U17: Kiemelt Csoport, 4. forduló: PAKSI FC - ETO FC Győr 3 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Bakodi, Babos, Köllő, Szilágyi, Pupp, Máté, Palóka, Tóth, Ignácz, Szabó, Keringer

Cserék: Schrenck, Gáspár, Somorjai, Kiss, Szauer, Győrfi, Holka

Góljainkat Palóka 12’, Szabó 47’ és Köllő 70’ szerezték.

„Annak ellenére, hogy megszereztük a vezetést, az első félidei játékunk nem tetszett. A szünetben átbeszéltük a dolgokat és egy sokkal jobb második félidőt sikerült produkálnunk. Ennek meg is lett az eredménye, hiszen háromgólos előnyt építettünk. Góljainkon felül még további ígéretes lehetőségeket dolgoztunk ki. A végén egy büntető után szépítettek vendégeink. Gratulálok a srácoknak a magabiztos győzelemhez” - elemzett Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U16: Kiemelt Csoport, 4. forduló: PAKSI FC - Budapest Honvéd - MFA 3 - 1 (2 - 0)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Juhász, Jáksó, Éger, Marcsa, Galambos, Balogh, Verbulecz, Dörömböző

Cserék: Huber, Niklos, Tillman, Perczel, Ulbert

Góljainkat Dörömböző 24’, Galambos 30’ és Verbulecz 55’ szerezték.

„A mérkőzésen végig stabilan védekeztünk, jól zártuk le a területeket a Honvéd mélységből induló játékosai előtt. Az átmeneteket gyorsan és jól oldottuk meg. A találkozón gyorsabban reagáltunk a különböző szituációkra, és a játék több fázisában is jobbnak bizonyultunk az ellenfelünknél. A három rúgott gól mellett volt még két kapufánk is, az ellenfelünk viszont a rúgott gól mellett nem tudott ziccert kialakítani a kilencven perc során. Nagy dolognak tartom, hogy az ország egyik legjobb kiemelt akadémiáját sikerült hazai pályán legyőzni. Gratulálok a fiúknak, de fontos, hogy a következő mérkőzésen is hasonló teljesítményre legyenek képesek” - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

U15: Alap Csoport, 2. forduló: MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 2 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Grausza, Orbán-Zaják, Biszak, Jankó, Virag, Rauf, Tojzán, Farkas, Farsang, Tanos, Csoknyai

Cserék: Szurma, Burányi, Wiesner, Somogyi, Szurma

„A mérkőzésen többen sérüléssel bajlódva és betegségből lábadozva játszottak. Az egész találkozó folyamán egyenrangú ellenfelei voltunk a fehérvári együttesnek. Az első félidőben nem tudtunk nagy helyzetet kialakítani, az ellenfelünk a saját hibáinkból tudott veszélyes helyzeteket teremteni. A szünet előtt egy szöglet utáni határozatlanságból kaptunk könnyű gólt, ahol többen is hibáztak. Nem volt megfelelő sebességű a játékunk, sokszor rossz helyen próbálkoztunk a támadásépítéssel. A második játékrészben többet tudtunk veszélyeztetni, sok lehetőségünk volt, de sajnos nem találtuk el az ellenfél kapuját. A második hazai gólnál hárman is hibáztunk, szinte felkínáltuk nekik a lehetőséget a gólszerzésre. Az utolsó bő félórában labdabirtoklási fölényben játszottunk, de lövéseink célt tévesztettek. Összességében csalódás a végeredmény, mert nem játékban nőtt fölénk az ellenfelünk, hanem a mi hibáinkat kihasználva döntötte el a mérkőzést. Mind a támadó, mind a védekező szögletek további gyakorlást igényelnek, sokszor még mindig határozatlanok vagyunk ezekben a játékhelyzetekben. Bizakodásra ad okot, hogy folyamatosan közeledünk a Fehérvárhoz, már csak apróságok jelentik a különbséget” - így Köllő Roland vezetőedzőnk.

U14: Alap Csoport (nyugat), 4. forduló: PAKSI FC - Budaörs 5 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Rostás, Klem, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Marosi, Péter, Köllő, Vargyas, Kákai, Laczkó

Cserék: Száraz, Kovács, Varga, Szoó, Steiner

Góljainkat Köllő 25’, 55’, 71’ és Steiner 45’, Stier 50’ szerezték.

„Az első félidőben nem volt gördülékeny a játékunk, de ennek ellenére megvoltak a lehetőségeink. A második játékrészben akadtak nagyobb rések az ellenfél védekezésén, és valamivel jobban is játszottunk, valamint Köllő gólerős játékának köszönhetően értékes győzelmet arattunk” - nyilatkozta Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U13: Országos - Dél-Nyugat, 4. forduló: PAKSI FC - PMFC 2 - 10 (0 - 0)

Kezdők: Vilő, Nagy N., Csötönyi, Tóth, Földi, Ágoston, Nagy, Kutasi, Mayer

Cserék: Demeter, Kiss, Hum

Góljainkat Föpldi 25’ és Mayer 59’ szerezték.

U12: Országos - Dél-Nyugat, 4. forduló: PAKSI FC - PMFC 3 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Nagy, Fodor, Herman, Görgics, Szabó, Sallai, Mráz, Domján, Badó

Cserék: Sági, Keserű, Németh, Fekete, Tamási, Rakó, Fazekas, Kobács, Nemere

Góljainkat Fodor 19’, 66’ és Fazekas 68’ szerezték.