NBIII: 4-0-s siker az első félkészülési mérkőzésen

2022. júl. 07.  -  NB III.
Kindl Istvánék a Sárbogárdot fogadták.

Felkészülési mérkőzés: PAKSI FC II. - Sárbogárd 4 - 0 (0 - 0) - 2022.07.06., 18:00

Első félidő: Simon - Mácsik, Pupp, Dibusz, Szécsi - Lakatos-Lengyel, Máté, Tóth - Skripek, Pesti, Ignácz

Második félidő: Herman - Binder, Osztermajer, Ádám, Gregor - Heisler, Lakatos-Lengyel (Máté 70’), Horváth - Skripek (Szécsi 70’), Palóka, Zoltán

Gólszerzők: Horváth 58’, 80’ és Zoltán 76’, 88’

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion - edzőpálya

„Ez volt az első közös mérkőzésünk a szinte teljesen kicserélődő keretünkkel. Tehetséges fiataljainkkal töltöttük fel csapatunkat az U16-tól az U19-ig. Igazából én sem tudtam még, mire számíthatok, fiataljaink még csak tanulgatják azt a fajta játékot, amit szeretnénk, hogy jellemezzen minket. Ez az első húsz-huszonöt percben meg is mutatkozott, ekkor ellenfelünk veszélyes támadásokat vitt végig ellenünk. Később azonban - ahogy várható volt - sebességünk és edzettségi szintünk kidomborodott, elkezdtük felőrölni a Sárbogárdot. Egyre nagyobb lett a fölényünk, ahogy mentünk bele a találkozóba. A második félidőben vendégeink már csak szórványosan tudtak átjönni a térfelünkre, mi viszont egyre inkább veszélyeztettünk. Négy találatunkból kettő igazán szépre sikeredett. Első megmérettetésnek nagyszerű volt, pláne, hogy általában vereséggel szoktunk kezdeni. Pozitívum továbbá, hogy mindenki minimum negyvenöt percet tölthetett a pályán” - értékelte felkészülési mérkőzésünket vezetőedzőnk, Kindl István.

NBIII-as csapatunk következő felkészülési mérkőzése: 07.08., 11:00 PAKSI FC II. - Kaposvár