A Szentlőrincet és a BMTE-t is legyőzték a csajok

2022. máj. 10.  -  Női labdarúgás
A Honvéd azonban sajnos kifogott rajtunk.

Leány U19 Közép-Nyugat csoport, 19. forduló: PAKSI SE - Szentlőrinc SE 2 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Lengyel, Horváth, Kiss, Somogyi, Trapp, Ruff, Vittmann, Lickert, Rupa, Varga, Kuklis

Cserék: Szűcs, Győrfi, Kapéter, Lusinszki

Góljainkat Lickert 8’ és Varga 51’ szerezték.

„A mérkőzés elejétől nagy fölényben játszottunk, így már a nyolcadik percben megszereztük a vezetést. A lányok nagyon sok helyzetet kidolgoztak, de mire a befejezéshez kerültünk volna, a labda messze elkerülte az ellenfél kapuját. A második játékrészben már az U16-os lányok kaptak lehetőséget, akik kiválóan szálltak be a folytatásba. Már az ötvennegyedik percben sikerült gólt szereznünk. Ellenfelünk továbbra is szorosan védekezett, olyannyira, hogy át sem léptek a térfelünkre. Ennek ellenére nem tudtunk komoly helyzeteket kialakítani, igaz, többször sikerült áttörni a védelmüket, viszont sajnos az utolsó pillanatokban mindig hiba csúszott a kapura tartó labda útjába. Megnyertük a mérkőzést, de az összjátékkal nem teljesen voltam elégedett” - elemzett Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U16 HNP Közép-Nyugat csoport, 16. forduló: PAKSI SE - Budapest Honvéd 1 - 3 (1 - 2)

Kezdők: Figura, Berecki, Árki, Szűcs, Asztalos, Bogdán, Szajkó, Kapéter, Győrfi

Cserék: Lusinszki, Fodor, Theobald, Zufall

Gólunkat Zufall 31’ szerezte.

„A mérkőzés elejétől komoly taktikai csata alakult ki a két csapat között. Ellenfelünk hosszú indításokkal és előre ívelt labdákból próbált helyzetbe kerülni, mi pedig a földön próbáltuk felépíteni támadásainkat. Sajnos a félidő felénél sikerült bekapnunk két buta gólt, ettől kapkodni kezdtünk, és rengeteg rossz döntést hoztunk. Később sikerült szépíteni, de az egy gól kevés volt a fordításhoz” - értékelt Kneller Balázs trénerünk.

Leány U14 HNP Dél-Nyugat csoport, 16. forduló: PAKSI SE - BMTE - Airnergy 4 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Sallai, Feil, Horváth, Reiser, Migács, Földesi, Selényi

Cserék: Molnár, Reifschneider, Kató, Forrai

Góljainkat Feil 19’, 38’, Horváth 45’ és Sallai 58’ szerezték.