Három győzelem, egy vereség

2019. márc. 12.  -  Utánpótlás
Eredmények, értékelések, jegyzőkönyvek a hétvégéről U12-től U15-ig.
U12-es csapatunk félidőre összeszedett hátrányát nem tudta ledolgozni.

I. osztály, Dél-nyugati csoport, 11. forduló: Kaposvári Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia - PAKSI FC 2 - 0 (2 - 0)

Kezdők: Wiesner, Marcsa, Kovács, Májik, Tillmann, Huber, Kajári, Szabó, Somogyi

Cserék: Ulbert, Farsang, Leták, Jenei, Haskó

„A hazai csapat a mérkőzés nagy részében agresszívabb volt a párharcokban, pontosabban játszott, és a helyzeteit is jobban használta ki” - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Leták, Májik

U13-es csapatunk a szünetre beállította a későbbi végeredményt.

Kezdők: Forster, Kispál, Szilágyi, Pál, Pupp, Babos, Vesza, Lakatos-Lengyel, Sinka, Tóth, Hekfusz

Cserék: Koller, Horváth, Tóth, Kecskeméti

Mindkét gólunkat Hekfusz szerezte.

U14-es korosztályunk kézilabda mérkőzéseken látott gólmennyiséget produkált.

II. osztály, Dél-nyugati csoport, 15. forduló: Dombóvári FE - Paksi FC 0 - 33 (0 - 15)

Kezdők:  Ledneczki, Horváth, Mogyorósi, Binder, Nagy Dániel, Kugler, Perger, Ádám, Nagy Dávid, Pesti, Szívós

Cserék: Mácsik, Fehér, Benkó

„A játékosok nagyon jó megoldották a mérkőzés legnehezebb részeit. Végig koncentráltan fociztak. Dicséret illeti mindkét csapat tagjait, aki kapták, és akik rúgták a gólokat” - vélekedett Mácsik Attila vezetőedzőnk.

U15-ös csapatunk sikeres tavaszi rajtot vett.

Kezdők: Herman, Heisler, Ludányi, Borsi, Lengyel, Váncsa, Kovács, Molnár, Lépő, Szabó, Lajkó

Cserék: Blága, Laki

Góljainkat Kovács (3), Szabó (2), Lajkó, Borsi szerezték.

Jól kezdtük a mérkőzést, és a tizedik percben megszereztük a vezetést. Sajnos rövid időn belül kiegyenlített az ellenfél. Sok teret adtunk az ellenfél játékosainak, és az elején a labdabirtoklásunk sem volt megfelelő. A szünet előtt rendeztük sorainkat, és sikerült megfordítanunk az eredményt. A második félidőben a játékosaim sokkal agilisabbak voltak, kihasználtak minden lehetőséget, amit az eredmény is tükröz” - értékelt Jenei Ferenc vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Kovács, Szabó, Lépő