Nem sikerült győzelemmel búcsúztatni a 2018/19-es szezont.

Kezdők: Kosicky, Szatmári, Pávkovics, Bényei, Tőzsér, Ferenczi, Haris, Zsóri, Varga, Bódi, Szécsi

Cserék: Hrabina, Barna, Mészáros, Takács, Damásdi, Csősz, Jovanovic

Kezdők: Nagy G., Cseke, Fejes, Papp, Windecker, Kővári, Szabó, Bartha, Könyves, Simon, Lenzsér

Cserék: Rácz, Báló, Hahn, Remili, Egerszegi, Kesztyűs

Sérültek: Gévay, Kulcsár, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á.

1. perc: A DVSC kezdte a mérkőzést.

4. perc: Könyves indult meg egy szép kihozatal után a jobb oldalon, majd középre tette a játékszert, de arra ott már nem érkezett időben paksi játékos.

7. perc: Szabó ívelt középre a bal oldalról, Könyves cetikkel maradt csak le a labdáról 11 méterre a kaputól.

10. perc: Kővári szöglete veszélytelen volt a hazai kapura.

12. perc: Kővári ismét sarokrúgást végzett el, a veszélyesen a kapu elé érkező labdát Tőzsér fejelte ki a tizenhatoson kívülre.

14. perc: Tőzsér is szögletet rúghatott, a játékszer nem jutott a kapunk előterének közelébe.

15. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon, majd vezethette tisztán a labdát, éles szögből, 12 méterről eleresztett lövése Kosicky mellett centikkel ment csak a kapu mellé.

16. perc: Kővári veszélyesen tekert középre egy sarokrúgást, de a hazaiak végül felszabadítottak.

19. perc: Gól: Ferernczi indult meg középen, majd a bal oldalra tette ki a labdát, ahol Szécsi lőtt tisztán, védhetetlenül a kapunkba 15 méterről. 1-0

22. perc: Windecker kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőt követően.

23. perc: Gól: Bódi lőtte a szabadrúgást 16 méterről a kapunkba. 2-0

25. perc: Szabó kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan becsúszásért.

A hivatalos nézőszám: 6000

29. perc: Bartha tekert a kapu fölé egy szabadrúgást 22 méterről.

30. perc: Góóól! Cseke pofozott 4 méterről a hálóba egy bal oldali beadást 2-1

33. perc: Gól! Szécsi emelte át Nagyot. 3-1

35. perc: Bódi tekert nem sokkal a kapunk mellé egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától.

39. perc: Tőzsér sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

40. perc: Lenzsér próbálkozott 30 méterről egy kapáslövéssel, a labda a hazai kapu fölött hagyta el a játékteret.

43. perc: Bartha kapott sárga lapos figyelmeztetést könyöklésért.

44. perc: Szabó indult meg a bal oldalon, és egy szép passzt követően vezethette kapura a játékszert, majd 13 méterről, éles szögből próbálkozott, a labda nem sokkal ment a kapu mellé.

Véget ért az első félidő. DVSC - PAKSI FC 3 - 1

A DVSC változtatott először: Zsóri helyett Damásdi kapott lehetőséget.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

51. perc: Lenzsér feküdt bele egy lövésbe a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig büntetőt ítélt.

52. perc: Gól! Tőzsér védhetetlenül vágta a kapuba a tizenegyest. 4-1

64. perc: Szabó bal oldali beadását Kosicky könnyedén gyűjtötte be.

66. perc: A második cserelehetőségüket is kihasználták a hazaiak: Varga helyett Jovanovic lépett a pályára.

69. perc: Mesterünk is változtatásra szánta el magát: Papp helyett Egerszegi, Bartha helyett Remili kapott lehetőséget.

73. perc: Szécsi indult meg bal oldalon, majd tisztán vezethette előre a labdát, végül 7 méterről messze a kapunk mellé lőtte a játékszert.

76. perc: Vezetőedzőnk harmadik cserelehetőségét is kihasználta: Windecker helyett Kesztyűs lépett a pályára.

82. perc: Remili sarokrúgása veszélytelen volt a kapura.

83. perc: Cserélt a DVSC: Szécsi helyett Takács lépett a pályára.

86. perc: Damásdi lőtt a kapunk fölé 18 méterről.

90+1. perc: Tőzsér szögletét Simon fejelte ki a tizenhatosunkon kívülre.

Véget ért a mérkőzés. DVSC - PAKSI FC 4 - 1