Magyar Kupa 2019/2020, 8. FORDULÓ - 2019.12.04.

Kezdők: Boros, Debreceni, Jasarevic, Laki, Nagy, Dobrovolszki, Szalka, Szegi, Bohner, Czár, Sziklási

Cserék: Tóth, Mundi, Pandur, Tamás, Benkovich, Veress

Kezdők: Holczer, Gévay, Báló, Kecskés, Osváth, Böde, Bor, Papp, Kelemen, Könyves, Lenzsér

Cserék: Rácz, Hahn, Windecker, Szendrei, Poór, Szabó, Fejős

Sérültek: Bartha, Haraszti

Megbízott vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

Játékvezetők: Szőts Gergely (játékvezető), Dolnegó Bálint (tartalékjátékvezető), Máyer Gábor (asszisztens), Kovács Gábor (asszisztens)

3. perc: Böde tette ki a labdát középről a jobb oldalra, ahonnan aztán Osváth adta középre laposan a játékszert, az érkező Könyvesnek azonban egy kicsit hosszú lett.

5. perc: Góóól! Kecskés ívelte a kapuba a szögletet. Zseniális találat!

Mosonmagyaróvár - PAKSI FC 0 - 1

7. perc: Czár lőtt 18 méterről, Gévay szorongatta, majd blokkolta a próbálkozást. A sarokrúgás aztán veszélytelen volt a kapunkra.

9. perc: Góóól! Böde lőtt laposan, kicsit jobb oldalról a hazai kapuba, egy gyönyörűen felépített támadás végén.

Mosonmagyaróvár - PAKSI FC 0 - 2

13. perc: Góóól! Böde játszott össze tanítani való módon Könyvessel a bal oldalon, majd a középre tett labdát Báló pofozta laposan a kapuba.

Mosonmagyaróvár - PAKSI FC 0 - 3

15. perc: Szegi fejelt kapura egy középre ívelt  hazai szabadrúgást, a hálónkba tartó labdát Holczer hárította nagy vetődéssel, gyönyörűen. Szép védés volt!

18. perc: Bor tekert nem sokkal a kapu mellé egy szabadrúgást 17 méterről.

24. perc: Báló tekert a kapu fölé egy szabadrúgást a jobb oldalról.

24. perc: Góóól! Gévay emelte a védők mögé a játékszert, amit Könyves szelídített meg egy szép csellel egyetemben, majd jobbal, laposan a hálóba gurította a labdát.

28. perc: Egy gyönyörű Kecskés - Böde összjáték után az utolsó pillanatban mentettek a hazaiak.

32. perc: Czár végezhetett el egymás után három sarokrúgást is, végül Böde és Könyves szabadítottak fel.

34. perc: Lenzsér maradt le centikkel a kapu előterében Báló veszélyesen érkező szögletéről.

36. perc: Böde készített le fejjel lövésre egy jobb oldali beadást Könyvesnek, de Boros jól jött ki a kapujából, a hazai hálóőrről kipattanó labdát Báló tűzte kapura, próbálkozása nem sokkal ment mellé. Szépen játszunk, nyomást gyakorolva, magabiztosan uraljuk a meccset.

43. perc: Kecskés jobb oldali, lágy beadása elsőre kicsúszott Boros kezéből, de csatáraink sajnos túl messze voltak ahhoz, hogy kihasználják az adódó helyzetet.

Véget ért az első félidő. Mosonmagyaróvár - PAKSI FC 0 - 4

Változtattak a szünetben a hazaiak: Nagy helyett Mundi kapott lehetőséget.

Mi is cseréltünk: Lenzsér helyett Poór bizonyíthat.

46. perc: A Mosonmagyaróvár kezdte a második játékrészt.

53. perc: Poór lőtt 18 méterről, Boros fogta a próbálkozást.

56. perc: Másodszorra változtattunk: Böde helyett Szendrei lépett a pályára.

61. perc: Kecskés csapott le egy szabad labdára a tizenhatosan belül, majd egy fordulás után laposan próbálkozott, a sajnos túlságosan lelassuló labdát a mosonmagyaróvári hálóőr magabiztosan fogta. Szép megmozdulás volt.

63. perc: Bor csavart gyönyörűen kapura 23 méterről egy szabadrúgást, ami aztán mindösszesen centikkel ment csak mellé. Kiváló lövés volt.

69. perc: Szalka próbálkozott a fél pályáról egy emeléssel, a labda azonban messze a kapunk felett hagyta el a játékteret.

70. perc: Báló ívelt középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, Papp fejelte, majd Gévay bökött bele a labdát, ami a hazai kapuban kötött ki, de a partjelző lest intett.

74. perc: Éltünk a harmadik változtatási lehetőségünkkel is: Könyves helyett Fejős kapott lehetőséget.

77. perc: Osváth kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőért.

78. perc: Lezajlott a második hazai csere is: Laki helyett Veress lépett a pályára.

85. perc: Veress lőtt egy cselt követően a jobb oldalról, de Holczer magabiztosan fogta a próbálkozást.

87. perc: A Mosonmagyaróvár is kihasználta a harmadik változtatási lehetőségét: Dobrovolszki helyett Benkovich kapott szerepet.

Véget ért a mérkőzés. Mosonmagyaróvár - PAKSI FC 0 - 4

Fotók: G&ZS PHOTO