Csak perceken múlott a szerb topcsapat legyőzése.

Kezdők: Holczer Á., Osváth A., Lenzsér B., Fejes A., Szabó J., Papp K., Windecker J., Könyves N., Fejős Á., Hahn J., Böde D.

Cserék: Nagy G., Kővári R., Kelemen D., Gévay Zs., Báló T., Cseke B., Bor D., Remili M., Bartha L., Herjeczki K., Szendrei Á.

Az FK Partizan Beograd kerete

Kezdők: Stojkovic, Miletic, Urosevic, Dominic, Strahinja, Lutovac, Zdjelar, Ozegovic, Soumah, Ivanovic, Scekic

Cserék: ...

Gólszerzők: Papp 27’, Böde 44’, Soumah 51’, Ostojic 85'

„Az első félidővel nagyon elégedett vagyok, hiszen komoly eredményt produkáltunk. Az történt a pályán, amit mi szerettünk volna, nagyon fontos volt, hogy csökkenteni tudjuk a Partizan tempóját, és ezt is megoldottuk. Sokat kontráztunk, amikből helyzeteket alakítottunk ki, ezek tetszettek. Persze a sorcserénket követően már látszott a különbség a két csapat között, de összeségében egy jó munkanapot zártunk. Fizikailag még nem vagyunk azon a szinten, hogy a kétgólos előnyünket megtartsuk a végéig, de egy ilyen csapat ellen elért ilyen eredmény után jó érzésekkel pihenhetünk egyet” - értékelt mesterünk, Tomiszlav Szivics.

1. perc: A Partizan csapata kezdte a mérkőzést.

3. perc: Fejős szöglettel felérő szabadrúgásával a túloldalon Bödét kereste, a játékszer azonban kicsit magasan érkezett, így nem lett belőle helyzet.

5. perc: Soumah lőtt nem sokkal a kapunk fölé egy szabadrúgást 18 méterről.

6. perc: Osváth kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan becsúszásért.

12. perc: Zdjelar lőtt távolról messze a kapunk fölé.

13. perc: Soumah is távolról próbálkozott, a játékszert jóval a kapunk fölött hagyta el a pálya területét.

15. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon és rázta le magáról a védőjét, a pontosan középre tett labdára Böde érkezett, de lövése előtt egy partizani láb kotorta el a labdát előle. Nagy lehetőség volt a gólszerzéshez.

24. perc: Zdjelar lőtte a játékszert 17 méterről veszélytelenül a kapunk fölé.

27. perc: Góóól! Fejős sarokrúgását követően Papp fejelte a kapuba a labdát közvetlen közelről. PAKSI FC - FK Partizan Beograd 1 - 0

36. perc: Egy félpályáról előre ívelt szabadrúgást Szabó próbált kapura fejelni szorongatott helyzetből, de a partjelző lest intett.

40. perc: Urosevic tekert messze a kapunk fölé egy szabadrúgást 20 méterről.

44. perc: Góóól! Böde harcolta ki magának a labdát a félpályánál, majd egyedül vezethette a kapura, 14 méterről pedig nem hibázott, Stojkovic mellett a hálóba vágta a játékszert. PAKSI FC - FK Partizan Beograd 2 - 0

Véget ért az első félidő!

Vezetőedzőnk a szünetben csak kapus poszton cserélt: Holczer helyett Nagy G. kapott lehetőséget.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

48. perc: Nagy G. gyűjtött be egy a tizenhatosunk sarkától érkező próbálkozást.

51. perc: Gól! Soumah cselezte magát középre a labdával, majd 16 méterről tisztán lőhetett, nem hibázott. PAKSI FC - FK Partizan Beograd 2 - 1

59. perc: Vezetőedzőnk Böde kivételével teljes sorcserét eszközölt.

62. perc: Nagy G. húzta le magabiztosan a levegőből a játékszert egy bal oldali beadást követően.

68. perc: Herjeczki vágott ki a tizenhatosunkon kívülre egy partizani sarokrúgást, felszabadítva ezzel a kapunkat.

71. perc: Böde helyett Szendrei lépett a pályára.

75. perc: Nagy G. bravúrral paskolta szögletre a tizenhatosunk sarkától érkező és a kapunk sarkába tartó szerb próbálkozást. A sarokrúgás már veszélytelen volt.

80. perc: Nagy G. rontott ki ellentmondást nem tűrően a kapujából és ölelte magához a harmadik partizani szögletet.

85. perc: Gól! Egy sarokrúgást követően kavarodás alakult ki a tizenhatosunkon belül, majd a kipattanó labdát Ostojic 16 méterről lőtte az üres kapunkba. PAKSI FC - FK Partizan Beograd 2 - 2