Hiába szereztük meg a vezetést, kiestünk a Magyar Kupából.

Kezdők: Rácz, Bobál, Báló, Nagy R., Remili, Egerszegi, Kesztyűs, Papp, Könyves, Kulcsár, Lenzsér

Cserék: Nagy G., Gévay, Hahn, Windecker, Kővári, Zsidai, Simon

A Puskás Akadémia FC kerete

Kezdők: Danilovic, Mioc, Sós, Balogh, Heris, Kiss, Szolnoki, Poór, Nagy, Latifi, Szakály

Cserék: Varga Á., Krizan, Trajkovski, Vega, Komáromi, Varga J., Osváth

1. perc: A Puskás Akadémia csapata kezdte a mérkőzést.

4. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon, majd középre tette a játékszert, ahol Kesztyűs érkezett, de Danilovic pontosan jött ki a kapujából, és cetikkel előbb érte el a labdát játékosunknál.

8. perc: Könyves ugrott volna ki középen, de túlságosan hosszú labdát kapott, így Danilovic magabiztosan gyűjtötte be a játékszert.

14. perc: Kesztyűs szöglete veszélytelen volt a kapura, ahogy a túloldalról Remili próbálkozása is.

17. perc: Góóól: Kesztyűs jobb oldali szabadrúgását 11 méterről Lenzsér csúsztatta a kapuba. 1 - 0

20. perc: Kesztyűs lőtt kapura 25 méterről egy szabadrúgást, a labda a kapu felett hagyta el a játékteret.

23. perc: Gól: Latifi lőtt a kapunkba 19 méterről egy szabadrúgást. 1 - 1

27. perc: Kesztyűs sarokrúgása veszélytelen volt a kapura.

28. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést.

32. perc: Szolnoki tekerte a labdát a kapunk jobb sarkába 17 méterről, Rácz bravúrral hárított.

33. perc: Kiss kapott sárga lapos figyelmeztetést Báló buktatásáért.

36. perc: Papp fejelt bele egy nagy bedobásba 12 méterről a kaputól, a túlságosan nagy ívben szálló és lelassuló labdát Danilovic magabiztosan húzta magához.

42. perc: Remili és Báló indult meg a bal oldalon, majd a közpre tett labdára Egerszegi érkezett, de nem találta el jól a labdát, így veszélytelen lett a kontratámadásunk.

43. perc: Sós kapott sárga lapos figyelmeztetést Remili ellen vétett szabálytalanságáért.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 1 - 1 (összesítésben: 3 - 2)

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

50. perc: Mioc tekert messze a kapunk fölé a bal oldalról.

54. perc: Remili ívelt a kapu elé veszélyesen egy szabadrúgást a bal oldalról, az érkező Egerszegi elől Danilovic gyűjtötte be a játékszert.

55. perc: Vendégeink változtattak először: Heris helyett Vega kapott lehetőséget.

59. perc: Latifi fejelhetett tisztán egy jobb oldalról érkező labdát a kapunkra, a játékszer a kapufán csattant.

62. perc: Remili cselezte be magát az alapvonalon a tizenhatoson belülre, beadásába azonban beleléptek.

63. perc: Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést.

65. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon, majd a középre tett labdáját Kulcsár vette át bizonytalanul, így a lövése végül a kapu mellett hagyta el a játékteret.

70. perc: Nagy R. lőtt 32 méterről, Danilovic bravúrral hárította a felső léc alá tartó labdát.

72. perc: Ismét cseréltek a vendégek: Sós helyett Komáromi kapott lehetőséget.

75. perc: Gól: Latifi kényszerítőzött a tizenhatosunkon belül, majd laposan, Rácz mellett elgurítva talált a kapunkba. 1 - 2

77. perc: Mesterünk is változtatásra szánta el magát: Papp helyett Zsidai kapott lehetőséget.

80. perc: Nagy Zs. kapott sárga lapos figyelmeztetést.

82. perc: Nagy R. kapott sárga lapos figyelmeztetést egy tizenhatoson belül vétett szabálytalanságáért, és a játékvezető a tizenegyes pontra mutatott.

82. perc: Rácz reklamálásért szintén sárga lapos figyelmeztetést kapott.

83. perc: Gól: Latifi értékesítette a büntetőt. 1 - 3

85. perc: Kettős cserét hajtott végre vezetőedzőnk: Remili helyett Hahn, Nagy R. helyett pedig Simon kapott lehetőséget.

90. perc: Komáromi kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 1 - 3

Így 4-3-as összesített eredménnyel búcsúztunk a Magyar Kupa sorozatától.