A PAFC kezdte a második játékrészt.

49. perc: Medgyes húzta meg kiválóan a pálya tengelye felé, majd Harasztinak passzolt a jobb szélen, akinek a beadását Ádám próbálta kapura tenni, de beleértek, a lecsorgóra még Böde ment, de sajnos nem fért a labdához.

52. perc: Medgyes mentett hatalmasat a gólvonalunkon fejjel…

54. perc: Haraszti lőhetett jó 20 méterről, a jobb oldalról, nem sokkal ment mellé.

55. perc: Változtattak a hazaiak: Skribeket Komáromi váltotta.

60. perc: Nunes kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

61. perc: Hármas cserét eszközöltünk: Gévay, Balogh és Medgyes helyett Kinyik, Nagy R. és Sajbán lépett a pályára.

67. perc: Gól. Nagy G. jött ki rosszul a kapujából egy szöglet után, majd Nunes talált a kapunkba.

PAFC - PAKSI FC 2 - 0

67. perc: Cseréltek a hazaiak: Slagveer helyett Gera folytatta.

68. perc: Gera kapott sárga lapos figyelmeztetést.

74. perc: Osváth jobb oldali beadását Tóth fogni tudta.

77. perc: Cseréltünk: Harasztit Kesztyűs váltotta.

78. perc: Ádám készített le Bödének a tizenhatoson belül, a lövés azonban elmaradt egy bevetődő hazai védő miatt. Nagy lehetőség lett volna.

79. perc: Sajbán buktatásáért Favorov kapott sárga lapos figyelmeztetést.

80. perc: Böde is „besárgult”.

82. perc: Kinyik és Corbu akaszkodott össze, mindketten sárgát kaptak.

87. perc: Nagy R. tekert a kapu elé veszélyesen egy szabadrúgást a bal oldalról, amire többen is érkeztek, de a labda sajnos nem a kapuban kötött ki.

88. perc: Sajbán közelről a kapu mellé. A szöglet után Ádám próbálkozott, az pedig Tóth védte. Ah…

89. perc: Hazai csere: Corbu helyett Urblik kapott lehetőséget.

90. perc: Spandler kapott sárga lapos figyelmeztetést Sajbán buktatásáért.

Véget ért a mérkőzés. PAFC - PAKSI FC 2 - 0