Előnnyel várhatjuk a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágó mérkőzését.

Kezdők: Danilovic, Bokros, Mioc, Sós, Radó, Balogh, Heris, Hadzhiev, Knezevic, Varga, Osváth

Cserék: Hegedüs, Arabuli, Urblík, Vega, Komáromi, Kiss, Poór

Kezdők: Rácz, Bobál, Báló, Nagy R., Remili, Egerszegi, Kesztyűs, Windecker, Könyves, Kulcsár, Lenzsér

Cserék: Nagy G., Hahn, Fejes, Kővári, Zsidai, Szabó, Simon

4. perc: Radó ugrott volna ki középen, de Rácz jól jött ki a kapujából, és könnyedén begyűjtötte a labdát.

10. perc: Góóól: Kesztyűs jobb oldali szögletét követően a túloldalon Egerszegi elé pattant a labda, aki közelről a kapuba vágta azt. 0 - 1

12. perc: Radó szögletét követően Sós lőtt laposan 15 méterről, Rácz védett.

15. perc: Radó sarokrúgását Balogh lőtte kapásból kapura, a próbálkozást blokkoltuk, az újbóli szöglet már veszélytelen volt a kapunkra.

21. perc: Knezevic tekert középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, majd Rácz gyűjtötte be a játékszert.

30. perc: Heris ívelt előre egy labdát pontosan Radóhoz, de Rácz jól jött ki a kapuból, és az utolsó pillanatban elpöckölte a játékszert, ezzel megmentette az 1-0-s előnyünket.

36. perc: Kesztyűs végzett el egy sarokrúgást, a veszélyesen középre érkező labda Danilovic kezéből kicsúszott, majd Windecker lőtte a kapuba a játékszert, de szabálytalanság miatt a játékvezető érvénytelenítette a találatunkat.

40. perc: Knezevic sarokrúgására középen Heris érkezett pontosan, majd kapásból lőtt, próbálkozását blokkoltuk, és felszabadítottuk a kapunkat.

44. perc: Radó szögletét Egerszegi fejelte ki a kapunk előteréből a tizenhatoson kívülre.

Véget ért az első félidő. Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 0 - 1

A hazaiak trénere változtatott a szünetben: Sós helyett Kiss kapott lehetőséget.

46. perc: A Puskás Akadémia csapata kezdte a második játékrészt.

49. perc: Gól: Radó ugrott ki középen, és kapott egy lágyan elé ívelt labdát. Most nem hibázott, Rácz mellett a kapunkba lőtte a játékszert. 1 - 1

53. perc: Heris kapott sárga lapos figyelmeztetést, Egerszegi ellen szabálytalankodott.

57. perc: Tizenhatoson belüli színészkedésért Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést.

59. perc: Ismét változtatott a hazai vezetőedző Mioc helyett Urblík kapott lehetőséget.

62. perc: Nagy R. indult meg a jobb oldalon, majd pontosan középre tette a labdát, ahol Kesztyűs érkezett és lőtt nem sokkal a hazai kapu mellé. Nagy helyzet maradt ki.

68. perc: Remili lőtt nem sokkal a kapu fölé egy szabadrúgást 30 méterről.

74. perc: Bokros lőtt laposan a bal oldalról, Rácz védett.

75. perc: Mesterünk kihasználta első és második cserelehetőségét is: Nagy R. helyett Kővári és Remili helyett Hahn kapott lehetőséget. Változtatott a Puskás Akadémia is: Knezevic helyett Arabuli léphetett a pályára.

77. perc: Radó veszélyes szögletét Kesztyűs vágta ki a tizenhatosunkon kívülre.

80. perc: Vezetőedzőnk is felhasználta a harmadik változtatási lehetőségét: Könyves helyett Simon léphetett a gyepre.

84. perc: Radó sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

85. perc: Simon tizenhatoson belüli buktatásáért büntetőt ítélt a játékvezető. Hadzsiev a belépőért sárga lapos figyelmeztetést is kapott.

87. perc: Góóól: Hahn sikeresen értékesítette a tizenegyest. 1 - 2

91. perc: A játékvezető 3 perc hosszabbítást jelzett.

92. perc: Kulcsár és Egerszegi is sárga lapos figyelmeztetést kapott.

93. perc: Radó lőtt nem sokkal a kapunk fölé egy szabadrúgást 20 méterről.

Véget ért a mérkőzés. Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 1 - 2