Győzelem a Fradi ellen

2019. okt. 08.  -  Utánpótlás
U15-ös csapatunk legyőzte a fővárosi zöld-fehéreket.
U12-es csapatunk, bár megszerezte a vezetést, nem tudott ponttal gyarapodni.

I. osztály, Dél-nyugati csoport, 5. forduló: Veszprémi FC USE - PAKSI FC 2 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Palencsár, Somogyi, Stier, Pumerschein, Orbán, Wiesner, Biszak, Sáfrány, Bágó

Cserék: Almási, Száraz, Tanos, Molnár, Osztermájer, Péter, Farsang, Steiner

Gólunkat Wiesner (51’) szerezte.

„Ezúttal gyengén játszottunk! Kapkodó, csapkodó, ideges játékot nyújtottunk, rengeteg technikai, taktikai hibával, valamint rossz döntésekkel” - elemzett Sárai György trénerünk.

U13-es együttesünk nem bírt a Veszprémmel.

Kezdők: Wiesner, Haskó, Kovács, Májik, Éger, Marcsa, Galamos, Tillman, Szabó, Lakatos, Krausz

Cserék: Ulbert, Lesták, Kajári, Huber, Niklos, Neszter

„Tavaly 5-0-s vereséget szenvedtünk Veszprémben. A mérkőzés előtt úgy gondoltam, játékban az elmúlt egy évben közelebb kerültünk ellenfelünkhöz. Sajnos ezen a mérkőzésen ez nem látszott. Végig a Veszéprém dominált, gyorsabb és kombinatívabb játékot játszott. A párharcok nagy részét elvesztettük, és játékban is elmaradtunk a saját szintünktől” - nyilatkozott Wiesner József vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Wiesner

U14-es gárdánk nem tudott betalálni az FTC kapujába, ellenben a véndégek...

I. osztály, 7. forduló: PAKSI FC - Ferencvárosi TC 0 - 6 (0 - 5)

Kezdők: Bakodi, Vesza, Szász, Szilágyi, Pupp, Babos, László, Tóth, Hekfusz, Szabó A., Szabó G.

Csere: Forster, Kispál, Tarjányi, Gáspár, Horváth, Koller Lakatos-Lengyel

U15-ös csapatunk bravúros győzelmet aratott az FTC ellen.

I.osztály, , 7. forduló: PAKSI FC - Ferencvárosi TC 3 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Herman, Mácsik, Ádám, Binder, Nagy Dániel, Lépő, Kugler, Perger, Nagy Dávid, Répási, Szivós

Cserék: Hübner, Fehér, Horváth, Kecskeméti, Arnold

Góljainkat Lépő és Nagy Dávid szerezték, a harmadik találat pedig az ellenfél egyik játékosa, Bánki öngóljából született.

„Mivel felkészülési mérkőzések alkalmával már többször játszottunk a Ferencváros ellen, volt egy kis tapasztalatunk hétvégi ellenfelünkből. Most öt játékos is a kettes posztján szerepelt, erre a változtatásra szerencsére a gyerekek nagyon jól reagáltak. Az első félidőben kézben tartottuk a mérkőzést, és három komoly gólhelyzetünk volt. Szerencsére aztán még a szünet előtt megszereztük a vezetést. A pihenő után a Fradi beszorított minket, de igazi veszélyes helyzetet nem tudtak kidolgozni, remekül zárt a védelmünk. Később sikerült néhány ellentámadást vezetnünk, melyekből újabb két gólt szereztünk. Összességében több helyzetünk volt, sokat tettünk a sikerért, valamint szerencsénk is volt”- fogalmazott Mácsik Attila trénerünk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Perger, Lépő, Nagy Dávid, Binder