Kezdők: Felipe, Kravchenko, Tsoukalas, Horváth, Marcolini, Gheorghe-Teodor, Cornel, Lukianchuk, Vári, Seco, Karasiuk

Cserék: Minca, Rados, Jefferson, Ilic, Gosztonyi, Berios, Anderson

Kezdők: Nagy G., Gévay, Kecskés, Hahn, Fejes, Papp, Zsidai, Szabó, Bartha, Kulcsár, Simon

Cserék: Rácz, Bobál, Nagy R., Egerszegi, Kesztyűs, Windecker, Könyves

Remili betegség miatt nem tudta vállalni a játékot.

Percről percre

1. perc: A Kisvárda csapata kezdte a mérkőzést.

6. perc: Horváth fejelt nem sokkal a kapunk fölé egy veszélyesen középre kanyarodó szabadrúgást.

12. perc: Hahn ugratta volna ki középen Simont, aki azonban visszafelé mozgott, így Felipe könnyen gyűjtötte be a játékszert.

15. perc: Hahn indult meg a jobb oldalon egészen az alapvonalig, ahonnan szorongatott helyzetből már nem tudta pontosan középre tenni a labdát.

17. perc: Seco lódult meg a jobb oldalon tisztán, majd laposan középre passzolt, ahol Gévay higgadtan hatástalanította a támadást.

21. perc: Lukianchuk lőtt kapura a jobb oldalról, éles szögből, Nagy a felső léc fölé tolta a játékszert.

23. perc: Gheorghe-Teodor szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

27. perc: Kecskés veszélyes jobb oldali beadását középen Szabó elől fejelték el, majd Hahn próbált ollózni, a túlságosan lelassuló labdát Felipe magabiztosan emelte fel a gyepről.

32. perc: Marcolini próbálkozott egy lapos lövéssel 22 méterről, de a labda elkerülte a kapunkat.

35. perc: Kecskés lőtt a kapu mellé 25 méterről.

38. perc: Bartha ívelt veszélyesen középre egy távoli szabadrúgást, de a partjelző lest intett.

40. perc: Hahn adta középre a játékszert az alapvonalról, a veszélyesen a kapu elé érkező labdára azonban Felipe jól mozdult ki, és az utolsó pillanatban a tizenhatoson kívülre öklözte azt.

44. perc: Kulcsár sárga lapos figyelmeztetést kapott Vári buktatásáért.

45. perc: Horváth lőhetett a 11-es pontról, de nem találta el jól a labdát, így Nagy könnyedén fogta a próbálkozást.

Véget ért az első félidő. Kisvárda Master Good - PAKSI FC 0 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

46. perc: Kulcsár lódult meg a jobb oldalon, majd veszélyesen középre passzolta a labdát, Felipe az utolsó pillanatban paskolta ki a játékszert a tizenhatoson kívülre a többi érkező játékosunk elől.

51. perc: Seco kapott sárga lapos figyelmeztetést színészkedésért.

54. perc: Szabó veszélyes jobb oldali beadását Simon elől Kravchenko fejelte el.

55. perc: Bartha szöglete kikanyarodott az alapvonalon túlra.

58. perc: Szabó ismét veszélyesen tekerte középre a játékszert, a nagy sebességgel érkező Kulcsár a földre fejelte a labdát, ahonnan a felső kapufára pattant, nagy lehetőség maradt ki.

58. perc: Vági próbálkozott laposan 26 méterről, Nagy vetődve védett.

59. perc: Lukianchuk sárga lapos figyelmeztetést kapott.

63. perc: Vezetőedzőnk cserélt először: Hahn helyett Könyves kapott lehetőséget.

64. perc: Zsidai buktatásáért Karasiuk sárga lapos figyelmeztetést kapott.

66. perc: Változtatott a hazaiak trénere is: Gheorghe-Teodor helyett Gosztonyi léphetett a pályára.

68. perc: Seco szögletét követően nagy kavarodás adódott a kapunk előtt, majd a labda a hálóban kötött ki, de a játékvezető érvénytelenítette a találatot, mivel a partjelző lest jelzett.

77. perc: Gévay jött előre egy szabadrúgáshoz, majd a labda meg is találta őt a bal oldalon, ahonnan tovább fejelte azt, de a túloldalon már nem akadt pontos érkező.

83. perc: Ismét változtattunk: Kecskés helyett Windecker lépett a pályára.

86. perc: Seco szöglete után ismét kavarodás volt a kapunk előtt, végül Horváth fejelt fölé.

87. perc: Harmadik cserelehetőségét is kihasználta vezetőedzőnk: Bartha helyett Nagy R. kapott lehetőséget.

89. perc: Horváth sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

90. perc: A játékvezető 3 perc hosszabbítást jelzett.

91. perc: Nagy G. gyűjtött be magabiztosan egy bal oldalról beívelt szabadrúgást.

Véget ért a mérkőzés. Kisvárda Master Good - PAKSI FC 0 - 0