Szép játékkal és gyönyörű gólokkal gyűjtöttük be a három pontot.

Kezdők: Kovácsik, Elek, Petryak, Kovács I., Nego, Musliu, Pátkai, Futács, Nikolov, Stopira, Juhász

Cserék: Kovács D., Rus, Hadzic, Hangya, Bamgoye, Milanov, Zsóri

Kezdők: Rácz, Gévay, Kecskés, Hahn, Osváth, Böde, Windecker, Szabó, Kelemen, Simon, Lenzsér

Cserék: Holczer, Báló, Bor, Balogh, Papp, Könyves, Kulcsár

Sérültek: Bartha, Haraszti

Megbízott vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

Játékvezetők: Erdős József (játékvezető), Huszár Balázs (tartalékjátékvezető), Szert Balázs (asszisztens), Lémon Oszkár (asszisztens), Csonka Bence (alapvonali játékvezető) és Molnár Attila (alapvonali játékvezető)

3. perc: Rácz ölelt magához egy veszélyes bal oldali, hazai beadást.

6. perc: Kecskés veszélyes bal oldali beadását Musliu vágta ki az utolsó pillanatban a középen pontosan érkező Böde elől.

10. perc: Kecskés indult meg középen teljes tisztán, majd 20 méterről lőtt, a kapuba tartó próbálkozást Kovácsik vetődve, kisebb bravúrral tudta csak hárítani. Gyönyörű meglátás és szépen kivitelezett lövés volt.

14. perc: Nikolov lőtt csúnyán a kapunk fölé egy szabadrúgást 22 méterről.

15. perc: Egy kiváló kontratámadást vezettünk végig - lapos oldalváltással fűszerezve - , majd Szabó veszélyes bal oldali beadásáról középen Hahn és Böde is csak centiméterekkel maradt le. Újabb szép megmozdulást villantottunk.

21. perc: Kecskés végezhetett el egymás után három sarokrúgást is, azonban sajnos mindegyik kapu elé érkező labdát hatástalanították a hazai védők.

22. perc: Gévay ívelt lágyan a kapu elé egy labdát, ami Hahnnak volt egy leheletnyit hosszú az ötösön belül.

31. perc: Rácz gyűjtötte be magabiztosan Futács gyenge fejesét 11 méterről.

32. perc: Böde kapott egy kicsit magas labdát a jobb oldalról, de a játékszer levételekor - a játékvezetői ítélet szerint - használta a kezét, így sajnos nem tudott kialakulni veszélyes szituáció a hazai kapu előterében.

37. perc: Elek lőtt 30 méterről, a kellemetlenül érkező labdát Rácz tolta szögletre.

38. perc: Újabb Rácz-bravúr! Stopira fejelt kapura egy sarokrúgást magas ívben, a felső léc alá tartó játékszert kapusunk paskolta fölé. Nagy mentés volt.

43. perc: Kelemen kapott sárga lapos figyelmeztetést Kovács lerántásáért.

45. perc: Nikolov lőtt egy bombát a tizenhatos vonaláról, Rácz hárított. Eddig kiváló teljesítmény a kapuban!

45. perc: Stopira is „besárgult”.

Véget ért az első félidő. MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 0 - 0

46. perc: A Fehérvár kezdte a második játékrészt.

46. perc: Windecker roboghatott a jobb oldalon, de beadása sajnos középen mindenki mögé érkezett. Kár érte, jól indult a szituáció.

A hivatalos nézőszám: 2019

53. perc: Musliu buktatta középen a labdával meginduló Bödét, a játékvezető pedig sárga lappal jutalmazta a megmozdulást.

54. perc: Góóól! Kecskés ívelt előre egy távoli szabadrúgást a bal oldalról a túloldalra, ahol Szabó érkezett, és Kovácsik mellett a kapuba gurította a játékszert. Gyönyörű volt! M

MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 0 - 1

56. perc: Windecker kapott sárga lapos figyelmeztetést.

57. perc: Első cserénk: Hahn helyett Könyves lépett a pályára.

62. perc: Változtattak a hazaiak is: Nikolov helyett Milanov kapott lehetőséget.

66. perc: A cserék időszakát éljük: Simont Papp váltotta.

67. perc: Szabó lőtt kisodródva a jobb oldalról laposan, azonban a sajnosan túlságosan lelassuló labdát Kovácsik be tudta gyűjteni.

69. perc: Szabó fejelt a kapu fölé egy veszélyesen a hazai kapu elé érkező sarokrúgást.

69. perc: Böde is „besárgult”.

72. perc: Nego veszélyes jobb oldali beadását Milanov fejelte a kapunk fölé.

75. perc: Másodszor változtattak a hazaiak: Petryak helyett Bamgoye lépett a gyepre.

78. perc: Góóóól! Könyves indult meg a bal oldalon, majd két fehérvári játékost is kicselezve húzta középre a játékszert, és 14 méterről a kapuba csavarta a labdát. Klasszis megoldás volt!

85. perc: Kovács kapott sárga lapos figyelmeztetést Lenzsér buktatásáért.

86. perc: A harmadik fehérvári csere: Musliu helyett Zsóri kapott lehetőséget. És mi is változtattunk: Windecker helyett Balogh lépett a pályára.

89. perc: Böde harcolt Stopirával egy előre ívelt labdáért, sajnos azonban csatárunk nem tudott lövő pozícióba kerülni. Kár, szép lett volna.

Véget ért a mérkőzés. Gyönyörű győzelmet arattunk!!! MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 0 - 2

Fotók: molfehervarfc.hu