OTP Bank Liga 2022/2023, 18. forduló - 2023.02.04. - 14:30

PAKSI FC - Kecskeméti TE 0 - 0 (0 - 0)

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Nézőszám: 1197

Játékvezetők: Farkas Ádám (játékvezető), Pillók Ádám (tartalékjátékvezető), Szert Balázs (asszisztens), Aradi József (asszisztens)

Kezdők: Nagy G., Kinyik, Sajbán, Bőle (Skribek 72'), Haraszti (Balogh 80'), Osváth, Kádár, Papp, Windecker, Varga, Szabó B. (Hahn 66')

Cserék: Simon, Gévay, Hahn, Balogh, Vas, Skribek, Gyurkits, Kovács, Nyári, Haris

Vezetőedző: Waltner Róbert

A KTE összeállítása

Kezdők: Varga B., Banó-Szabó (Meskhi 87'), Nagy (Katona 90+2'), Szabó, Vágó, Belényesi, Ryashko, Tóth, Szuhodovszki (Polyák 90+2'), Hadaró (Zeke 78'), Katona (Horváth 46')

Cserék: Varga Á., Kersák, Grünvald, Katona, Horváth, Bodor, Buna, Meskhi, Gréczi, Polyák, Zeke

Vezetőedző: Szabó István

Gólszerzők: -

3. perc: Haraszti ugratta ki Sajbánt a bal oldalon egy szabadrúgást követően, ám egy leheletnyit hosszúra sikerült a labda, így azt nem lehetett lekezelni.

7. perc: Bőle tekert középre egy labdát a bal oldalról, amit a szél majdnem a kapuba tessékelt.

16. perc: Szabó B. és Papp révén jól indultunk meg a pálya tengelyében, majd balról Haraszti adott be, de a szél megemelte a labdát, így az sajnos senkinek sem lett pontos.

27. perc: Haraszti maradt egyedül a pálya tengelyében, majd jó 22 méterről lőtt, a hálóba tartó labdát a vendégek kapusa nagy bravúrral tolta az oldalsó lécre. Ahh…, nagy helyzet volt.

30. perc: Haraszti veszélyes, bal oldali beadását a kecskeméti kapus csak másodjára tudta megfogni, de sajnos középen nem érkeztünk.

43. perc: Bőle veszélyes, jobb oldali beadását a vendégek portása csak öklözni merte.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Kecskeméti TE 0 - 0 Gyerünk, srácok!

Változtatott a KTE a szünetben: Katona helyett Horváth folytatta.

46. perc: A KTE kezdte a második játékrészt.

47. perc: Hadaró sárga lapos figyelmeztetést kapott.

49. perc: Haraszti húzta meg a bal oldalon, beadásával Vargát kereste, de csatárunk feje elől a vendégek kapusáé lett a labda.

59. perc: Bőle veszélyes, jobb oldali beadásáról középen a berobbanó Varga maradt le centikkel.

61. perc: Most a bal oldalról érkezett a kapu elé a labda, amit előbb Bőle, majd Windecker próbált lágyan megfejelni. Sajnos a kapu nem fogott veszélyben.

65. perc: Tóth is „besárgult”.

66. perc: Cseréltünk: Szabó B. helyett Hahn lépett a pályára.

68. perc: Pappot találta meg egy pontos labda a kapu torkában, de épp’, hogy csak tovább fésülni tudta azt, amit így a vendégek kapusa fogni tudott.

72. perc: Módosítottunk: Bőle helyett Skribek kapott lehetőséget.

72. perc: Sajbán dőlt rá egy labdára a tizenhatos vonalánál, a KTE kapusa csak vetődve tudta hárítani a jó próbálkozást.

77. perc: Haraszti buktatott egy sárgáért.

78. perc: KTE-csere: Hadaró helyett Zeke folytatta.

80. perc: Mi is változtattunk: Haraszti helyett Balogh lépett a pályára.

84. perc: Vágó kapott sárga lapos figyelmeztetést Windecker buktatásáért.

86. perc: Windecker kezelt le egy labdát a 18 méteren, és lőtt. A középre tartó labdát sajnos a vendégek hálóőre fogni tudta.

87. perc: Vendég csere: Banó-Szabó helyett Meskhi lépett a pályára.

90+2. perc: Kettős vendég csere Nagy és Szuhodovszki helyett Katona és Polyák kapott lehetőséget.

90+4. perc: Meskhi is „besárgult”.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Kecskeméti TE 0 - 0