Kezdők: Gróf, Mezghrani, Uzoma, Batik, Holender, Ben-Hatira, Kamber, Lovric, Nagy, Ngog

Cserék: Horváth, Kálnoki-Kis, Bamba, Májer, Tischler, Kukoc, Szendrei

Kezdők: Nagy G., Gévay, Kecskés, Hahn, Fejes, Remili, Zachán, Papp, Zsidai, Könyves, Lenzsér

Cserék: Rácz, Bobál, Nagy R., Egerszegi, Kesztyűs, Windecker, Simon

Sérültek: Bartha, Szabó, Haraszti, Simon Á.

1. perc: A Honvéd csapata kezdte a mérkőzést.

2. perc: Kamber nagy bedobását a kapunk előterében Ben-Hatira lőhette kapásból, de nem találta el jól a játékszert, így az veszélytelen volt a kapunkra.

11. perc: Kecskés ívelt veszélyesen a kapu elé egy szabadrúgást a bal oldalról, középen Mezghrani fejjel tisztázott.

12. perc: Uzoma indult meg a bal oldalon, majd laposan középre tette a játékszert, amit Nagy magabiztosan gyűjtött be.

13. perc: Remili tekerte középre a labdát a tizenhatos sarkától, a jobb oldalról, de az a hazai kapura veszélytelen volt.

18. perc: Heffler sárga lapos figyelmeztetést kapott Kecskés elleni belépőjét követően.

27. perc: Gól: Holender ugrott ki középen, szakított le magáról mindenkit és kapott pontos labdát, amit Nagy mellett gurított a kapunkba. 1-0

33. perc: Remili ívelt előre egy szabadrúgást, amit Papp szorongatott helyzetből a kapu fölé fejelt 14 méterről.

38. perc: Gól: Ngog adta tisztán középre a labdát a jobb oldalról, a túloldalra érkező játékszert Holender fejelte közvetlen közelről a kapunkba. 2-0

42. perc: Kecskés kisszögletét Lenzsér adta laposan középre Remilinek, aki 18 méterről lőhetett, de a próbálkozását blokkolták.

45. perc: Egy kontratámadást követően Holender lőtt tisztán, 11 méterről a kapunk mellé.

Véget ért az első félidő. Budapest Honvéd - PAKSI FC 2 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

51. perc: Uzoma veszélyes, lapos bal oldali beadását Lenzsér fejelte ki a kapunk torkából, nagy mentés volt.

55. perc: Gól: Jól indult meg a Honvéd a jobb oldalon, majd a laposan középre érkező labdát Ngog pofozta a kapunkba 11 méterről. 3-0

58. perc: Remili két sarokrúgást is elvégezhetett, az első veszélytelen volt a kapura, a másodiknál Fejes és Papp is lőni tudott 11 méterről, de a játékszer mindig elakadt valakiben.

59. perc: Vezetőedzőnk változtatott először: Gévay helyett Bobál kapott lehetőséget.

60. perc: Holender vezethette tisztán a labdát Nagyra, aki nagy bravúrral hárította a kispesti lövését.

67. perc: Remili veszélyesen középre érkező sarokrúgását Gróf csak kiöklözni tudta a tizenhatoson kívülre.

71. perc: A hazaiak is cseréltek: Nagy helyett Szendrei lépett a pályára.

74. perc: Mesterünk kihasználta további változtatási lehetőségét is: Zsidai helyett Windecker, Könyves helyett Simon kapott lehetőséget.

75. perc: Remili lőtt kapura egy szabadrúgást a bal oldalról, a középre tartó labdát Gróf magabiztosan fogta.

77. perc: Simon kapott egy pontos keresztlabdát a bal oldalról, amit aztán középre fejelt, ahol Kecskés érkezett pontosan, de a kapu mellé lőtte a játékszert.

80. perc: Remili szöglete veszélytelen volt a hazai kapura.

83. perc: Simon lőtt 5 méterről, éles szögből laposan kapura, Gróf szögletre paskolta a játékszert.

83. perc: Ismét Remili végezte el a sarokrúgást, a középre érkező labdát Uzoma fejelte ki a tizenhatoson kívülre.

84. perc: Második cserelehetőségével élt a hazaiak trénere: Ngog helyett Tischler lépett a pályára.

86. perc: Uzoma kapott sárga lapos figyelmeztetést.

89. perc: Harmadszorra cserélt a Honvéd: Ben-Hatira helyett kapott Májer lehetőséget.

89. perc: Remili lőtt a kapu fölé egy szabadrúgást 18 méterről.

90+2. perc: Simon lőtt nem sokkal a kapu mellé 16 méterről.

Véget ért a mérkőzés. Budapest Honvéd - PAKSI FC 3 - 0