Kezdők: Minca, Protic, Kravchenko, Tsoukalas, Tischler, Grozav, Lucas, Melnyik, Kovácsréti, Berios, Hugo

Cserék: Claudiu, Gosztonyi, Hej, Zöldesi, Rubus, Karasiuk, Negrut

Kezdők: Holczer, Hahn, Böde, Fejes, Osváth, Papp, Windecker, Szabó, Könyves, Fejős, Lenzsér

Cserék: Rácz, Gévay, Cseke, Báló, Kecskés, Remili, Bartha

Sérültek: Kulcsár, Haraszti, Simon Á., Zsidai

1. perc: A Kisvárda kezdte a mérkőzést.

4. perc: Tischler kapott sárga lapos figyelmeztetést Papp buktatásáért.

5. perc: Berios is „besárgult” miután Böde ellen szabálytalankodott.

5. perc: Fejős tekerte veszélyesen kapura a tizenhatos sarkától a szabadrúgást, Minca másodjára tudta csak magához ölelni a kellemetlenül érkező játékszert. Szép lövés volt.

6. perc: Lucas elleni szabálytalanságért Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést.

17. perc: Fejős indult meg nagyszerűen a bal oldalon, majd a tizenhatoson belül laposan középre tette a játékszert, ami azonban az érkező Böde mögött suhant el, így sajnos nem alakult ki veszély a hazai kapu előtt.

23. perc: Grozav lőtt laposan messze a kapunk mellé 25 méterről.

25. perc: Fejős szöglete veszélytelen volt a kapura, de aztán a túloldalról újra próbálkozhatott. A kapu elé érkező labdát Grozav vágta ki a tizenhatoson kívülre.

27. perc: Melnyik lőtt 20 méterről messze a kapunk fölé.

37. perc: Fejős indult meg ismét a bal oldalon, majd laposan próbálta középre juttatni a játékszert, de a visszazáró hazaiak lábában elakadt a labda.

38. perc: Papp kapott sárga lapos figyelmeztetést.

40. perc: Fejős tekert veszélyesen középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, de a játékszert sajnos nem talált paksi fejeket.

43. perc: Hahn vitte el Minac mellett a labdát, de túlságosan kisodródott vele, így már nem tudta pontosan középre adni. Nagy helyzetnek ígérkezett csatárunk szép megmozdulása.

Véget ért az első félidő. Kisvárda Master Good - PAKSI FC 0 - 0

A hivatalos nézőszám: 2128

A hazaiak vezetőedzője változtatott a szünetben: Tischler helyett Gosztonyi kapott lehetőséget.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc: Kovácsréti erős lövését 11 méterről Holczer hárította tanítani való módon.

59. perc: Kovácsréti lőtt a kapunk mellé 10 méterről, Holczer már előre jelezte, ura a kapujának.

64. perc: Tsoukalas kapott sárga lapos figyelmeztetést miután keményen letarolta Lenzsért.

65. perc: Böde fejelt centikkel a kapu mellé egy pontos bal oldali beadást. Nagy helyzet volt.

66. perc: Mesterünk is meglépte első cseréjét: Windecker helyett Cseke lépett a pályára.

70. perc: Fejős veszélyes szögletét Minca öklözte ki a tizenhatoson kívülre.

72. perc: Másodszor cserélt a Kisvárda: Hugo helyett Negrut kapott lehetőséget.

73. perc: Ismét Böde fejelt középen, de a kicsit magas labdát nem tudta a kellő erővel a kapura irányítani, így Minca begyűjtötte a játékszert.

75. perc: Tomiszlav Szivics mesterünk is kihasználta a második változtatási lehetőségét: Fejős helyett Bartha lépett a pályára.

76. perc: Bartha egy szép csel után tekerte középre a játékszert a bal oldalról, majd Könyves fejelt centikkel a kapu mellé. Ismét nagy lehetőségünk volt.

79. perc: Gól! Grozav indult meg a bal oldalon, majd egy kényszerítő után 5 méterről Holczer mellett a kapunkba gurította a játékszert. Kisvárda Master Good - PAKSI FC 1 - 0 :(

80. perc: A piros-fehérek kihasználták az utolsó cserelehetőségüket is: Kovácsréti helyett Karasiuk kapott lehetőséget.

84. perc: Vezetőedzőnk is harmadszor cserélt: Könyves helyett Remili lépett a pályára.

89. perc: Remili lőtt kapura 25 méterről egy szabadrúgást a bal oldalról, Minca a megpattant labdát vetődve szögletre tolta. A sarokrúgás veszélytelen volt a kapura.

90+2. perc: Remili szögletét Bartha sarkazta a kapu mellé.

90+3. perc: Remili végezhetett el két sarokrúgást, sajnos egyikből sem tudtuk veszélyeztetni a kaput.

Véget ért a mérkőzés. Kisvárda Master Good - PAKSI FC 1 - 0