Egy pontot tartottunk itthon a bajnokaspiráns ellen.

Kezdők: Nagy G., Gévay, Kecskés, Hahn, Fejes, Remili, Papp, Kővári, Zsidai, Könyves, Lenzsér

Cserék: Rácz, Bobál, Nagy R., Egerszegi, Kesztyűs, Zachán

Hiányzók: Windecker - lázas, Simon A. - piros lap miatt eltiltott, Bartha - sérült, Szabó - sérült, Haraszti - sérült, Simon Á. - sérült

A MOL Vidi FC kerete

Kezdők: Kovácsik, Souza Dos Santos (Vinícius), Hadzic, Huszti, Kovács, Nego, Hodzic, Pátkai, Dos Santos Tavares (Stopira), Juhász, Scepovic

Cserék: Tujvel, Elek, Berecz, Futács, Nikolov, Hangya, Milanov

1. perc: A Vidi kezdte a mérkőzést.

2. perc: Huszti adott középre egy szabadrúgást a tizenhatosunk sarkától, a labda azonban veszélytelen volt a kapunkra.

5. perc: Kecskés indult meg a jobb oldalon senkitől sem zavartatva, majd Könyvesnek passzolt a szélre, aki laposan adta középre a játékszert, de a második hullámba nem érkezett paksi játékos.

7. perc: Hahn buktatásáért Vinícius kapott sárga lapos figyelmeztetést.

9. perc: Hadzic kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután visszarántotta a középen egyedül meginduló Hahnt.

11. perc: Hahn lőtt laposan a tizenhatos vonalától, a túlságosan lelassuló labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

14. perc: Kecskés sarokrúgását Remili adta középre veszélyesen, ahol Lenzsér csúsztatta meg az érkező játékszert, majd a túloldalon Könyves tette vissza laposan, és Papp lőtt közvetlen közelről, de a középre tartó labdát Vinícius fejjel hatástalanította a gólvonalon. Nagy helyzet maradt ki.

19. perc: Könyves próbálkozott 30 méterről, a vendég védőn megpattanó labdát Kovácsik könnyedén fogta.

20. perc: Remili szöglete veszélytelen volt a kapura.

23. perc: Góóól: Egy gyönyörű kontratámadást követően Hahn a jobb oldalról előbb kapufát lőtt, majd a további nyomást követően, egy bal oldali Remili beadást vágtak ki a vendégek, amit középről laposan is Hahn lőtt kapura, de a játékszer ezúttal a hálóban kötött ki. 1-0

24. perc: Huszti sárga lapos figyelmeztetést kapott.

30. perc: Könyves indult meg a bal oldalon, majd laposan középre tette a játékszert, ahol Remili lőtt laposan a tizenhatos vonalától, a labda nem sokkal a kapu mellett hagyta el a játékteret. Nagy helyzet maradt ki.

32. perc: Juhász végezhetett el három sarokrúgást egymást követően, mindegyiket hatástalanítottuk.

35. perc: Gól: Egy sarokrúgást követően Stopira fejelte a labdát közelről a kapunkba. 1-1

39. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést egy lerántásért.

42. perc: Huszti szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

43. perc: Góóól: Könyves kapott egy pontos kiugratást középen, majd Kovácsik mellett gurította a labdát a kapuba. 2-1

45+: Huszti szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - MOL Vidi FC 2 - 1

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc: Ismét egy gyönyörű kontratámadást vezettünk, amelynek a végén Remili lőtt 14 méterről, de a középre tartó labdát Kovácsik hárította.

56. perc: Gól: Előbb Stopira lőtt 11 méterről, amit Nagy még hárított, de a róla kipattanó labdát Scepovic tekerte a kapunkba a bal oldalról. 2-2

59. perc: Remili veszélyes szögletét Gévay fejelte tisztán kapura, Kovácsik bravúrral mentett, majd vendégeink felszabadították a kapujukat.

60. perc: Scepovic kontrázott a bal oldalon, majd 15 méterről lőtt, Nagy bravúrral hárította a próbálkozást.

73. perc: Kihasználta második cserelehetőségét is a Vidi: Hodzic helyett Milanov lépett a pályára.

76. perc: Stopira bal oldali beadása középen mindenki felett messze elszállt.

77. perc: Könyves csapott le egy labdára, majd a 18 méterről próbálkozott, a labda nem sokkal a kapu felett hagyta el a játékteret.

79. perc: Vezetőedzőnk is változtatásra szánta el magát: Remili helyett Kesztyűs lépett a pályára.

80. perc: Nikolov kényszerítőzött jól a jobb oldalon, majd a tizenegyesponttól tisztán lőhetett, Nagy hatalmas bravúrral hárította a próbálkozást. A sarokrúgás veszélytelen volt a kapunkra.

82. perc: Kihasználta az utolsó változtatási lehetőségét is a vendég gárda: Hadzic helyett Futács kapott lehetőséget.

84. perc: Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőért.

86. perc: Kecskés is sárga lapos figyelmeztetést kapott miután Kováccsal akadtak össze egy labdáért vívott harcban.

89. perc: Másodszor is cseréltünk: Kecskés helyett Egerszegi lépett a pályára.

90. perc: A játékvezető 3 perc hosszabbítást jelzett.

91. perc: Könyves lőtt nem sokkal a kapu mellé a tizenhatos sarkától egy szép kontratámadást követően.

91. perc: Vezetőedzőnk kihasználta harmadik változtatási lehetőségét is: Hahn helyett Nagy R. lépett a pályára.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - MOL Vidi FC 2 - 2