Kezdők: Antal, Tamás, Hasani, Vernes, Juhar, Márkvárt, Shestakov, Szabó, Brkovic, Prosser, Polgár

Cserék: Bukrán, Bacsa, Tóth, Ndzoumou, Karan, Korbély, Mihajlovic

Kezdők: Nagy G. Bobál, Hahn, Egerszegi, Kesztyűs, Papp, Windecker, Kővári, Szabó, Bartha, Könyves

Cserék: Rácz, Cseke, Báló, Kecskés, Remili, Zsidai, Simon A.

Sérültek: Gévay, Kulcsár, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á.

Eltiltott: Fejes (5 sárga lap), Lenzsér (5 sárga lap)

1. perc: A DVTK csapata kezdte a mérkőzést.

3. perc: Prosser bal oldali beadását Szabó tisztázta fejjel a tizenhatosunkon belül.

5. perc: Shestakov tört be a jobb oldalon a tizenhatosunkon belülre, majd laposan középre adta a játékszert, de arra ott nem érkezett hazai játékos.

9. perc: Vernes jobb oldali szabadrúgása középen messze elszállt mindenki felett, majd veszélytelenül, a kapunk mellett hagyta el játékteret.

14. perc: Vernes sarokrúgása veszélyesen érkezett a kapunk elé, de Nagy magabiztosan gyűjtötte be a játékszert.

16. perc: Juhar próbálkozott egy kipattanó visszaívelésével 20 méterről, miután Nagy túlságosan kint maradt, de a labda a kapu mellé szállt.

22. perc: Könyves bújt ki jól a bal oldalon és kapott pontos labdát, ám középre tenni azt az érkező Hahnhoz már nem tudta.

23. perc: Vernes veszélyesen középre érkező szögletét Bartha fejelte ki a tizenhatosunkon kívülre.

27. perc: Gól: Prosser kapott egy pontos labdát a bal oldalról, majd 8 méterről, kapásból a kapunkba lőtte a játékszert. 1 - 0

33. perc: Könyves játszott össze Pappal a tizenhatos vonalánál pontosan, de az utolsó pillanatban egy hazai lábban elakadt a labdat.

34. perc: Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőért.

36. perc: Könyves kapott ismét sárga lapot - majd értelemszerűen piros lapot -, miután rátartott Juhar lábára, így emberhátrányba kerültünk.

40. perc: Hasanit ugratták ki a jobb oldalon, aki 6 méterről, de éles szögből messze a kapunk fölé lőtte a játékszert.

41. perc: Hasani érkezett középen egy bal oldali, lapos beadásra, de lövését az utolsó pillanatban blokkolni tudtuk.

42. perc: Vernes sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

45. perc: Prosser csapott le egy szabad labdára a tizenhatosunkon belül, majd átemelte Nagyot, de a kapu torkából Bobálnak sikerült kivágnia a játékszert.

45. perc: Szabó próbálkozott laposan 18 méterről, da a labda a kapunk mellett hagyta el a játékteret.

Véget érte az első félidő. DVTK - PAKSI FC 1 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

48. perc: Bartha kapott egy pontos labdát a jobb oldalon, majd a tizenhatoson belüli cselét követően lágyan középre ívelte a játékszert, ahol Papp érkezett, de a feje elől Antal gyűjtötte be a labdát.

50. perc: Vernes sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

A hivatalos nézőszám: 3269

51. perc: Kesztyűs kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan becsúszásért.

53. perc: Vernes újból szögletet végezhetett el, Bartha szabadított fel fejjel.

57. perc: Vernes kapott sárga lapos figyelmeztetést veszélyes becsúszási kísérletért.

60. perc: Változtatott mesterünk: Bartha helyett Simon kapott lehetőséget.

60. perc: Kesztyűs szöglete veszélytelen volt a hazai kapura.

62. perc: Tamás kapott sárga lapos figyelmeztetést Hahn buktatásáért.

63. perc: Windecker fejelt nem sokkal a kapu fölé egy bal oldali beadást szorongatott helyezből, 7 méterről.

66. perc: Vernes sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

68. perc: Hasani lőtt kapura egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától. A középre tartó labdát Nagy magabiztosan fogta.

69. perc: A hazaiak trénere is élt az első cserelehetőségével: Vernes helyett Mihajlovic lépett a pályára.

69. perc: Hasani próbálkozott 22 méterről, a labda nem sokkal a kapunk fölött hagyta el a játékteret.

71. perc: Polgár érkezett pontosan a kapunk előterében egy veszélyesen középre ívelt szabadrúgásra, majd senkitől sem zavartatva a kapunk mellé fejelte a játékszert.

73. perc: Vezetőedzőnk másodszor cserélt: Papp helyett Kecskés lépett a pályára.

76. perc: Shepstakov lőtt messze a kapunk fölé 35 méterről.

77. perc: Bobál kapott sárga lapos figyelmeztetést szabálytalan belépőjét követően.

79. perc: Hasani sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

80. perc: A DVTK másodszor változtatott: Juhar helyett Korbély kapott lehetőséget. Csapatunk harmadszor cserélt: Kesztyűs helyett Cseke lépett a pályára.

82. perc: Egy kontratámadást követően Mihajlovic vezette tisztán a kapunkra a labdát, majd 10 méterről lőtt, Nagy lábbal, bravúrosan védett.

88. perc: Brkovic kapott sárga lapos figyelmeztetést Simon lerántásáért.

90. perc: Nagy fogta Hasani távoli, középre tartó próbálkozását.

A játékvezető 3 perc hosszabbítást jelzett.

90+1. perc: A harmadik cserelehetőségükkel is éltek a hazaiak: Prosser helyett Tóth kapott lehetőséget.

Véget ért a mérkőzés. DVTK - PAKSI FC 1 - 0