Kezdők: Nagy G., Hahn, Fejes, Remili, Kesztyűs, Papp, Windecker, Kővári, Szabó, Bartha, Lenzsér

Cserék: Rácz, Bobál, Cseke, Báló, Kecskés, Egerszegi, Zsidai

Sérültek: Gévay, Kulcsár, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á.

Eltiltott: Könyves (5 sárga lap), Simon A. (piros lap)

A Puskás Akadémia FC kerete

Kezdők: Hegedüs L., Mioc, Arabuli, Urblík, Vega, Kiss, Poór, Nagy Zs., Hadzhiev, Szakály, Hegedűs J.

Cserék: Danilovic, Bokros, Radó, Spandler, Latifi, Tamás, Taylor

4. perc: Nagy fejelte középre a játékszert egy kereszt passzt követően, a tizenhatosunkon belülre érkező labdát Fejes hatástalanította.

5. perc: Remili ugrott volna ki középen egy pontos labdával, de a partjelző lest intett.

6. perc: Urblík sarokrúgása veszélyesen érkezett a kapunk elé, Fejes szabadított fel fejjel.

8. perc: Urblík ismét szögletet rúghatott, az újból veszélyesen középre érkező játékszert Arabuli csúsztatta kapura, de a labda Szabóról vágódott a hálónk mellé.

9. perc: További három sarokrúgás után Nagy húzta magához a labdát a levegőből, így végre fellélegezhettünk.

15. perc: Urblík adta kapásból tovább a játékszert középre, ahol Vega érkezett veszélyesen, de Fejes megelőzte.

16. perc: Hahn ugrott ki, majd laposan, 15 méterről gurította el a labda Hegedüs mellett, azonban a játékszer a kapu mellett hagyta el a játékteret. Nagy lehetőség maradt ki.

20. perc: Szabó bal oldali beadását Hegedüs magabiztosan húzta le a levegőből a középen érkező Hahn és Remili elől.

24. perc: Kiss bal oldali beadását Bartha vágta ki a tizenhatosunkon kívülre.

25. perc: Urblík szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

27. perc: Egy szépen felépített támadás végén Kesztyűs lőtt 16 méterről centikkel a kapu mellé. Ismét nagy lehetőségünk volt a gólszerzéshez.

28. perc: Urblík lőtt messze a kapunk fölé 22 méterről.

34. perc: Vega került közvetlen közelről lövőhelyzetbe, próbálkozását Nagy hárította, majd a sarokrúgás veszélytelen volt a kapunkra.

36. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést Vega visszarántásáért.

37. perc: Urblík lőtt centikkel a kapunk mellé 14 méterről egy bal oldali beadást követően, majd veszélytelenül adta középre a szögletet.

40. perc: Bartha próbálkozott 30 méterről, a labda a kapu fölött hagyta el a játékteret.

41. perc: Hadzhiev kapott sárga lapos figyelmeztetést Hahn lerántásáért.

42. perc: Urblík lőtt a kapunk fölé 30 méterről.

44. perc: Kesztyűs bal oldali beadását Hegedüs húzta le a levegőből.

45. perc: Arabuli próbálkozhatott 23 méterről, a laposan középre tartó labdát Nagy magabiztosan fogta.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Puskás Akadémia 0 - 0

46. perc: A Puskás Akadémia csapata kezdte a második játékrészt.

49. perc: Urblík szögletét Nagy öklözte ki a tizenhatoson kívülre.

52. perc: Remili sarokrúgása veszélytelen volt a kapura.

54. perc: Nagy lőtt 8 méterről erőből, Nagy G. azonban kiöklözte a játékszert a tizenhatoson kívülre, ahonnan pedig Mioc próbálkozott, a játékszer másodszorra nem sokkal a kapunk mellett hagyta el a játékteret.

59. perc: A vendégek változtattak először: Kiss helyett Tamás kapott lehetőséget.

62. perc: Szabó távoli, de veszélyes próbálkozása egy vendégjátékoson változtatott irányt, így  a játékszer szögletre vágódott. Remili sarokrúgása veszélytelen volt a kapura.

64. perc: Remili tekert a kapu elé egy majdnem szöglettel felérő szabadrúgást, Hegedüs bravúrral paskolta a kapu mellé a játékszert. A szöglet ismét veszélytelen volt.

66. perc: Urblík sarokrúgása a túloldalon veszélyesen érkezett a kapunk elé, de Nagy kiöklözte a labdát a veszélyzónából.

66. perc: Vega kapott sárga lapos figyelmeztetést Hahn lerántásáért.

70. perc: Remili szögletét Fejes tudta elfejelni, azonban a labdát nem tudta a kapu felé irányítani, így kirúgással folytatódott a játék.

77. perc: Második cserelehetőségét is kihasználta a Puskás Akadémia: Arabuli helyett Radó kapott lehetőséget.

78. perc: Mesterünk is változtatott: Kesztyűs helyett Egerszegi lépett a pályára.

80. perc: Szabó bal oldali beadását Hahn fejelte kapura, de a játékszert túlságosan lelassult, így Hegedüs könnyen fogta.

81. perc: Fejes kapott sárga lapos figyelmeztetést Urblík lerántásáért.

84. perc: Vezetőedzőnk másodszorra cserélt: Remili helyett Cseke kapott lehetőséget.

88. perc: A harmadik változtatási lehetőséget is felhasználta vendégünk: Szakály helyett Latifi lépett a pályára.

89. perc: Nagy Zs. kapott sárga lapos figyelmeztetést.

90. perc: Egy jobb oldali beadást követően Papp lábáról sajnos messze a kapu fölé vágódott a labda.

90+1. perc: Hahn és Egerszegi játszott össze egy kontratámadást követően, majd előbbi juttatta a játékszert a hálóba, de a partjelző lest intett, így Kassai érvénytelenítette a találatot.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 0 - 0