A Békéscsaba ellen zártuk a szezont

2019. jún. 04.  -  Utánpótlás
Itt az utolsó forduló eredményei, értékelései U16-tól U19-ig
U16-os korosztályunk a második játékrészben fordította a maga javára az összecsapást.

II. osztály, 30. forduló: PAKSI FC - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 2 - 1 (0 - 1)

Kezdők: Fábián, Fuják, Lakatos-Lengyel, Osztermájer, Balogh, Vén, Ribár, Barabás, Rohoska, Tarczal, Paksi

Cserék: Solt, Budai, Madár, Berger, Sági

Góljainkat Ribár (52’) és Barabás (68’) szerezték.

„Nagy elánnal játszott a csapat! Minőségi cserejátékosokkal a padunkon az elképzelt stratégiám maximálisan működött, miszerint a második félidőben nyerjük meg a mérkőzést. Fontos győzelmet arattunk, mert így a tabellán három hellyel is előrébb tudtunk zárni” - értékelt Osztermajer Gábor vezetőedzőnk.

U17-es csapatunk ez alkalommal sajnos nem tudta a játékszert ellenfele kapujába juttatni.

II. osztály, 30. forduló: PAKSI FC - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 0 - 2 (0 - 1)

Kezdők: Kovács, Vas, Varga, Túri, Nickl, Papp, Bognár, Vargyas, Pál, Debreceni, Gyurkits

Cserék: Bencze, Sörös, Solt

U19-es együttesünk gólgazdag találkozót követően hozta haza a három egységet.

II. osztály, 30. forduló: Békéscsaba Labdarúgó Akadémia - PAKSI FC 3 - 8 (2 - 3)

Kezdők: Pomozi, Acsádi, Szekszárdi, Juhász, Szabó, Tamás, Prantner Z., Kósa, Jákli, Pintér, Rodenbücher

Cserék: Görög, Prantner T.

Góljainkat Tamás (9’, 52’), Jákli (14’, 73’) és Kósa (50’, 90’) szerezték, a további két találat békéscsabai öngólként született.

„A végére kiszakadt a gólzsák! Hosszú utazás után, sokgólos mérkőzést játszottunk, amely alkalmával csapatom nagyszerűen teljesített. A srácok megragadták azt a lehetőséget, miszerint győzelem esetén elérjük a hetedik helyezést. Jól kezdtünk, és hamar jelentős előnyt is szereztünk, ugyanakkor a félidő végére egy kicsit belealudtunk a találkozóba, így ellenfelünk visszajött a meccsbe. A második játékrészben aztán gyorsan, ismét háromgólos különbségünk lett, és innentől igazi, felszabadult játékot mutattunk. A végeredmény különbsége nem túlzó, hiszen nemcsak játékban, hanem hozzáállásban is legyőztük vendéglátónkat” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Kósa, Tamás, Jákli, Prantner Z., Acsádi