Kezdők: Dibusz, Takács, Frimpong, Leandro, Sihnevich, Bőle, Blazic, Dvali, Petryak, Barbosa, Nguen

Cserék: Holczer, Lanzafame, Böde, Novák, Könczey, Szerető, Varga

Kezdők: Nagy G., Bobál, Hahn, Fejes, Kesztyűs, Windecker, Kővári, Zsidai, Könyves, Simon, Lenzsér

Cserék: Rácz, Báló, Remili, Egerszegi, Papp, Szabó, Bartha

Sérültek: Gévay, Kecskés, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á.

1. perc: A Ferencváros csapata kezdte a mérkőzést.

2. perc: Gól: Dvali próbálkozott 18 méterről egy lövéssel, a labda Lenzséren megpattanva, védhetetlenül a kapunkba hullott. Gyors és szerencsétlen gólt kaptunk. 1-0

4. perc: Sihnevic fejelt egy pontos bal oldali beadást a felső kapufánkra.

6. perc: Leandro lőtt 30 méterről messze a kapunk fölé.

7. perc: Lenzsér ívelt a bal oldalról középre egy szabadrúgást, azonban a játékszert sajnos nem tudtuk fejjel a hazai kapu felé irányítani.

15. perc: Barbosa középre érkező sarokrúgását Simon hatástalanította fejjel.

16. perc: Petryak ugrott ki és kapott egy pontos labdát, amit éles szögből próbált a kapunkba lőni, Nagy hárított.

18. perc: Nguen két szögletet is elvégezhetett, egyik sem volt veszélyes a kapunkra.

19. perc: Simon ugrott ki a jobb oldalon, majd átemelte a játékszert Dibusz felett, ami a felső lécen csattant aztán. A kipattanót Hahn próbálta kétszer is a kapuba juttatni, először blokkolták, másodszor túl magas lett a lövés.

20. perc: Windecker kapott sárga lapos figyelmeztetést visszarántásért.

21. perc: Nguen lőtt 15 méterről, blokkoltuk a próbálkozástát. A sarokrúgás veszélytelen volt a kapunkra.

26. perc: Blazic tekert középre egy labdát a jobb oldalról, amit aztán Nagy húzott le a levegőből.

28. perc: Petryak 16 méterről próbálkozott, a labda középen, Lenzsérben akadt el.

29. perc: Hahn ívelte a bal oldali tizenhatos sarkától át a túloldali alapvonalhoz a labdát, ahol Windecker fejelte vissza, a kapu elé a játékszert, de a partjelző lest intett.

31. perc: Barbosa szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

33. perc: Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést könyöklésért.

36. perc: Sihnevic ugrott ki középen és kapott egy pontos labdát, lövés azonban erőtlen és lapos volt, így Nagy magabiztosan begyűjtötte a játékszert.

37. perc: Kesztyűs sarokrúgását kifejelték a hazaiak a tizenhatoson kívülre, ahol Zsidai lőtt kapásból 18 méterről. A labda a kapu felett hagyta el a játékteret.

39. perc: Kesztyűs újból sarokrúgást végzett el, ami veszélytelen volt a hazai kapura.

Véget ért az első félidő. Ferencvárosi TC - PAKSI FC 1 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc Bőle próbálkozott egy távoli lövéssel, a laposan középre tartó labdát Nagy magabiztosan fogta.

51. perc: Gól: Bőle indult meg üresen a pálya középen, majd laposan lőtt, Nagy csak vetődve tudta hárítani a próbálkozást, majd a róla kipattanó labdára Nguen érkezett és lőtte a játékszert a kapunkba. 2-1

52. perc: Simon kapott sárga lapos figyelmeztetést.

53. perc: Simon egy Frimpong elleni könyöklését újból sárga lapot kapott, ami így pirossá változott, megfogyatkoztunk.

55. perc: Bőle indult meg a bal oldalon, majd veszélyesen a kapunk elé tekerte a játékszert, Nagynak nagyon kellett nyújtóznia, hogy a tizenhatoson kívülre paskolja a játékszert.

56. perc: Vezetőedzőnk változtatásra szánra el magát: Lenzsér helyett Szabó kapott lehetőséget.

63. perc: Barbosa kapott sárga lapos figyelmeztetést Windecker buktatásáért.

67. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon és kapott pontos indítást gy szép labdakihozatalt követően, majd visszafele cselezett és lágyán középre emelte a játékszert, de az ott sajnos senkinek sem volt pontos.

70. perc: Nguen kis szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

73. perc: A Ferencváros tréner kettőscserét eszközölt: Sihnevich helyett Varga és Barbosa helyett Böde léphetett a pályára.

76. perc: Frimpong fejelt a kapunk fölé egy jobbról veszélyesen érkező szabadrúgást.

78. perc: Kihasználtuk a maradék cserelehetőségeinket is: Hahn helyett Remili, Windecker helyett Egerszegi kapott lehetőséget.

80. perc: Gól: Böde lőtt 5 méterről a kapunkba laposan. 3-0

83. perc: Az FTC is harmadjára változtatott: Nguen helyett Szerető lépett a pályára.

90. perc: Petryak indult meg egyedül a bal oldalon, de Egerszegi visszaért és szépen szerelte.

90. perc: A játékvezető két perc hosszabbítást jelzett.

Véget ért a mérkőzés. Ferencvárosi TC - PAKSI FC 3 - 0