PAKSI FC - Kisvárda Master Good 1 - 1

2019. nov. 09.  -  NB I.
Brusztolós meccsen osztoztunk meg a pontokon, de sokkal több helyzetet alakítottunk ki, mint a vendégek.

OTP Bank Liga 2019/2020, 12. FORDULÓ - 2019.11.09.

Csapatunk összeállítása

Kezdők: Rácz, Gévay, Hahn, Böde, Balogh, Papp, Poór, Szabó, Könyves, Simon, Lenzsér

Cserék: Holczer, Kecskés, Osváth, Fejes, Bor, Windecker, Kulcsár

Sérültek: Bartha, Haraszti

Megbízott edző: Osztermájer Gábor

A Kisvárda kerete

Kezdők: Felipe, Kravchenko, Protic, Vasile, Tsoukalas, Grozav, Marcolini, Melnyik, Gosztonyi, Rubus, Seco

Cserék: Zöldesi, Gomes, Ene, Kovácsréti, Hej, Anderson, Karasiuk

Vezetőedző: Dajka László

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Erdős József (játékvezető), Huszár Balázs (tartalékjátékvezető), Horváth Róbert (asszisztens), Szalai Dániel (asszisztens), Solymosi Péter (alapvonali játékvezető) és Pillók Ádám (alapvonali játékvezető)

Percről percre

1. perc: A Kisvárda kezdte a mérkőzést.

4. perc: Előbb Gévay, majd Balogh szabadított fel fejjel egy-egy vendég sarokrúgást.

5. perc: Balogh ívelt előre kiválóan egy szabadrúgást, majd Szabó fejelte középre a játékszert a jobb oldalról, a kapu előtt Hahn érkezett, aki gyanúsan szorongatott helyzetből dőlt rá a labdára, próbálkozását azonban sajnos blokkolták. A kipattanó labdát még Szabó próbálta visszalőni a kapu irányába, de az újfent nem jutott el a gólvonalig. Szép játékot mutattunk be!

10. perc: Könyves váltott rendkívül jól iramot a jobb oldalon, majd a tizenhatoson belülre cselezte magát két, vendég védőt is lehagyva, sajnos azonban egy kisvárdai láb miatt középre adni már nem tudta a labdát.

11. perc: Balogh veszélyes szögletét Böde csúsztatta tovább a rövid oldalon, a hosszún pedig Szabó várt, de egy leheletnyit magasan érkezett számára a játékszer.

18. perc: Balogh csavart középre ismét veszélyesen egy szabadrúgást a bal oldalról, a kapu előterében pedig Lenzsér tűnt el, a síp viszont néma maradt, pedig előre senki sem lepődött volna meg, ha büntetőt kapunk…

21. perc: Bumba kapott sárga lapos figyelmeztetést miután a középen ígéretesen meginduló Könyvest rántotta le.

23. perc: Egy szabálytalan belépőt követően Papp is „besárgult”.

24. perc: Tsoukalas lőtt 25 méterről, Rácz magabiztosan fogta a próbálkozást.

28. perc: Hahn kapott egy kereszt indítást, majd Könyvessel játszottak volna össze a bal oldalon, de a kisvárdai védők az utolsó pillanatban visszazártak.

29. perc: Szabó bal oldali beadását középen Böde lőtte nem sokkal a kapu mellé. Támadásaink felettébb ígéretesek.

33. perc: Gévay kapott sárga lapos figyelmeztetést Bumba buktatásáért.

43. perc: Böde fordulhatott tisztán kapura középen, jó 30 méterre a gólvonaltól, lapos próbálkozása sajnos a kapu mellé ment.

45. perc: Marcolini lőtt messze a kapunk fölé a félpálya felétől.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

A hivatalos nézőszám: 1210

48. perc: Erősen kezdtünk a szünet után. Könyves került ajtó-ablak helyzetbe tisztán, a kaputól öt méterre, azonban lövésébe Felipe szerencsésen vetődött bele. Hatalmas lehetőség maradt ki, vendégeinknek pedig hatalmas szerencséjük volt.

50. perc: Papp lőtt 22 méterről, a labda a felső kapufán csattant. Újabb szép helyzet, nagyon akarják a fiúk a gólt.

58. perc: Gyönyörű játék: Könyves indult meg a jobb oldalon, majd középre cselezett, és kiugratta Hahnt, aki a tizenhatoson belül húzta vissza a bal lábára a játékszert a lövés előtt. Felipe ismét bravúrt mutatott be, hisz’ sajnos újból kitornászta a hálóba igyekvő labdánkat.

60. perc: Mi változtattunk először: Simon helyett Windecker lépett a pályára.

66. perc: Bumba fejelt középen centikkel a kapunk mellé egy bal oldali beadást.

67. perc: Vendégeink is cseréltek: Gosztonyi helyett Gomes kapott lehetőséget.

72. perc: Osztermájer másodszorra változtatott: Poór helyett Osváth bizonyíthat.

75. perc: Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett becsúszásért.

78. perc: Hahn ugratta ki középen Könyvest, aki még a kapujából kirontó Felipe előtt el tudta pöckölni a labdát, ami azonban centikkel, de ismét a kapu mellett suhant el. Hihetetlen, hogy ismét mekkora lehetőség maradt ki.

82. perc: Könyves bicegve hagyta el a pályán a vendég kapussal történő ütközését követően, trénerünk Kulcsárt küldte a pályára.

83. perc: Kisvárdai csere: Saco helyett Kovácsréti kapott lehetőséget.

85. perc: Böde ugratta volna ki középen Kulcsárt, azonban a vendégek az utolsó pillanatban hatástalanították a támadásunkat. 86. perc: Hahn veszélyes bal oldali beadása középen Bödének és Kulcsárnak is magas volt. Nagy nyomás alatt tartjuk a vendég kaput.

87. perc: Papp kapta meg a második sárga lapját Gomes buktatásáért, így 10 emberre fogyatkoztunk.

88. perc: Rácz védte hatalmas bravúrral a 18 méterről a kapunkba igyekvő szabadrúgást.

89. perc: Gól. Lucas lőtt a kapunkba a sarokrúgást követően. Ilyen a világon nincs.

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 1

90. perc: Szabó bal oldali veszélyes beadását a középen igyekvő Hahn elől Felipe gyűjtötte be.

A játékvezető 4 perc hosszabbítást jelzett.

90+1. perc: Góóól! Szabó, Hahn tanítani való összjáték a bal oldalon, majd védőnk lőtt laposan a kapuba 15 méterről.

90+2. perc: Harmadszorra is változtattak a vendégek: Bumba helyett Hej lépett a pályára.

90+4. perc: Balogh tekert centikkel a kapu mellé egy szabadrúgást 20 méterről.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Kisvárda Master Good 1 - 1