Kezdők: Nagy, Kinyik, Bényei, Pávkovics, Ferenczi, Haris, Babatunde, Kusnyir, Csősz, Szécsi, Trujic

Cserék: Szatmári, Tőzsér, Bouli, Barna, Pintér, Kundrák, Kosicky

Kezdők: Rácz, Hahn, Osváth, Böde, Fejes, Papp, Windecker, Szabó, Könyves, Simon, Lengyér

Cserék: Holczer, Gévay, Kecskés, Bor, Balogh, Poór, Fejős

Sérültek: Bartha, Haraszti

Vezetőedző: Tomiszlav Szivics

Helyszín: Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion

Játékvezetők: Csonka Bence (játékvezető), Varga Zsolt (tartalékjátékvezető), Buzás Balázs (asszisztens), Vígh-Tarsonyi Gergő (asszisztens), Erdős József (alapvonali játékvezető) és Lovas László (alapvonali játékvezető)

Percről percre

1. perc: A DVSC kezdte a mérkőzést.

5. perc: Böde indulhatott meg középen tisztán, majd a jobb oldalt igyekvő Könyvest ugratta volna ki, de passzába beleértek, így sajnos nem tudtunk veszélyes helyzetet kialakítani.

9. perc: Trujic indult meg a jobb oldalon, de Fejes kiválóan védekezett rajta, és a labdát is elcsente.

12. perc Windecker kapott sárga lapos figyelmezetést Haris ellen elkövetett szabálytalan belépőéért.

17. perc: Windecker távoli lövését blokkolták a hazaiak, így sajnos a kapu irányába tartó játékszer nem érte el a gólvonalt.

19. perc: Lenzsér mentett kiválóan egy bal oldalról veszélyesen a kapunk elé tartó labdát.

21. perc: Könyves ívelt középre egy szöglettel felérő szabadrúgást a jobb oldalról, a kapu előterében Hahn fejelt volna, de a hazai védők nagyon apríották, így nem érhette el a játékszert, a síp viszont néma maradt...

28. perc: Simon becsúszását látta szabálytalannak Csonka Bence játékvezető a hazai tizenhatoson belül, így büntetőt ítélt...

29. perc: Gól. Szécsi tizenegyesét Rácz bravúrral hárította, ám a kapusunkról kipattanó labdát a debreceni játékos fejjel már a hálónkba tudta juttatni.

DVSC - PAKSI FC 1 - 0

A hivatalos nézőszám: 2650

31. perc: Osváth szögletét Hahn fejelte a kapu fölé.

33. perc: Gól. Szécsi bal oldali beadását középen Kusnyir fejelte közvetlen közelről a kapunkba.

DVSC - PAKSI FC 2 - 0

36. perc: Szécsi lőtt 25 méterről, Rácz magabiztosan fogta a próbálkozást.

39. perc: Böde hajtott keményen a hazai térfélen, előbb harciasan labdát szerzett, majd egy jobb oldali beadást találta meg a kapu előtt, de sajnos a játékszert nem tudta a hálóba irányítani.

39. perc: Simon kapott sárga lapos figyelmeztetést Babatunde lerántásáért.

44. perc: Hahn kényszerítőzött tanítani való módon a bal oldalon, majd laposan középre tette a labdát, ott azonban sajnos senki nem érkezett pontosan. Nagy gólszerzési lehetőséget puskáztunk el.

Véget ért az első félidő. DVSC - PAKSI FC 2 - 0

Vezetőedzőnk változtatott a szünetben: Simon helyett Balogh kapott lehetőséget.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

50. perc: Kinyik fejelhetett teljesen tisztán a kapunktól 5 méterre egy hazai sarokrúgást követően, azonban Rácz hatalmas bravúrral védett.

56. perc: Először változtattak a hazaiak: Bényei helyett Kundrák lépett a pályára.

58. perc: Szabó tekerte veszélyesen középre a játékszert a bal oldalról, Könyves centikkel maradt le.

60. perc: Gól. Kundrák lőtt a kapunkba közvetlen közelről miután nem tudtunk felszabadítani egy jobb oldali beadást követően.

DVSC - PAKSI FC 3 - 0

73. perc: Böde próbálkozott 25 méterről, lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.

78. perc: Másodszorra cserélt a DVSC: Szécsi helyett Pintér lépett a pályára.

78. perc: Könyves próbálkozott egy kapáslövéssel a tizenhatos vonalától, de a labda ismét a kapu fölött hagyta el a játékteret.

81. perc: Góóól! Szabó mértani pontosságú bal oldali beadására Böde érkezett pontosan, és a kapuba bólintotta a játékszert.

83. perc: Másodszorra változtattunk: Szabó helyett Bor kapott lehetőséget.

85. perc: Hahn esett el a középen, 18 méterre a kaputól labdavezetés közben, de a játékvezetői síp ismét néma maradt, pedig ígéretes helyről rúgattunk volna szabadrúgást...

86. perc: Kinyik kapott sárga lapos figyelmeztetést.

88. perc: Kihasználta utolsó cserelehetőségét is a hazai gárda: Babatunde helyett Szatmári folytatta.

90+1. perc: Osváth is "besárgult".

Véget ért a mérkőzés. DVSC - PAKSI FC 3 - 1