OTP Bank Liga 2022/2023, 17. forduló - 2023.01.28. - 14:30

Kisvárda Master Good - PAKSI FC 2 - 2 (0 - 1)

Helyszín: Kisvárda, Kisvárdai Várkerti Stadion (Várkerti Stadion)

Nézőszám: -

Játékvezetők: Bognár Tamás (játékvezető), Farkas Ádám (tartalékjátékvezető), Kóbor Péter (asszisztens), Huszár Balázs (asszisztens)

A Kisvárda összeállítása

Kezdők: Hindrich, Hej, Jovicic, Ötvös, Camaj, Makowski (Spasic 84'), Melnyik, Navratil (Ilievski 71'), Kovacic, Leoni, Mesanovic (Czérna 88')

Cserék: Artem, Vida, Lucas, Széles, Ilievski, Ponomarenko, Czéna, Spasic

Vezetőedző: Török László

Csapatunk kerete

Kezdők: Nagy G. - Sajbán (Skribek 85'), Kinyik, Kádár, Szabó J., Osváth - Windecker (Balogh 85'), Papp, Szabó B. (Hahn 61'), Haraszti (Kovács 61') - Varga

Cserék: Simon, Hahn, Balogh, Vas, Skribek, Gyurkits, Kovács, Horváth, Haris

Vezetőedző: Waltner Róbert

Gólszerzők: Mesanovic 64' (bü.), Ötvös 80' ill. Varga 26' (bü.), Skribek 90+1'

Képek: Kisvárda Master Good

Percről percre

1. perc: A Kisvárda kezdte a mérkőzést.

2. perc: Nagy G. védett két hatalmasat, két közeli lövést követően. Huh..., nagyon kellett!

8. perc: Szabó B. indult meg a bal oldalon egy pontos labdával, sajnos a tizenhatoshoz érve a csele már nem ült, labdát vesztett.

16. perc: Haraszti húzta mega bal oldalt, majd jól forgattunk a túloldalon érkező Sajbánhoz, a beadásba azonban sajnos beleléptek a hazaiak, így nem tudtunk veszélyeztetni.

21. perc: Szabó J. feje kellett hatástalanítani egy balról, veszélyesen a kapunk elé érkező labdát.

25. perc: Vargát talpalták le csúnyán a tizenhatoson belül, a játékvezető azonnal büntetőt ítélt.

26. perc: Góóól! Varga magabiztosan értékesített a tizenegyest.

Kisvárda Master Good - PAKSI FC 0 - 1

37. perc: Kádár tisztázott egy veszélyes, jobbról érkező beadást fejjel.

44. perc: Egy eladott labdát után Camaj lőhetett tisztán, jó 18 méterről a bal oldalról, a labda a felső kapufánkon csattant. Köszönjük!

Véget ért az első félidő. Hajrá, srácok!

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc: Ötvösé a mérkőzés első sárga lapja.

50. perc: Nagy G. fogott magabiztosan egy jobbról érkező beadás utáni fejest.

51. perc: Kádár zárt vissza az utolsó pillanatban és mentett nagyot, egy lapos, balról érkező labdánál.

58. perc: Mesanovic lőtt messze a kapunk fölé a bal oldalról, jó 24 méterről egy lefordulást követően.

61. perc: Kettős csere nálunk: Harasztit Kovács, Szabó B.-t Hahn váltotta.

62. perc: Varga kapott sárga lapos figyelmeztetést.

62. perc: Osváth csúszott be egy bal oldali beadásba a tizenhatoson belül, és a kezét éríntette a labda. A játékvezető pedig büntetőt ítélt.

64. perc: Gól… Mesanovic berúgta a tizenegyest.

Kisvárda Master Good - PAKSI FC 1 - 1

71. perc: Hazai csere: Navratil helyett Ilievski folytatta.

72. perc: Windecker is „besárgult”.

77. perc: Nagy G. védett nagyot Ilievski csúsztatása után.

79. perc: Leoni fejelt a kapunk mellé egy jobb oldali beadást.

80. perc: Gól. Egy szöglet után a kapunk elé visszapattanó labdát Ötvös terelt a kapunkba…

Kisvárda Master Good - PAKSI FC 2 - 1

84. perc: Hazai csere: Makowski helyett Spasic lépett a pályára.

85. perc: Csere nálunk: Windecker és Sajbán helyett Balogh és Skribek folytatta.

88. perc: A hazaiak is módosítottak: Mesanovic helyett Czérna kapott lehetőséget.

88. perc: Varga lövését blokkolták a visszaértő hazai védők az utolsó pillanatban. Ah…

90. perc: Hindrich kapott sárga lapos figyelmeztetést időhúzásért.

90+1. perc: Góóól! Skribek talált a kapuba.

Kisvárda Master Good - PAKSI FC 2 - 2