Kezdők: Rácz, Böde, Fejes, Remili, Balogh, Windecker, Szabó, Könyves, Simon, Kulcsár, Lenzsér

Cserék: Holczer, Kecskés, Hahn, Bor, Papp, Poór, Kelemen

Kezdők: Banai, Ristevski, Obinna, Biarnason, Feczesin, Zsótér, Sankovic, Heris, Onovo, Pauljevic, Burekovic

Cserék: Pajovic, Litauszki, Simon, Perosevic, Szakály, Koszta, Balázs

Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Buzás Balázs (tartalékjátékvezető), Albert István (asszisztens), Berettyán Péter (asszisztens), Iványi Zoltán (alapvonali játékvezető) és Szilasi Szabolcs (alapvonali játékvezető)

2. perc: Könyves kapott egy kiváló kiugratást a jobb oldalon, majd lefutotta védőjét, és egyedül vezethette a kapura a labdát, azonban alányúlni már nem tudott, így a kapujából kirontó Banaiba lőtte a játékszert.

3. perc: Balogh sarokrúgása veszélyesen tekeredett a kapu előterébe, Banai csak öklözni tudott Könyves és Böde feje elől. Lendületesen, szép és nagy helyzetekkel kezdtünk.

10. perc: Könyves elé pattant a játékszer a tizenhatoson belül, aki 11 méterről kapásból lőtt, a labda egy vendég védőről pattant szögletre.

11. perc: Balogh sarokrúgása elsőre veszélytelen volt, majd a kipattantót újra beadhatta, ami már csak centiméterekkel volt magas a középen jól helyezkedő Bödének.

20. perc: Windecker játszott össze tanítani való módon középen Bödével egy labdaszerzést követően, majd középpályásunk lőtt 20 méterről nem sokkal a kapu mellé. Kiváló összjáték volt.

21. perc: Gól. Rácz kezében dadogott a labda, majd a távolra pattanó szabad játékszerre Feczesin csapott le, és 10 méterről a kapunkba lőtt.

PAKSI FC - Újpest FC 0 - 1

30. perc: Remili tekert váratlanul, de pontosan kapura egy távoli szabadrúgást a bal oldalról, Banainak nyújtóznia kellett, hogy a felső léc fölé tolja a játékszert. Balogh szöglete aztán veszélytelen volt.

41. perc: Szabó kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan ütközésért.

45. perc: Sankovic lőtt 20 méterről messze a kapunk fölé.

45. perc: Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést rátartásért.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Újpest FC 0 - 1

Változtattunk a szünetben: Balogh helyett Hahn kapott lehetőséget.

46. perc: Az Újpest kezdte a második játékrészt.

46. perc: Windecker próbálkozhatott 20 méterről, lövés nem sokkal ment az újpesti kapu fölé.

49. perc: Bödét szorongatták a tizenhatoson belül a labdával együtt, majd csatárunk a földre került, a síp viszont néma maradt. Tizenegyesgyanús szituáció volt…

51. perc: Megbízott vezetőedzőnk, Osztermájer Gábor kapott reklamálásért sárga lapos figyelmeztetést.

51. perc: Gól. Egy eladott labdát követően a jobb oldalról érkezett a kapunk elé a játékszer, ahol Feczesin fejelte tisztán a kapunkba azt.

PAKSI FC - Újpest FC 0 - 2

A hivatalos nézőszám: 1315

61. perc: Gól. Lenzsér maradt le az előre törő Zsótérról, aki aztán 15 méterről laposan a hálónkba lőtt.

PAKSI FC - Újpest FC 0 - 3

62. perc: Kihasználta első cseréjét az Újpest is: Biarnason helyett Simon lépett a pályára.

62. perc: Góóól. Böde fejelt le egy balról érkező labdát a kapu előterében, amit Hahn vágott a kapuba.

PAKSI FC - Újpest FC 1 - 3

68. perc: Heris is „besárgult” miután a bal oldalon előre törő Bödét buktatta csúnyán.

71. perc: Második változtatásunk: Kecskés helyett Simon kapott szerepet.

74. perc: Zsótér lőtt 12 méterről veszélytelenül és csúnyán a kapunk fölé.

77. perc: Gól. Pauljevic kapott egy pontos mélységi labdát a jobb oldalon a tizenhatosunkon belülre, majd védhetetlenül a kapunkba lőtte a játékszert.

PAKSI FC - Újpest FC 1 - 4

78. perc: Harmadszorra cseréltünk: Remili helyett Bor lépett a pályára.

80. perc: Simon kapott sárga lapos figyelmeztetést Lenzsér ellen vétett szabálytalansága miatt.

85. perc: Gól. Szabó cselezett az alapvonalnál, majd visszagurította a játékszert, amit Bor lőtt a kapuba.

85. perc: Másodszor cseréltek a vendégek: Onovo helyett Szakály kapott lehetőséget.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Újpest FC 2 - 4