Kezdők: Szappanos, Eperjesi, Pekár, Zivzivadze, Berecz, Karnitski, Pillár, Vadnai, Cseri, Katanec, Nagy

Cserék: Dombó, Iszlai, Bertus, Molnár, Silye, Vajda, Takács

Kezdők: Holczer, Gévay, Hahn, Osváth, Böde, Fejes, Balogh, Papp, Szabó, Bartha, Könyves

Cserék: Rácz, Kecskés, Remili, Windecker, Kelemen, Fejős, Lenzsér

Sérültek: Kulcsár, Haraszti, Simon Á., Zsidai

4. perc: Böde indult meg a labdával középen, majd Könyvest ugratta ki, azonban egy leheletnyit hosszú volt a labda, így Szappanos gyűjtötte be a játékszert, mielőtt csatárunk alábökhetett volna. Ígéretes helyzet volt.

6. perc: Osváth hatástalanított fejjel egy veszélyes jobb oldali hazai beadást.

8. perc: Nagy indulhatott meg tisztán, de Szabó rutinosan védekezett vele szemben a tizenhatosunk vonalánál, így hátvédünk lábában elakadt a játékszer, és nem lett ziccerhelyzet. Szép munka volt!

16. perc: Böde fülelt le egy rossz hazai passz a támadótérfelünk felénél, majd kapura tört, lövését azonba az utolsó pillanatban blokkolták.

22. perc: Papp és Szabó játszott össze kitűnően a bal oldalon, majd utóbbi adta középre a labdát, de mielőtt a játékszer beért volt a kapu elé, hazai kézen csattant, így a játékvezető büntetőt ítélt.

23. perc: Góóól! Megvan a vezetés! Hahn magabiztosan értékesítette a tizenegyest.
Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 0 - 1

28. perc: Osváth kapott sárga lapos figyelmeztetést Cseri elleni belépőjéért.

29. perc: Holczer védte higgadtan Berecz gyenge próbálkozását 20 méterről.

31. perc: Nagy eresztett el egy lövést 22 méterről, ami a felső kapufánkon csattant.

38. perc: Holczer öklözött ki tanítani való módon a tizenhatosunkon kívülre egy veszélyes bal oldali beadást.

39. perc: Bartha próbálkozott a tizenhatos sarkától, a laposan suhanó labdát Szappanos vetődve tolta a kapu mellé.

44. perc: Egy kontratámadást követően Cseri lőtt laposan a jobb oldalról, a játékszer azonban 15 méter megtételét követően a kapunk mellett hagyta el a játékteret.

45. perc: Fejes kapott sárga lapos figyelmeztetést Nagy buktatásáért.

Véget ért az első félidő. Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 0 - 1

46. perc: A Mezőkövesd kezdte a második játékrészt.

50. perc: Góóól! Megdupláztuk előnyünket. Hahn bólintotta zseniálisan a hazai kapuba a balról érkező pontos beadást.

56. perc: Kettős cserét eszközöltek a hazaiak: Pekár helyett Molnár és Zivzivadze helyett Takács lépett a pályára.

A hivatalos nézőszám: 2362

57. perc: Berecz kapott sárga lapos figyelmeztetést.

65. perc: Ezúttal Katanec kapott sárga lapos figyelmeztetést szabálytalan belépőért.

67. perc: Holczer védett egy zseniálisat! Berecz próbálkozott ígéretesen 18 méterről, kapusunk azonban szépen hárított.

70. perc: Mesterünk is változtatott: Hahn helyett Windecker kapott lehetőséget.

76. perc: Osváth játszott össze kiválóan Baloghgal a jobb oldalon, majd Windeckert ugratták ki, aki aztán a kapu mellé lőtt. Szép játék volt.

78. perc: Balogh lőtt nem sokkal a kapu fölé egy szabadrúgást a jobb oldalról, de jó távolról a gólvonaltól.

81. perc: A hazai tréner kihasználta utolsó cserelehetőségét is: Vadnai helyett Vajda kapott lehetőséget.

83. perc: Mesterünk másodszorra változtatott: Balogh helyett Remili lépett a pályára.

90. perc: Harmadik cseréjét is kihasználta vezetőedzőnk: Bartha helyett Fejős kapott lehetőséget.

90+1. perc: Böde kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Véget ért a mérkőzés. Megérdemelten hoztuk el a három pontot Mezőkövesdről.