Kezdők: Szappanos, Pekár, Koszta, Pillár, Farkas, Cseri, Bertus, Katanec, Molnár, Silye, Myhailo

Cserék: Dombó, Eperjesi, Tóth, Moutari, Szalai, Vajda, Szeles

Kezdők: Nagy G., Bobál, Kecskés, Hahn, Fejes, Windecker, Zsidai, Bartha, Kulcsár, Simon, Lenzsér

Cserék: Rácz, Báló, Remili, Kesztyűs, Papp, Kővári, Könyves

3. perc: Simon indult a jobb oldalon, de a túlságosan hosszan kapta a labdát, így azt nem érhette el.

7. perc: Nagy gyűjtött be magabiztosan egy hosszan előre ívelt hazai indítást.

9. perc: Fejes csúsztatott ki a tizenhatosunkon kívülre egy veszélyes bal oldali beadást a kapunk előteréből.

15. perc: Pekár sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

16. perc: Kecskés kapott sárga lapos figyelmeztetést Cseri buktatásáért.

21. perc: Koszta kapott a tizenegyespontra egy pontos ívelést, majd fordulásból lőtt. A kapujából kirontó Nagy bravúrral hatástalanította a próbálkozást.

26. perc: Kecskés ívelt a kapu elé veszélyesen egy szabadrúgást, de Szappanos magabiztosan húzta le a levegőből a játékszert.

28. perc: Kulcsár kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőt követően.

34. perc: Lenzsér ívelt lágyan előre egy labdát, de Szappanos magabiztosan gyűjtötte be a játékszert a tizenhatoson belül.

38. perc: Kecskés lőtt erősen és laposan kapura egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától, a Szappanosról kipattanó labdát egy hazai védő vágta aztán ki a tizenhatoson kívülre, felszabadítva ezzel a mezőkövesdi kaput.

41. perc: Myhailo kapott sárga lapos figyelmeztetést.

42. perc: Simon is „besárgult” miután Cserit buktatta.

Véget ért az első félidő. Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 0 - 0

A szünetben változtatott a hazaiak trénere: Pekár helyett Vajda kapott lehetőséget.

46. perc: A Mezőkövesd csapata kezdte a második játékrészt.

49. perc: Vajda lőtt kapura a tizenhatosunk sarkától, a középre tartó labdát Nagy magabiztosan fogta.

50. perc: Bartha lódult meg a jobb oldalon, majd a tizenhatoson belülre érve lőtt, az erős labdát Szappanos csak szögletre tudta paskolni.

50. perc: Kecskés szöglete veszélytelen volt a kapura.

53. perc: Molnár próbálkozott tisztán 21 méterről, a gyenge labdát Nagy ölelte magához.

54. perc: Silye indult meg tisztán a bal oldalon, majd középre adta a játékszert, ahol Nagy húzta le a levegőből azt.

55. perc: Bartha lőtt kapura egy lecsorgó labdát 20 méterről, a középre tartó labdát Szappanos magabiztosan fogta.

58. perc: Katanec kapott sárga lapos figyelmeztetést.

59. perc: Vezetőedzőnk is cserélt: Hahn helyett Könyves kapott lehetőséget.

61. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést Koszta feltartásáért.

65. perc: Bertus szögletét követően a Simon szabálytalankodott Molnárral a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt.

67. perc: Gól: Koszta értékesítette a tizenegyest. 1 - 0

70. perc: Mesterünk ismét változtatott: Zsidai helyett Remili lépett a pályára.

74. perc: Remili végezhetett el mindkét oldalról szögletet, az elsőt nem sokkal a kapu fölött hagyta el a játékteret, a második veszélytelen volt.

A hivatalos nézőszám: 1542

76. perc: Farkas kapott sárga lapos figyelmeztetést egy veszélyes becsúszásért.

79. perc: Cseri lőtt 16 méterről, az erősen középre érkező labdát Nagy csak öklözni tudta, a kipattanót aztán Koszta fejelte a kapunk fölé.

84. perc: Cseri helyett Szeles kapott lehetőséget a hazai oldalon.

86. perc: Fejes adta középre a labdát a bal oldalról, a túloldalon érkező Simon elől az utolsó pillanatban fejelte el egy hazai játékos a játékszert.

86. perc: Remili szögletét középen Simon fejelte nem sokkal a kapu mellé.

89. perc: Remili lőtt nem sokkal a kapu mellé a tizenhatos sarkától egy szép kényszerítőt követően.

90. perc: Pillár kapott sárga lapos figyelmeztetést.

91. perc: Gól: Molnár lőtt a kapunkba 14 méterről tisztán. 2 - 0

92. perc: Simon kapta meg a második sárga lapját, így el kellett hagynia a játékteret.

93. perc: Bobál fejelt a kapu fölé Remili szögletét követően.

Véget ért a mérkőzés. Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 2 - 0