OTP Bank Liga 2022/2023, 6. forduló - 2022.08.31. - 17:00

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 1 - 3 (0 - 2)

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Nézőszám: 1604

Játékvezetők: Antal Péter (játékvezető), Pillók Ádám (tartalékjátékvezető), Albert István (asszisztens), Csatári Tibor (asszisztens)

Kezdők: Rácz, Sajbán (Balogh 46'), Haraszti (Gyurkits 60'), Osváth (Vas 46'), Kádár, Papp (Nagy R. 63'), Windecker, Varga, Lenzsér, Szabó B. (Bőle 46'), Szabó J.

Cserék: Simon, Gévay, Balogh, Bőle, Vas, Böde, Gyurkits, Szélpál, Debreceni, Nagy R.

Vezetőedző: Waltner Róbert

A Kisvárda összeállítása

Kezdők: Hindrich, Hej, Vranjanin, Ötvös (Melnyik 63'), Camaj (Asani 65'), Karabelyov, Lucas (Makowski 65'), Navratil (Vida 85'), Kovacic, Ilievski (Mesanovic 65'), Peteleu

Cserék: Artem, Kravchenko, Makowski, Vida, Asani, Melnyik, Széles, Leoni, Mesanovic

Vezetőedző: Török László

Gólszerzők: Windecker 63', ill. Navratil 17', Camaj 24', Karabelyov 52'

3. perc: Vargát buktatták a tizenhatoson belül, de a síp néma maradt.

7. perc: Peteleu kapott pontos labdát a tizenhatosunkon belül, majd ziccerből a kapunk mellé tekert, köszönjük!

10. perc: Sajbán nagy bedobása egészen a kapu elé szállt, ahol többen is érkeztek, de végül Hindrichte lett a labda.

17. perc: Gól. Navratil lépett ki a bal oldalon, majd ziccerben, Rácz mellett a kapunkban lőtt.

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 1

22. perc: Szabó B. a bal oldalról előbb Harasztit, majd Sajbánt próbálta megjátszani, egyszer hosszúra sikerült a labda, másodszorra a kisvárdai kapus jött ki időben a kapujából, és gyűjtötte be a labdát.

24. perc: Gól. Camaj tekert a kapunkba egy szöglettel felérő szabadrúgást. Gyerünk már, srácok!

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 2

31. perc: Haraszti kapat a mérkőzés első sárga lapját egy elkésett belépőért.

36. perc: Kádár mentett meg az utolsó pillanatban egy veszélyes vendég kontrát.

41. perc: Haraszti kapott tisztán egy labdát a bal oldalon, majd kapura fordult, és jó 26 méterről lőtt nem sokkal a kapu mellé. Meg kellett próbálni, szép kísérlet volt.

45+1. perc: Windecker ment egy szabad labdára a kapu eléterébe, majd a vendég kapus befeküdt el, de a tizenegyes elmaradt.

Véget ért az első félidő. Gyerünk, srácok!

Hármat is módosítottunk a félidőben: Osváth, Sajbán és Szabó B. helyett Vas, Balogh és Bőle folytatta.

46. perc: A Kisvárda kezdte a második játékrészt.

50. perc: Hej kapott sárga lapos figyelmeztetést időhúzásért.

52. perc: Gól. Karabelyov fejelt a kapunkba egy szögletet követően.

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 3

60. perc: Cseréltünk: Harasztit Gyurkits váltotta.

62. perc: Bőle veszélyes szögletét Windecker fejelte nem sokkal a kapu mellé a túloldalon. Ah…, nagy lehetőség volt.

63. perc: Góóól! Windecker bólintott a kapuba egy pontos, balról érkező labdát. Gyerünk!

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 1 - 3

65. perc: Hármat változtatott a Kisvárda: Ilievski, Lucas és Camaj helyett Mesanovic, Makowski és Asani kapott lehetőséget.

67. perc: Ismét Windecker fejelt, csak sajnos ezúttal pont a vendégek kapusának a kezébe. Ahh…, nagyon kellene az újabb gól.

73. perc: Csere mindkét oldalon: Ötvös helyett Melnyik a vendégeknél, nálunk Papp helyett Nagy R. lépett a pályára.

83. perc: Vas veszélyes, jobb oldali beadását a kisvárdai hálóőr sajnos magabiztos húzta le.

85. perc: Utolsó kisvárdai csere: Navratil helyett Vida lépett a pályára.