OTP Bank Liga 2021/2022, 32. forduló - 2022.05.08. - 14:05

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 1 (0 - 1)

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Nézőszám: 1572

Játékvezetők: Pintér Csaba (játékvezető), Berke Balázs (tartalékjátékvezető), Georgiou Theodoros (asszisztens), Horváth Zoltán (asszisztens)

Csapatunk kerete

Kezdők: Rácz, Kinyik, Gévay, Szélpál (Gyurkits 77'), Sajbán, Osváth, Kocsis (Böde 61'), Kesztyűs, Windecker (Tamás 46'), Nagy R. (Ádám 61'), Szabó J. (Medgyes 61')

Cserék: Nagy G., Tamás, Balogh, Haraszti, Böde, Ádám, Gyurkits, Kovács, Medgyes, Lenzsér, Szabó B.

Vezetőedző: Bognár György

A Kisvárda összeállítása

Kezdők: Dombó, Cirkovic, Camaj (Kravchenko 77'), Karabelyov (Ötvös 66'), Makowski, Bumba (Mesanovic 77'), Zlicic (Melnyik 66'), Prenga, Navratil, Izidorio, Peteleu (Hej 83')

Cserék: Hotra, Hej, Kravchenko, Ötvös, Melnyik, Gosztonyi, Mesanovic, Nagy M.

Sportigazgató: Révész Attila

Gólszerzők: Camaj 31'

Percről percre

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

5. perc: Nagy R. indulhatott meg a pálya tengelyében, de a passza, amivel Kocsist ugratta volna ki,  sajnos nem sikeredett pontosra.

7. perc: Nagy R. indított egy lendületes támadást, majd Szabó J. tette laposan a kapu elé a labdát a bal oldalról, az érkező Sajtában azonban lerántották középen, amiért a játékvezető büntetőt ítélt.

8. perc: Cirkovic a lerántásért sárga lapos figyelmeztetést kapott.

9. perc: VAR-vizsgálat után azonban a büntető elmaradt, mivel a kamerák leshelyzetet mutattak. Így Cirkovic lapja is törlésre került.

18. perc: Egy jó jobb oldali kényszerítőzés után Kesztyűs indított egy kicsit mélyen Sajbánt, támadónk már nem tudta elérni a labdát.

23. perc: Rácz húzott le egy veszélyes, jobb oldali vendég beadást.

25. perc: Windecker lőtt a tizenhatos sarkától, de Dombó figyelt, és fogni tudta a próbálkozást.

31. perc: Gól. Camaj indult egy gyorsan elvégzett szabadrúgásra a pálya középen, majd átívelte Ráczot.

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 1

35. perc: Windecker húzta meg, majd Szabó J.-nek passzolt a bal oldalon, aki Sajbán elé tálalt volna középre, de sajnos a beadás túlságosan mély lett.

38. perc: Nagy R. veszélyes szögletét Kinyik csúsztatta nem sokkal a kapu fölé.

40. perc: Szélpál kapott sárga lapos figyelmeztetést, hogy mire, azt talán csak a játékvezető tudja…

40. perc: Lerántásért Karabelyov is „besárgult”.

42. perc: Osváth tisztázott a gólvonalunkról egy vendég sarokrúgást követő fejes után. Kellett!

45. perc: Szabó J. veszélyes bal oldali beadása középen Sajbánnak magasra, Kocsisnak rövidre sikeredett.

45+3. perc: Szélpál lőtt jó 22 méterről, de Dombó sajnos védeni tudott.

Véget ért az első félidő. Gyerünk, srácok!

Cseréltünk a szünetben: Windecker helyett Tamás folytatta.

46. perc: A Kisvárda kezdte a második játékrészt.

47. perc: Kinyik kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

50. perc: Bumba lőtt messze a kapunk fölé 17 méterről.

61.perc: Harmat is cseréltünk: Nagy R., Kocsis és Szabó J. helyett Ádám, Böde és Sinan lépett a pályára.

66. perc: Kettős csere a Kisvárdánál is: Karabelyov helyett Ötvös és Zlicic helyett Melnyik lépett a pályára.

67. perc: Kesztyűs lágyan emelt a kapu elé egy szabadrúgást középről, Bödét kereste, de támadónkig sajnos nem ért el a labda.

70. perc: Melnyik tekert nemsokkal a kapunk mellé a jobb oldalról. Köszönjük!

71. perc: Medgyes húzta meg kiválóan a bal oldalon, ám a beadása előtt sajnos a labda túlhaladt az alapvonalon.

72. perc: Medgyes bal oldali beadását szorongatott helyzetből Böde fejelte a kapu mellé.

74. perc: Kezezésért Gévay kapott sárga lapos figyelmeztetést.

75. perc: Medgyes bal oldali beadása középen Ádámnak magasra, Bödének rövidre sikeredett.

77. perc: Utolsó cserénk: Szélpált Gyurkits váltotta. A véndégeknél Bumba helyett Mesanovic és Camaj helyett Kravchenko folytatta.

78. perc: Böde tűnt el érdekes körülmények között a tizenhatoson belül, de a játékvezetőnél - és a VAR-szobában - ez nem ért büntetőt.

83. perc: Vendég csere: Peteleu helyett Hej folytatta.

84. perc: Osváth jobb oldali beadásáról középen Ádám centikkel maradt le. Ah…

85. perc: Kesztyűs veszélyes szögletét Ádám fejelte nem sokkal a kapu mellé…

87. perc: Rácz védett vetődve, de magabiztosan egy távoli, lapos vendég próbálkozást.

88. perc: Sajbán lőtt fordulásból, a tizenhatos vonalától, de Dombó vetődve sajnos fogni tudta a próbálkozást.

90. perc: Mesanovic kapott sárgát, miután nem engedett elvégezni egy szabadrúgást.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 1