Az U16 és az U14 örülhetett a hétvégén.

Női NBII. Nyugati csoport, 11. forduló: Budaörs - PAKSI SE 10 - 0 (6 - 0)

Kezdők: Lengyel, Wiesner, Csere, Boda, Zufall, Horváth, Sajabó, Fodor, Fritz, Kiss, Marosi

Cserék: Csehi, Kapéter

Tartalékosan, három U19-es játékossal a keretünkben utaztunk a bajnokság egyértelmű esélyeséhez. Ellenfelünk még gólt sem kapott a bajnokságban, és százszázalékos mutatóval áll, így egyértelmű esélyesei voltak a párharcunknak. Gyorsaságban teljes mértékben felülmúltak bennünket, ami a sikerük kulcsa volt. Nálunk mindenképpen pozitívum volt, hogy a lányok végig küzdöttek, egy percig sem adták fel, hajtottak az utolsó pillanatig. A Budaörsnek más céljai vannak, az NBI-be készülnek, ez látszott is - így Horváth György vezetőedzőnk.

Leány U16 HNP Dél-Nyugat csoport, 8. forduló: PAKSI SE - HR-Rent Kozármisleny 6 - 1 (5 - 0)

Kezdők: Ignácz, Papp, Árki, Malomsoki, Bálint, Földesi, Horváth, Pirisi, Horváth

Cserék: Szakál, Peák, Figura, Mucz

Góljainkat Pirisi 4’, 10’, Földesi 7’, 62’, Figura 16’, Bálint 66’ szerezték.

„Már a negyedik percben megszereztük a vezetést, ez pedig tovább motiválta a lányokat, és felszabadultan, mondhatni hiba nélkül játszottak. A tizedik percben már háromgólos előnyünk volt, minden támadásunk veszélyt jelentet az ellenfél kapujára. 5-0-val fordultunk. A második játékrészben kiegyenlítetté vált a mérkőzés képe, ez azzal is magyarázható, hogy több játéklehetőséget biztosítottam a fiatalabb játékosoknak. Ellenfelünk többször is meglepte a kapunkat, sőt, egy védelmi hibából gólt szereztek. A mérkőzés végére ismét a kapujához szorítottuk a Kozármislenyt, és további helyzeteket dolgozunk ki” - értékelt Radványi László trénerünk.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 10. forduló: PAKSI SE - Kaposvári Rákóczi BFLA 4 - 2 (2 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Selényi, Sallai, Feil, Szalók, Reiser, Forrai, Migács

Cserék: Molnár, Balogh, Kató, Horváth

Góljainkat Sallai 1’, Feil 17’, Migács 42’, 46’ szerezték.