Siker a Budai FC, a Zalaegerszeg és kétszer a Bene Ferenc Akadémia ellen.

U19: Alap Csoport, 10. forduló: Budai FC - PAKSI FC 2 - 4 (2 - 1)

Kezdők: Herman, Mácsik, Ádám, Zoltán, Karaszti, Marosi, Répási, Keringer, Perger, Heisler, Dibusz

Cserék: Horváth

Góljainkat Karaszi 26’, Zoltán 61’, Répási 74’ szerezték, további egy találatunk hazai öngólból esett.

Gratulálok a csapatnak a kétgólos hátrányból való fordításhoz, de a játékhoz sajnos nem. Labdakihozatalban és labdatartásban is óriási gondok voltak, nem voltunk kellően magabiztosak, és nagyon sok ki nem kényszerített hibánk volt. Ezzel a mérkőzéssel a szezon első fele befejeződött, összességben elégedett vagyok a csapat fejlődésével és a játékosok hozzáállásával - így Nagy István edzőnk.

U17: Kiemelt Csoport, 11. forduló: PAKSI FC - Várda Labdarúgó Akadémia 0 - 2 (0 - 1)

Kezdők: Ulbert, Köllő, Babos, Pupp, Máté, Palóka, Tóth, Ignácz, Szabó, Keringer, Kiss

Cserék: Bakodi, László, Gáspár, Szilágyi, Szauer, Horváth

U16: Kiemelt Csoport, 11. forduló: PAKSI FC - ETO FC Győr 1 - 2 (1 - 0)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Balogh, Perczel, Berbulecz, Dörömböző

Cserék: Ulbert, Kajári, Juhász, Jáksó, Huber, Szabó, Tillman

Gólunkat Májik 13’ szerezte.

Az első félidőben szervezetten és koncentráltan játszott a csapat. A gól mellett két-három nagy lehetőségünk is volt a gólszerzésre, ebben az időszakban jól játszottunk. A második játékrészben már játékban a Győr dominált, és az adódó lehetőségeit jól használta ki. Büszke vagyok a csapatra, mert a mérkőzésen végig nagyon fegyelmezetten futballozott, és a játék is sokat javult az előző összecsapáshoz képest. Az első félidőben dominálni tudtunk egy jó képességű akadémiai csapat ellen, ez mindenképpen előrelépés. Tanulságos és jó mérkőzés volt, amely a gyerekek fejlődését jól szolgálta. Fontos, hogy az utolsó fordulóban is ilyen teljesítményre legyünk képesek - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

U15: Alap Csoport, 10. forduló: PAKSI FC - ZTE FC 5 - 0 (3 - 0)

Kezdők: Orbán-Zaják, Burányi, Rauf, Farkas, Farsang, Wiesner, Tanos, Bagó, Jankó, Tojzán, Grausza

Cserék: Nagy, Biszak, Szurma Z., Somogyi, Szurma M.

Góljainkat Tanos 18’, Jankó 21’, 31’, Orbán-Zaják 57’, Wiesner 79’

Magabiztos és megérdemelt győzelmet arattunk a Zalaegerszeg ellen. Minden csapatrészünkben felülmúltuk ellenfelünket, motiváltak voltunk, igaz, a minőség többször hiányzott a játékból. Nem kaptunk nagy nyomást a vendégektől, így a labdabirtoklási fölényünk minden megerőltetés nélkül, az egész mérkőzés alatt megvolt. Labdavesztések után sikerült gyorsan visszaszerezni a játékszert. Hiányérzetem abban lehet, hogy szerettem volna, ha a felállt védelemmel szemben több alkalommal tudunk a vendégek mögé kerülni vagy átlövéssel próbálkozni - így Köllő Roland vezetőedzőnk.

U13: Országos - Dél-Nyugat, 12. forduló: PAKSI FC - Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia 3 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Demeter, Földi, Csötönyi, Tóth, Weisz, Nagy, Niklós, Mayer, Hum

Cserék: Nagy N., Kutasi, Kiss, Viló

Góljainkat Nagy 58’, Tóth 69’, Hum 80’ szerezték.

Kezdők: Nagy, Fekete, Görgics, Keserű, Fodor, Sallai, Mráz, Nemere, Badó

Cserék: Sági, Fábián, Németh, Herman, Kozma, Szabó, Fazekas, Kovács, Rakó

Góljainkat Mráz 16’, 51’, 52’, 79’ szerezte.