Parádés, utolsó másodperces góllal mentettünk egy pontot a Haladás otthonában.

Kezdők: Király, Daushvili, Rui Pedro, Bamgboye, Golodiuk, Priskin, Mohl, Jagodics, Németh Milán, Galin, Habovda

Cserék: Rózsa, Tamás, Gaál, Reagy, Rabusic, Németh Márió, Holdampf

Kezdők: Nagy G., Fejes, Kesztyűs, Papp, Windecker, Kővári, Szabó, Bartha, Könyves, Simon, Lenzsér

Cserék: Rácz, Cseke, Báló, Kecskés, Remili, Egerszegi, Zsidai

Sérültek: Gévay, Kulcsár, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á., Hahn (9-es számú játékosunkról az összecsapást követően bővebb információval jelentkezünk)

3. perc: Golodiuk veszélyes jobb oldali beadásáról középen mindenki csak centikkel maradt le szerencsénkre.

4. perc: Habovda két sarokrúgást is elvégezhetett, egyik sem veszélyeztette a kapunkat.

8. perc: Könyves kapott egy pontos keresztlabdát a jobb oldalra, a beadása azonban pontatlanra sikeredett.

10. perc: Habovda szöglete ismét veszélytelenre sikeredett.

14. perc: Kesztyűs lapos sarokrúgását Windecker ívelte veszélyesen középre, de ott a hazaiakon kívül mindenkinek magasan érkezett a játékszer.

20. perc: Golodiuk Pappal történő ütközése után nem tudta folytatni a játékot, így kényszerű cserét kellett eszközölnie a hazaiak vezetőedzőjének: Holdampf lépett a pályára.

25. perc: Priskin lőhetett tisztán 6 méterről, a lapos próbálkozást Nagy hatalmas bravúrral, lábbal hárította.

26. perc: Habovda szögletét Jagodics fejelte a kapunk fölé 11 méterről.

32. perc: Holdampf veszélyes, jobb oldali beadását középen Priskin fejelte centikkel a kapunk mellé.

36. perc: Habovda újból sarokrúgást végzett el, de a játékszer ismét veszélytelen volt a kapunkra.

38. perc: Könyves buktatásáért Németh Milán kapott sárga lapos figyelmeztetést.

41. perc: Kesztyűs szögletét ismét Windecker emelte középre, kis kavarodást követően Könyves lőtt távolról, de középről. A kapu felé igyekvő játékszert azonban blokkolták a hazai játékosok.

43. perc: Kesztyűs tört be a bal oldalon a tizenhatoson belülre, majd éles szögből, laposan próbálkozott. A labda nem sokkal ment a hazai kapu mellé.

45. perc: A játékvezető 4 perc hosszabbítást jelzett.

45+1. perc: Habovda sarokrúgását Nagy öklözte ki a tizenhatosunkon kívülre.

45+3. perc: Fejes kapott sárga lapos figyelmeztetést Priskin feltartásáért.

Véget ért az első félidő. Szombathelyi Haladás - PAKSI FC 0 - 0

46. perc: A Haladás kezdte a második játékrészt.

49. perc: Kesztyűs szögletét Jagodics fejelte ki a tizenhatoson kívülre, a visszaemelt labdát Simon lőtte szorongatott helyzetből a kapu mellé.

53. perc: Daushvili kapott sárga lapos figyelmeztetést.

57. perc: Windecker is „besárgult”.

58. perc: Priskin kotorta szorongatott helyzetből, 5 méterről nem sokkal a kapunk mellé a játékszert egy jobb oldali beadást követően.

60. perc: Bartha próbálkozott távolról, az erősen középre tartó labdát Király csak öklözve tudta hárítani.

63. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést tizenhatosunkon belüli kezezésért. A játékvezető a büntetőt is megítélte a hazai csapatnak.

65. perc: Gól: Priskin értékesítette a tizenegyest. Szombathelyi Haladás - PAKSI FC 1 - 0

68. perc: Második cserelehetőségükkel éltek a hazaiak: Priskin helyett Reagy lépett a pályára.

71. perc: Könyves kapott egy pontos labdát a jobb oldalon, majd a tizenhatoson belülről. egy cselt követően lőtt, de a próbálkozását blokkolták.

72. perc: Habovda sarokrúgása Nagy gyűjtötte be a levegőből.

77.perc: Bartha lőtt 20 méterről nem sokkal a hazai kapu fölé.

77. perc: Vezetőedzőnk hármas(!) cserét hajtott végre: Simon helyett Remili, Bartha helyett Kecskés, Kesztyűs helyett pedig Cseke kapott lehetőséget.

79. perc: Holdampf kapott sárga lapos figyelmeztetést.

81. perc: Mohl szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

A hivatalos nézőszám: 4246

85. perc: Könyves indult meg a bal oldalon, majd laposan középre tette a játékszert, de az nem volt pontos az érkező Remilinek.

87. perc: Ismét változtatott a Haladás: Rui Pedro helyett Németh Márió kapott lehetőséget.

89. perc: Remili ívelt középre veszélyesen egy szabadrúgást, ami szögletre vágódott.

90. perc: Remili sarokrúgását Király öklözte ki a tizenhatoson kívülre.

90+2. perc: Góóól: Remili szögletből csavarta a kapuba. Szombathelyi Haladás - PAKSI FC 1 - 1

Véget ért a mérkőzés. Szombathelyi Haladás - PAKSI FC 1 - 1