Parázs meccsen maradtunk alul a listavezetővel szemben.

Kezdők: Holczer, Hahn, Osváth, Böde, Fejes, Balogh, Papp, Szabó, Bartha, Könyves, Lenzsér

Cserék: Rácz, Gévay, Kecskés, Remili, Windecker, Kővári, Fejős

Sérültek: Kulcsár, Haraszti, Simon Á., Zsidai

A MOL Fehérvár FC kerete

Kezdők: Kovácsik, Fiola, Elek, Petrjak, Hadzic, Nego, Hodzic, Futács, Nikolov, Hangya, Milanov

Cserék: Kovács D., Huszti, Kovács I., Musliu, Stopira, Juhász, Scsepovics

2. perc: Holczer fogta könnyeden Hodzic gyenge, távoli és blokkolt próbálkozását.

7. perc: Böde cselezgetett jó 30 méterre a kaputól, majd fordulásból lőtt, bátor próbálkozása a kapu mellett hagyta el a játékteret. Nem volt rossz elgondolás.

13. perc: Bartha és Papp játszott össze kiválóan a tizenhatoson belül egy szépen végigvezetett kontratámadást követően, sajnos azonban a sok fehérvári védő miatt a lövés már nem volt pontos.

20. perc: Bartha jutott volna egy ígéretes lövéshez középen, 18 méterre a kaputól, azonban védőjével együtt megakadt Csonka játékvezetőben.

22. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon, veszélyesnek ígérkező lapos beadásába egy fehérvári láb nyúlt bele.

23. perc: Balogh tekert veszélyesen középre egy sarokrúgást, a túloldalon várakozó játékosaink elől az utolsó pillanatban mentettek a vendégek.

23. perc: Szabó cselezte be magát a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd tanítani való módon tette középre a labdát, amit szintén az utolsó pillanatban vágtak ki a Fejér megyeiek.

25. perc: Gól! Nikolov csinált helyet Futácsnak, aki 14 méterről laposan gurította a hálónkba a labdát a kapujából kirontó Holczer mellett.
PAKSI FC - MOL Fehérvár FC 0 - 1 :(

36. perc: Papp pörgette fel zseniálisan Hahn elé a labdát a tizenhatoson belül, de csatárunk túlságosan kisodródott a játékszerrel, amivel ugyan vissza akart fordulni az alapvonaltól, de egy fehérvári védő állta útját. A bosszantó csak az, hogy a piros-kék játékos több mint valószínű, kézzel segítette maga elé a labdát, a síp azonban néma maradt.

38. perc: Holczer jött ki pontosan a kapujából, és akadályozott meg ezzel egy vendég helyzetet 20 méterre a kapunktól.

40. perc: Balogh lőtt laposan 25 méterről, Kovácsik pedig fogta a bátor próbálkozást.

42. perc: Bartha lőtt kapásból nem sokkal a kapu fölé egy jobb oldalról érkező beadást. Szép mozdulat volt.

43. perc: Bartha lőtt ismét, ezúttal 18 méterről. A kapu sarkába tartó labdát Kovácsik csak vetődve tudta hárítani. Gyönyörű próbálkozás volt.

43. perc: Futács kapott sárga lapos figyelmeztetést miután Hahnt rúgta fel.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - MOL Fehérvár FC 0 - 1

46. perc: A Fehérvár kezdte a második játékrészt.

46. perc: Fiola kapott sárga lapos figyelmeztetést miután csúnyán buktatta Bödét.

A hivatalos nézőszám: 2098

53. perc: Osváth adta volna be a jobb oldalról a játékszert, ami azonban ismét egy vendég játékosban akadt el, és ismét kezezés gyanúsan. A síp megint néma maradt.

60. perc: Balogh próbálkozott 30 méterről, a játékszer a kapu mellett hagyta el a játékteret.

62. perc: Gól! Petrjak kényszerítőzött pontosan a tizenhatosunkon belül a bal oldalon, majd tisztán lőtte a labdát a kapunkba.
PAKSI FC - MOL Fehérvár FC 0 - 2 :(

66. perc: Előbb Hodzic a Fehérvárnál, majd Fejes nálunk kapott sárga lapos figyelmeztetést.

67. perc: Vezetőedzőnk kihasználta első cserelehetőségét: Könyves helyett Remili lépett a pályára.

68. perc: Változtattak a vendégek is: Petrjak helyett Kovács I. kapott lehetőséget.

68. perc: Balogh tekerte szemfüles módon a kapura a játékszert közel a szögletponttól, Kovácsik a kapu fölé simította a labdát.

69. perc: Balogh szögletét a túloldalról Szabó fejelte vissza középre, ahol előbb Lenzsér majd Hahn lőtt lágyan, Kovácsik mindkét próbálkozást hárította.

74. perc: Holczer védett két hatalmasat egy fehérvári kontra után, az elsőt Kovács I., a másodikat Futács lőtte.

75. perc: A visszakontrából Remili ugratta ki pontosan Bödét a jobb oldalon, aki egy cselt követően, éles szögből próbálkozott. Kovácsik kipaskolta a labdát a felső kapufa alól.

78. perc: Hahn került szembe Kovácsikkal az ötös vonalánál, csatárunk megpróbálta átemelni a vendégek kapusát, de elakadt benne a labda.

78. perc: Másodszor cserélt a Fehérvár: Hodzic helyett Huszti lépett a pályára.

80. perc: Remili pontos szögletét középen Böde fejelte tisztán a kapura, Kovácsik azonban ismételten bravúrt mutatott be, és hárította csatárunk szépen kivitelezett próbálkozását. Úgy tűnik, ma semmi sem akar beakadni.

82. perc: Mesterünk is másodszor változtatott: Hahn helyett Fejős folytatta a játékot.

86. perc: Marko Nikolics, a vendégek vezetőedzője kapott sárga lapos figyelmeztetést folytonos reklamálásért.

86. perc: A vendég tréner kihasználta utolsó változtatási lehetőségét is: Futács helyett Scsepovics lépett a pályára.

89. perc: Balogh jobb oldali beadását középen Remili csúsztatta kapura, Kovácsik lábában akadt el a játékszer.

90+2. perc: Holczer védett ismét egy hatalmasat egy közeli vendég próbálkozást követően.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - MOL Fehérvár FC 0 - 2