Kezdők: Rácz, Kővári, Zachán, Gévay, Bobál, Egerszegi, Molnár, Báló, Fejős, Pál, Hahn

Cserék: Nagy G., Osváth, Lenzsér, Fejes, Bor, Windecker, Papp, Cseke, Bartha, Remili, Böde, Kesztyűs, Szendrei

A PMFC kerete

Kezdők: Helesfay, Kónya, Rácz, Koronics, Németh, Szabó, Geiger, Nikic, Kesztyűs, Juhász, Hegedűs

Cserék: Kovács, Sági, Horváth, Gajág, Katona, Bailo, Koller, Bohata, Tihanyi, Lemac, Gellér, Kiss

Gólszerzők: Hahn 20', Böde 86'

„Először azzal kezdeném, hogy óriási gratuláció illeti az összes játékosom, mind a 35 labdarúgót, hiszen a tréningeken keményen odateszik magukat. Ez nagyban hozzájárul a csapat jó hangulatához, és abban is szerepe van, hogy eddig így sikerültek a felkészülési mérkőzéseink. Igazi csapatmunka van, ami mindig és mindenhol visszaköszön, szép érzés ez. Rátérve a mai találkozóra, ebben az időszakban továbbra is az a fontos, hogy senki nem sérült meg. Nem kaptunk gólt, valamint sajnos azt is kipróbálhattuk, hogy az emberhátrányos játékot hogyan tudjuk megoldani. Megoldottuk, szóval csupa jó érzésem van” - nyilatkozta honlapunknak a találkozót követően mesterünk, Tomiszlav Szivics.

1. perc: A PMFC kezdte a mérkőzést.

3. perc: Veszélyesen kanyarodott a kapunk előterébe egy vendég szöglet, amit egy fejes követett, de a labda a kapunk mellett hagyta el a játékteret.

4. perc: Báló tekert a kapu elé egy szabadrúgást a jobb oldalról, majd Egerszegi juttatta a labdát a kapuba, de a játékvezető lest intett, így maradt a 0-0-s állás.

6. perc: Pál kapott egy pontos kiugratást középen, így egyedül vezethette a vendég kapura a játékszert. Erős, oldalra tartó lapos lövését Helesfay bravúrral hárította. A sarokrúgás veszélytelen volt.

11. perc: Rácz gyűjtött be erőszakosan egy kapunk elé ívelt vendég szabadrúgást.

13. perc: A második PMFC-szöglet is veszélytelen volt a kapunkra.

14. perc: Hahn indult meg a jobb oldalon, veszélyes beadásáról középen centikkel maradtak le a társai.

20. perc: Góóól! Fejős kapott egy pontos keresztlabdát, majd húzta középre a jobb oldalról és laposan a balról érkező Hahn elé tette a játékszert, aki a hálóba vágta azt. PAKSI FC - PMFC 1 - 0

23. perc: Baló tekert középre veszélyesen egy jobb oldali szabadrúgást, a kapu előterében Egerszegi centikkel maradt le a játékszerről.

25. perc: A játékvezető a nagy melegre való tekintettel ivószünetet rendelt el.

29. perc: Vezetőedzőnk változtatott: Fejős helyett Kesztyűs lépett a pályára.

31. perc: A tizenhatosunk vonaláról, középről végezhettek el szabadrúgást a vendégek, a jól helyett labda a felső kapufánkon csattant. A sarokrúgás már veszélytelen volt a kapunkra.

35. perc: Báló szöglettel felérő szabadrúgását Helesfay öklözte ki a tizenhatosunkon kívülre.

37. perc: Báló sarokrúgását Helesfay húzta le a levegőből.

41. perc: Rácz fogott vetődve, de magabiztosan egy távoli próbálkozást a vendégeinktől.

44. perc: Kesztyűs sarokrúgása középen mindenkinek magas volt.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - PMFC 1 - 0

Vezetőedzőnk a szünetben „sorcserét” eszközölt.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

54. perc: Osváth kapott piros lapot a játékvezetőtől gólra törő játékos visszarántásáért.

60. perc: Nagy G. fogott magabiztosan egy középre tartó vendég próbálkozást a jobb oldalról.

67. perc: A harmadik és a negyedik vendég sarokrúgás is veszélytelen volt a kapunkra, utóbbinál Nagy G. húzta le a levegőből a játékszert.

73. perc: Nagy G. engedett ki a kapunk mellett az alapvonalon egy a tizenhatosunk sarkától érkező pécsi próbálkozást.

75. perc: A játékvezető a nagy melegre való tekintettel ivószünetet rendelt el.

78. perc: Böde szabadított fel fejjel az ötödik vendég sarokrúgásnál, a hatodik pedig veszélytelen volt a kapunkra.

80. perc: Remili tekert veszélyesen középre egy bal oldali szabadrúgást, ám a játékszer pécsi fejeket ért először, így nem alakulhatott ki komolyabb helyzet.

84. perc: Remili lapos szöglete veszélytelen volt a vendég kapura.

86. perc: Góóól! Böde kapott egy pontos keresztlabdát, majd erejét kihasználva, szorongatott helyzetből vágta a kapuba a játékszert a jobb oldalról. PAKSI FC - PMFC 2 - 0

89. perc: A hetedik piros-fekete szöglet sem tartogatott izgalmakat.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - PMFC 2 - 0