Győzelem a Honvéd és a Budaörs ellen

2022. szept. 20.  -  Utánpótlás
Az U17 és az U12 szerzett értékes három pontot a hétvégén.

U19: Alap Csoport, 3. forduló: PAKSI FC - Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia 1 - 2 (1 - 1)

Kezdők: Herman, Binder, Ádám, Lakatos-Lengyel, Horváth, Karaszi, Osztermájer, Gregor, Zoltán, Perger, Heisler

Cserék: Marosi, Büki, Mácsik, Szécsi, Dibusz

Gólunkat Perger 2’ szerezte.

Gratulálok a csapatnak a mutatott játékhoz, és egyben nagyon sajnálom őket, mivel a játék képe alapján nagyarányú győzelmet érdemeltek volna. Az egész mérkőzés során óriási labdabirtoklási fölényben játszottunk, ami helyzetekben is megmutatkozott, de sajnos ilyen az élet, hátul két figyelmetlenség után végül kikaptunk. Büszke vagyok minden játékosomra, a szememben Ők voltak a nyertes csapat - így Nagy István edzőnk.

U17: Kiemelt Csoport, 3. forduló: Budapest Honvéd - MFA - PAKSI FC 0 - 2 (0 - 2)

Kezdők: Schrenck, Babos, Köllő, László, Pupp, Máté, Palóka, Tóth, Szabó, Keringer, Szilágyi

Cserék: Bakodi, Gáspár, Kiss, Szauer, Horváth, Somorjai, Holka

Góljainkat Köllő 18’ és Szabó 37’ szerezték.

„Hetek óta kiválóan dolgozik a csapat, így bizakodóak voltunk a találkozó előtt. Jó felfogásban és tempóban kezdtük a mérkőzést, ennek köszönhetően pedig már az első félidőben kialakítottuk a végeredményt. Külön öröm, hogy kapott gól nélkül hoztuk le az összecsapást. Az elemzésekből és a taktikai edzések során megbeszéltekből is sokat kaptam vissza a csapattól. Továbbra is vannak hiányosságaink, amin természetesen tovább dolgozunk. Nem szabad lazítanunk, hiszen egy nagyon erős mezőnyben kell helytállnunk” - elemzett Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U16: Kiemelt Csoport, 3. forduló: Várda Labdarúgó Akadémia - PAKSI FC 6 - 0 (5 - 0)

Kezdők: Ulbert, Kovács, Májik, Juhász, Jáksó, Éger, Marcsa, Balogh, Perczel, Verbulecz, Dörömböző

Cserék: Wiesner, Szabó, Niklos, Tillman, Tojzán

Rosszul kezdtük a mérkőzést, hiszen már a második percben előnybe került a hazai csapat, és pár perc múlva meg is duplázta az előnyét. A kapott gólok között nekünk is volt két ziccerünk, amit sajnos nem tudtunk értékesíteni.  A Kisvárda szinte minden lehetőségét gólra váltotta az első félidőben, jól játszott, szép találatokat szerzett, mi pedig asszisztáltunk hozzá. Hiányzott a csapatból az agresszivitás, kevés párharcot nyertünk meg a földön és a levegőben is.  A második játékrészben már kevesebbszer forogtak veszélyben a kapuk, inkább a mezőnyben folyt a játék. Ezen a napon a tavalyi bajnok a játék minden elemében jobb volt nálunk, gratulálunk nekik - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.     Jó teljesítményt nyújtott: Dörömböző

U14: Alap Csoport (nyugat), 3. forduló: Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia - PAKSI FC 2 - 1 (0 - 1)

Kezdők: Rostás, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Kovács, Marosi, Péter, Köllő, Vargyas, Wiesner, Laczkó

Cserék: Klem, Száraz, Varga, Kákai, Szoó

Gólunkat Osztermájer 2’ szerezte.

Jól kezdtük a mérkőzést! A második percben megszereztük a vezetést. Ez megfelelő lökést adott a folytatáshoz, további három-négy gólszerzési lehetőségünk is volt, és szinte az egész félidőn keresztül az ellenfél térfelére kényszerítettük a játékot. A második játékrészben a hetvenedik percig ugyanez folytatódott, helyzetek sokasága és kapufák. Kifejezetten jól játszottunk. Az utolsó tíz percben sajnos elkezdtünk rossz döntéseket hozni, és magunkra húztuk a hazaiakat. A vége előtt két perccel egyenlített a hazai csapat egy szögletet követően, majd a nagy elkeseredettségünkben a második gólt is megkaptuk. Talán az ilyen mérkőzésekre szokták mondani, saját magunkat vertük meg. Biztató volt ugyanakkor számomra, hogy ilyen jól tudunk játszani egy minőségi csapat ellen, viszont egyelőre csak hatvanöt-hetven percig - nyilatkozta Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U13: Országos - Dél-Nyugat, 3. forduló: Budaörs - PAKSI FC 5 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Viló, Nagy N., Niklós, Kaltenecker, Weisz, Csötönyi, Ágoston, Kutasi, Mayer

Cserék: Nagy, Földi, Tóth, Kiss, Demeter

Góljainkat Csötönyi 16’ és Földi 64’ szerezték.

U12: Országos - Dél-Nyugat, 3. forduló: Budaörs - PAKSI FC 0 - 6 (0 - 0)

Kezdők: Badó, Nagy, Fodor, Herman, Görgics, Szabó, Sallai, Mráz, Domján

Cserék: Sági, Fábián, Kovács, Fazekas, Rakó, Eke, Nemere, Fekete, Németh

Góljainkat Kovács 23’, 74’, Szabó 52’, Sallai 56’, Mráz 60’ és Fazekas 64’ szerezték.