Kezdők: Tujvel, Gazdag, Batik, Lanzafame, Vadócz, Kamber, Lovric, Naser, Kesztyűs, Moutari, Nagy

Cserék: Berla, Uzoma, Kálnoki-Kis, Ben-Hatira, Banó-Szabó, Kukoc, Ngog

Kezdők: Rácz, Szabó, Fejes, Gévay, Lenzsér, Osváth, Balogh, Simon, Windecker, Hahn, Böde

Cserék: Holczer, Kecskés, Remili, Bor, Poór, Kelemen, Kulcsár

Sérültek: Bartha, Haraszti

Piros lap miatt eltiltott: Papp, öt sárga lap miatt eltiltott: Könyves

Megbízott vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion

Játékvezetők: Pillók Ádám (játékvezető), Király Krisztián (tartalékjátékvezető), Georgiou Theodoros (asszisztens), Becséri Gergely (asszisztens), Bogár Gergő (alapvonali játékvezető) és Zierkelbach Péter (alapvonali játékvezető)

7. perc: Az első percekben masszívan és kiválóan védekeztünk, Rácz gyűjtött be magabiztosan több hazai ívelést is.

11. perc: Balogh ívelt előre egy szabadrúgást, ahol Simon ütközött össze a levegőben egy hazai játékossal a tizenhatoson belül, a síp viszont néma maradt.

15. perc: Rácz volt ismét magabiztos, és ölelte magához a játékszert egy távoli, lapos csúsztatást követően.

16. perc: Osváth indult meg a jobb oldalon egészen az alapvonalig, ahonnan Windeckernek tette vissza a labdát lövésre, középpályásunk próbálkozása a kapu fölött hagyta el a játékteret. Szép összjáték volt a szélen.

24. perc: Balogh ívelt lágyan középre a bal oldalról, a pontosan érkező Hahn elől azonban az utolsó pillanatban Lovric fejelte el a labdát.

25. perc: A túloldalról Osváth tette a kapu el a játékszert, de Bödét sajnos megelőzték a kisperi védők.

29. perc: Naser ívelt a kapunk elé egy szabadrúgást a bal oldalról, de az érkező labda Rácznak csemege volt.

32. perc: Egy szépen felépített támadás végén Hahn tette középre lágyan a labdát a jobb oldalról, Bödének azonban a kapu előterénél magas lett a beadást, így az végül Tujvelé lett.

36. perc: Gazdag ívelt előre egy szabadrúgást, majd Batik fejelt 11 méterről, a középre érkező labdát Rácz magabiztosan fogta.

37. perc: Moutari kezelt tisztán a támadótérfelünk jobb oldalnál, azonban a síp érthetetlen okokból ismét nem szólalt meg…

42. perc: Szabó tette mértani pontossággal a hazai kapu elé a játékszert a bal oldaláról, Böde érkezett menetrendszerűen, fejelt, de Tujvel az utolsó pillanatban, vetődve védte a mérkőzés eddigi legnagyobb helyzetét. Gyönyörű támadás volt.

45. perc: Most Böde keveredett ki a jobb oldalra, majd adta középre a játékszert, az érkező Szabó elől Batik mentett hatalmasat. Újból megszerezhettük volna a vezetést egy szép támadást követően.

Véget ért az első félidő. Budapest Honvéd - PAKSI FC 0 - 0

46. perc: A Honvéd kezdte a második játékrészt.

49. perc: Kényszerű cserét kellett eszközölnie a hazaiaknak: Batik sérülés miatt nem tudta folytatni a játékot, így Kálnoki-Kis váltotta.

52. perc: Moutari könyökölte le sportszerűtlenül Gévayt, de a síp csak les helyzet miatt szólt.

53. perc: Simon kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőért.

56. perc: Kiválóan indultunk meg a bal oldalon, mely közben Hahnt rántották le csúnyán, de lap nem járt érte…, végül Szabó beadása középen mindenkinek magas lett.

A hivatalos nézőszám: 2365

58. perc: Kálnoki-Kis lőtt messze a kapunk fölé 11 méterről egy bal oldalról érkező szabadrúgást.

59. perc: Első cserelehetőségünkkel éltünk: Hahn helyett Remili kapott lehetőséget.

66. perc: Tanítani való kontratámadást vezettünk végig oldalváltással fűszerezve, majd Szabó tettet középre a játékszert Bödének, csatárunkat azonban az utolsó pillanatban visszaérő Naser előzte meg. Ismét nagy lehetőségünk volt.

68. perc: Másodszorra változtattunk: Osváth helyett Kulcsár lépett a pályára.

71. perc: Újból kiválóan hoztuk ki a labdát, ezúttal a jobb oldalon, végül Lenzsér lőhetett a tizenhatos sarkától, lapos próbálkozását azonban blokkolták a hazaiak.

72. perc: Góóól! Remili tűpontos szögletét Böde csúsztatta a kapuba.

Budapest Honvéd - PAKSI FC 0 - 1

73. perc: Rácz paskolta tovább - ezzel hatástalanítva - Moutari jobb oldali veszélyes beadását.

75. perc: Szabó rántotta le Kálnoki-Kist a tizenhatoson belül egy szögletnél, amire a Pillók Ádám játékvezető ez alkalommal túl könnyű síppal ítélt büntetőt. Védőnk sárga lapot is kapott.

76. perc: Gól. Lanzafame értékesítette a tizenegyest.

Budapest Honvéd - PAKSI FC 1 - 1

78. perc: Lenzsér is „besárgult”…, most olyan szabálytalanságokért ját lap, ami eddig játékmegszakítást sem ért.

78. perc: Naser kapott sárga lapos figyelmeztetést Böde visszarántásáért.

82. perc: Harmadik változtatási lehetőségünket is kijátszottuk: Windecker helyett Kecskés folytatta.

84. perc: Gól. Gévay nem vágott ki időben egy labdát a kapunk előteréből, amit Naser büntetett meg.

86. perc: Másodszorra cserélt a Honvéd: Moutari helyett Ngog lépett a pályára.

89. perc: Böde fejelte a kapu mellé Fejes bal oldali beadását.

A játékvezető három perces hosszabbítást jelzett.

90+1. perc: A hazaiak harmadik cseréje: Kesztyűs helyett Banó-Szabó lépett a pályára.

Véget ért a mérkőzés. Budapest Honvéd - PAKSI FC 2 - 1