Harcos meccsen egy pontot hoztunk el a fővárásból.

Kezdők: Pajovic, Ristevski, Litauszki, Obinna, Simon, Zsótér, Sankovic, Balázs, Rácz, Onovo, Pauljevic

Cserék: Banai, Bjarnason, Koszta, Kovács, Máté, Burekovic

Kezdők: Holczer, Hahn, Osváth, Böde, Fejes, Remili, Balogh, Papp, Szabó, Bartha, Lenzsér

Cserék: Rácz, Gévay, Kecskés. Windecker, Kővári, Kelemen, Könyves

Sérültek: Kulcsár, Haraszti, Simon Á., Zsidai

1.perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

1.perc: Papp vágott ki a tizenhatoson kívülre egy a kapunk előterében veszélyesen érkező szabadrúgást.

10. perc: Hahn indított a Baloghot a bal oldalon, ám egy kicsit hosszan, így Pajovic begyűjtötte a játékszert.

12. perc: Obinna fejelt messze a kapunk mellé egy bal oldalról érkező beadást.

14. perc: Balogh lőtt nem sokkal a hazai kapu fölé egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától.

15. perc: Szabó bal oldali beadását a túloldalon Böde fejelte vissza középre, majd Remili lőtt a kapu fölé a játékszert. Szép játék volt.

19. perc: Fejes indította Bödét zseniálisan, aki kitűnően vette át a labdát, majd adta volna a túloldalon érkező Barthának tovább, azonban sajnos ebbe már beleléptek, így a ziccerhelyez elmaradt.

29. perc: Papp kapott sárga lapos figyelmeztetést.

34. perc: Böde fejelt tovább egy sarokrúgást, majd Papp ollózta kapura a játékszert, centikkel ment fölé. Szép megmozdulás volt.

35. perc: Holczer fogott magabiztosan egy távoli Zsótér próbálkozást.

36. perc: Egy kontratámadásunk után Hahn került a földre Litauszki szerelését követően a tizenhatoson belül, az este büntetőt ért volna, de síp néma maradt. Bosszantó, hogy ismét nem kaptunk meg egy jogosnak tűnő tizenegyest...

39. perc: Kényszerű cserére szorultak a hazaiak, Litauszki sérülés miatt nem tudta folytatni a játékot, helyett Burekovic lépett a pályára.

45. perc: Balázs kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Véget ért az első félidő.

46. perc: Az Újpest kezdte a második játékrészt.

50. perc: Obinna tekert csúnyán a kapunk mellé 16 méterről.

56. perc: Mesterünk változtatott: Remili helyett Könyves kapott lehetőséget.

A hivatalos nézőszám: 2349

57. perc: Góóól, vezetünk, micsoda csere! Könyves lőtt jó messziről laposan és tanítani való módon a hazai kapuba.
Újpest FC - PAKSI FC 0 - 1 :)

60. perc: Bartha előtt adódott ziccerhelyzet, de lövésébe az utolsó pillanatban Obinna lépett bele, ismét nagy lehetőségünk volt.

62. perc: Másodszorra változtattak a hazaiak: Rácz helyett Kovács lépett a pályára.

67. perc: Gól! Sankovic fejelt közvetlen közelről a kapunkba egy jobb oldali beadást.
Újpest FC - PAKSI FC 1 - 1 :(

75. perc: Vezetőedzőnk is kihasználta második cserelehetőségét: Bartha helyett Kővári kapott lehetőséget.

77. perc: Harmadszorra változtattak a hazaiak: Balázs helyett Bjarnason lépett a pályára.

83. perc: Most a változtatásoké a főszerep. Harmadik cserénket is eszközöltük: Hahn helyett Windecker kapott lehetőséget mesterünktől.

86. perc: Könyves volt erőszakos, és indult volna meg a bal oldalon, de a játékvezető megállította az akciónkat.

88. perc: Könyves kapott egy jó labdát középről, Windeckertől, majd becselezte magát a tizenhatoson belülre, lövését Pajovic csak szögletre tudta paskolni.

90+1. perc: Könyves indult meg a bal oldalon, majd 16 méterről, szorongatott helyzetből próbálkozott, a játékszer a kapu fölött hagyta el a játékteret.

90+2. perc: Szabó sárga lapos figyelmeztetést kapott.

Véget ért a mérkőzés. Újpest FC - PAKSI FC 1 - 1