ZTE FC - PAKSI FC 3 - 1

2019. szept. 28.  -  NB I.
Hiába vezettünk tíz perc elteltével, nem tudtuk növelni pontjaink számát Zalaegerszegen.
OTP BANK LIGA 2019/2020, 7. FORDULÓ - 2019.09.28.

A ZTE FC kerete

Kezdők: Demjén, Lesjak, Bobál D., Radó, Stieber, Kocsis, Mitrovic, Ikoba, Tamás, Bedi, Bolla

Cserék: Szemerédi, Babati, Bobál G., Devecseri, Barczi, Gergényi, Hudák

Vezetőedző: Dobos Barnabás

Kezdők: Holczer, Hahn, Osváth, Böde, Fejes, Balogh, Papp, Windecker, Poór, Szabó, Könyves

Cserék: Rácz, Báló, Remili, Kelemen, Simon, Fejős, Lenzsér

Sérültek: Kulcsár, Haraszti

Vezetőedző: Tomiszlav Szivics

Helyszín: Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion (ZTE Aréna)

Játékvezetők: Erdős József (játékvezető), Kóbor Péter (tartalékjátékvezető), Berettyán Péter (asszisztens), Huszár Balázs (asszisztens), Pillók Ádám (alapvonali játékvezető) és Radványi Ádám (alapvonali játékvezető).

6. perc: Balogh lapos szöglete sajnos veszélytelen volt a hazai kapura.

9. perc: Góóóól, megvan a vezetés! Osváth váltott kiválóan tempót a félpályánál, ahol két védőt is lerázott magáról, majd a jobb oldalról középre tette a játékszert, ahol Böde érkezett pontosan, és a kapuba pofozta a labdát. Gyönyörű megmozdulások voltak!

ZTE FC - PAKSI FC 0 - 1

12. perc: Balogh tekert kapura egy szabadrúgást középről, körülbelül 20 méterről. A túlságosan középre tartó labdát Demjén fogta.

19. perc: Balogh veszélyes sarokrúgását középen Böde fejelte szorongatott helyzetből cetikkel a kapu mellé megközelítőleg 11 méterről.

23. perc: Ikoba fejelt nem sokkal a kapunk mellé egy jobb oldalról érkező beadást.

28. perc: Gól. Radó csapott le a tizenhatosunkon belül egy lefejelt, szabad labdára, majd 5 méterről nem hibázott, Holczer mellett gurított a kapunkba.

ZTE FC - PAKSI FC 1 - 1

34. perc: Egy szép kontratámadást vezettünk végig a bal oldalon, ahol Hahn robogott a labdával, majd két cselt követően laposan a középen érkező Könyves elé adta a játékszert, azonban Demjén jól jött ki a kapujából, és begyűjtötte a labdát.

35. perc: Osváth kapott sárga lapos figyelmeztetést egy Bobál ellen elkövetett szabálytalan belépőért.

36. perc: Gól. Radó csapott le egy rosszul kifejelt labdánkra, majd Stiebert ugratta ki pontosan a bal oldalon, aki éles szögből a hálónkba lőtte a labdát.

ZTE FC - PAKSI FC 2 - 1

44. perc: Balogh tekert kapura egy szabadrúgást körülbelül 25 méterről, Demjén védte a próbálkozást.

45. perc: Radó lőtte ki a felső kapufánkat 22 méterről egy szabadrúgást követően.

Véget ért az első félidő! ZTE FC - PAKSI FC 2 - 1

A hivatalos nézőszám: 2945

46. perc: A ZTE kezdte a második játékrészt.

47. perc: Előbb Fejes, majd Papp lőtt laposan a tizenhatos vonalától, középről, de sajnos mindkét próbálkozás elakadt egy lábban a kapu közvetlen előterében.

58. perc: Windecker kapott sárga lapos figyelmeztetést.

59. perc: Bolla tekert kapunkra a tizenhatosunk sarkától, Holczer magabiztosan védett.

60. perc: Hahn indult meg a bal oldalon, majd a kapu elé tette a játékszert, a túloldalon Könyves érkezett, de nem sajnos nem tudta a kapuba juttatni a labdát. Nagy lehetőség maradt ki.

61. perc: A hazaiak változtattak először: Ikoba helyett Bobál G. kapott lehetőséget.

63. perc: Radó lőhetett tisztán tizenegy méterről, Holczer bravúrral hárított.

71. perc: Gól. Mitrovic Radó lapos passzát követően, 14 méterről tekerte a játékszert a kapunk jobb alsó sarkába.

72. perc: Mesterünk kettős cserét eszközölt: Balogh helyett Remili, Könyves helyett Fejős lépett a pályára.

75. perc: Böde kapott azonnali piros lapot a játékvezetőtől könyöklésért. Kicsit talán túlzó ítélet volt.

82. perc: Másodszorra változtattak a hazaiak: Radó helyett Babati folytatta.

90. perc: Utolsó cserelehetőségével is élt a ZTE: Mitrovic helyett Hudák lépett a pályára.

90+2. perc: Bobál G. lőtt a jobb oldalról, Holczer védett.

90+2. perc: Papp kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Véget ért a mérkőzés! ZTE FC - PAKSI FC 3 - 1