Féltucat gól idegenben az U16-tól

2022. máj. 17.  -  Utánpótlás
Az U14 2-2-es döntetlent játszott Budafokon.

U19: „C” csoport, 12. forduló: PAKSI FC - Békéscsaba 1912 Előre SE 3 - 4 (1 - 2)

Kezdők: Herman, Ludányi, Zsákovics, Vén, Skripek, Budai, Borsi, Dózsa, Fuják, Nickl, Paksi

Cserék: Török, Zoltán, Tarczal, Kurta

Góljainkat Dózsa 31’, Vén 67’ és Ludányi 70’ szerezték.

Az első félidőben megérdemelten vezetett a Békéscsaba, nem találtuk a védekezésnél az egymás közötti távolságokat, és rosszul vettük fel a támadó játékosokat. A maximumot kihoztuk az első félidőből, hiszen végül szépíteni is tudtunk. A második játékrész kiegyenlített volt és az első része jól alakult, mivel megfordítottuk az eredményt, de sajnos védelmi hibák következtében az utolsó tíz percben elvesztettük a mérkőzést. Mikor fordítottunk, magunk sem hittük el, hogy megnyerhetjük a meccset, ez volt a legnagyobb probléma” - értékelt Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U17: „B” csoport, 11. forduló: PAKSI FC - MOL Fehérvár FC 1 - 6 (1 - 1)

Kezdők: Herman, Mácsik, Szilágyi, Berényi, Karaszi, Rogács, Marosi, Binder, Máté, László, Marsai

Cserék: Bakodi, Babos, Büki, Ignácz, Horváth, Győrfi

Gólunkat Marosi 45’ szerezte.

U16: „B” csoport, 9. forduló: Főnix-Gold FC - PAKSI FC 1 - 6 (0 - 2)

Kezdők: Bakodi, Somorjai, Babos, László, Máté, Tóth, Ignácz, Szabó, Palóka, Hekfusz D., Szilágyi

Cserék: Hekfusz R., Pupp, Győrfi, Köllő, Gáspár

Gólunkat Tóth 19’, 64’, 82’, Palóka 39’, 57’ és Győrfi 70’ szerezte.

„Gratulálok a srácoknak! Végig uralva a mérkőzést magabiztos győzelmet arattunk” - értékelt Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U16: „B” csoport, 12. forduló: Békéscsaba 1912 Előre SE - PAKSI FC 4 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Bakodi, Gáspár, Babos, László, Pupp, Máté, Győrfi, Tóth, Ignácz, Szabó, Palóka

Cserék: Hekfusz R., Hekfusz D., Köllő, Szilágyi

Gólunkat Palóka 62’ szerezte.

„Rég nem látott rossz teljesítményt produkáltunk, aminek talán az lehetett az oka, hogy a srácok megelégedtek az elmúlt fordulókban nyújtott teljesítményükkel. Ellenfelünk hozzáállásban és a játék minden elemében fölénk nőtt ezen a napon. Kemény sorozatterhelésben vagyunk, de fontos lesz a következő két találkozónk ahhoz, hogy matematikailag is bebiztosítsuk a feljutásunk” - értékelt Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U15: Kiemelt csoport, 12. forduló: DVSC - PAKSI FC 4 - 2 (2 - 1)

Kezdők: Ulbert, Kovács, Májik, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Verbulecz, Balogh, Szabó, Huber

Cserék: Wiesner, Juhász, Niklos, Tillman, Dörömböző

Góljainkat Galambos 16’, 53’ szerezte.

U15: Kiemelt csoport, 21. forduló: PAKSI FC - PMFC 2 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Juhász, Éger, Marcsa, Galambos, Verbulecz, Balogh, Niklos, Dörömböző

Cserék: Ulbert, Jáksó, Tillman, Szabó, Vesza, Huber

Gólunkat Galambos 75’ szerezte.

A mérkőzés nagyobb részében irányítottuk a játékot, többet birtokoltuk a labdát az ellenfelünknél. Ez mindenképpen előrelépés, hiszen az elmúlt két évben ez fordítva volt az egymás közötti mérkőzéseinken. Játékban, a játék felépítésében sokat javultunk.  Az ellenfelünk védő harmadában azonban passzívak voltunk, a pécsi csapat stabilan és jól védekezett. Összességében a vereség ellenére elégedett vagyok a mutatott játékkal. Remélem, a záró fordulóban is jó teljesítményt tudunk majd nyújtani - elemzett Wiesner József vezetőedzőnk.

U14: Alap csoport (nyugat), 24. forduló: Budafoki LC - PAKSI FC 2 - 2 (0 - 2)

Kezdők: Nagy, Orbán-Zaják, Szurma M., Bagó, Virág, Rauf, Selyem, Farkas, Farsang, Somogyi, Tanos

Cserék: Biszak, Szurma Z.

Góljainkat Orbán-Zaják 5’, 13’ szerezte.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 24. forduló: PAKSI FC - Vasas Kubala Akadémia 0 - 3 (0 - 0)

Kezdők: Rostás, Pumerschein, Klem, Stier, Krausz, Köllő, Steiner, Péter, Vargyas

Cserék: Varga, Csötönyi, Száraz