Győzelem, döntetlen és vereség is akadt az első tavaszi fordulókban.
U16-os csapatunk döntetlennel kezdte az idényt.

Gyirmót SE Győr - PAKSI FC 1 - 1

Kezdők: Fábián, Nickl, Rohoska, Lakatos, Lengyel, Ribár, Madár, Budai, Balogh, Tarczal, Paksi

Cserék: Kovács, Vén, Raffael, Fuják

Gólunkat Paksi szerezte.

„A mérkőzés végig kiegyenlített játékot hozott, mindkét oldalon kisebb-nagyobb lehetőségekkel. A kapott gólunkat az ellenfél az első félidő végén jogos tizenegyesből szerezte. Mi a 60. percben tudtunk egyenlíteni egy szép támadás végén. A eredménnyel elégedett vagyok, mert fontos pontot szereztünk egy rivális csapat otthonában” - elemzett Osztermajer Gábor vezetőedzőnk.

U17-es csapatunk győzelemmel rajtolt.

Gyirmót SE Győr - PAKSI FC 0 - 1

Kezdők: Kovács, Túri, Görög, Teffner, Vargyas, Gyurkits, Vas, Bognár, Kis, Papp, Solt

Cserék: Bencze, Jánosi, Pál, Sörös

Gólunkat Solt szerezte.

„Gondjaink ellenére sikerült győzelemmel kezdenünk a tavaszi szezont. A padon csak sérült, beteg játékos tudott a segítségünkre lenni. Megbeszéltük velük, hogy hárman egymást váltva kell megoldaniuk a csapat segítségét. Ők ezt vállalták, bizonyítva elkötelezettségüket a csapat sikeréért. Az utolsó perceket leszámítva mi irányítottunk, kezdeményeztünk. A hazaiak elvétve jártak csak a térfelünkön. Mezőnyfölényünk ellenére kevés támadást tudtunk végigvinni, nem jelentettünk veszélyt a kapura. Szinte az egyetlen jól lejátszott támadásunkkal megszereztük a három pontot. Fegyelmezetten, taktikusan játszottunk, amiért dicséret illeti a csapatot. Ezekkel az alap dolgokkal sikerült 3 pontot szereznünk, ami bizakodásra ad okot a későbbiekre” - vélekedett Kindl István vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Vas, Görög, Vargyas, Gyurkits, Solt

U19-es csapatunknak nem indult jól a tavasz.

PAKSI FC - Gyirmót SE Győr 0 - 3

Kezdők: Pomozi, Kapéter, Szekszárdi, Pintér, Hornyák, Acsádi, Vágó, Jákli, Rodenbücher, Tamás, Szabó

Cserék: Horváth, Juhász Tóth, Prantner

„8-3 helyett 0-3 lett a vége, és ezt nem én állítom, hanem egy edzőkollégám. Azt kell, hogy mondjam, van benne igazság, de ez nem boldogít minket. Jól kezdtünk, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, de sajnos ki is hagytuk mindegyiket, míg a 44. percben egy kétszer is szerencsésen visszapattanó labdából ellenfelünk szerzett vezetést a semmiből. A második félidőt ziccerrel kezdtük, mely ismét kimaradt, majd szabadrúgásból kaptunk egy véleményes gólt. Ettől kezdve nemcsak az ellenféllel, hanem az idővel is küzdöttünk, és egyre pontatlanabbá vált játékunk. A végig kivárásra játszó ellenfél a végén még egyszer mattolt bennünket. Csapatom hozzáállásával nem volt gond, összességében a játékkal sem, hiszen két mérkőzésre való helyzetet dolgoztunk ki, viszont ezek értékesítésével és a koncentrációval problémáink adódtak. Sajnos tudjuk, büntetlenül ennyi helyzetet nem lehet kihagyni, és ezért nagy árat fizettünk ezen a mérkőzésen. Remélem, okolunk a történtekből” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.