Kezdők: Dibusz, Lovrencsics, Tokmac, Zubkov, Kharatin, Civic, Sigér, Otigba, Blazic, Boli, Isael

Cserék: Gróf, Vécsei, Botka, Heister, Lodico, Skvarka, Varga

Kezdők: Rácz - Szabó, Poór, Gévay, Lenzsér, Kulcsár - Bertus, Kecskés, Balogh - Könyves, Böde

Cserék: Holczert, Báló, Hahn, Szélpál, Kelemen, Szakály, Szendrei

Sérültek: Bartha, Haraszti, Papp

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Budapest, Groupama Aréna

Játékvezetők: Iványi Zoltán (játékvezető), Medovarszki János (tartalékjátékvezető), Albert István (asszisztens), Georgiou Theodoros (asszisztens), Pintér Csaba (alapvonali játékvezető) és Zierkelbach Péter (alapvonali játékvezető)

1. perc: A Ferencváros kezdte a mérkőzést.

2. perc: Civic veszélyes bal oldali, lapos beadását Szabó vágta ki a kapunk előteréből.

3. perc: Gól. Zubkov lőtt a kapunkba a jobb oldalról, megközelítőleg 12 méterről egy mindenki között elsuhanó bal oldali beadást.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 1 - 0

5. perc: Rácz védett egy hatalmasat, Boli indult meg a jobb oldalon, majd 13 méterről próbálkozott.

13. perc: Böde és Könyves vezetett egy szép kontratámadást a pálya közepén, majd előbbi lőhetett a tizenhatos vonalától, de a próbálkozás sajnos a visszaérő Sigéren megpattanva nem érte el a hazai kaput. Kár, egy ígéretesnek kinéző lehetőség volt.

17. perc: Könyves kapott egy jó labdát a tizenhatoson belül, a jobb oldalon, ám ketten támadták, ennek ellenére meg tudta tartani a labdát, sőt, középre is tette azt Bödének, viszont 13-as számú csatárunk szorongatott helyzetből már nem tudott lőni.

18. perc: A kipattanót Szabó tűzte rá 18 méterről, a túlságosan középre tartó labdát Dibusz fogta.

19. perc: Sigér kapott egy csúnya buktatásért sárga lapos figyelmeztetést.

20. perc: Bertus emelte lágyan középre a szabadrúgást 18 méterről, Böde tisztán fejelhetett, de sajnos nem irányította jól a labdát, így az a kapu mellett hagyta el a játékteret. Ébredezünk.

26. perc: Balogh húzta meg a jobb oldalon, majd befelé cselezett és lőtt, próbálkozását azonban sajnos Otigba blokkolta. Időnként kifejezetten jól lopakodunk előre.

29. perc: Szabó bal oldali beadása sikerült egy kicsit mélyre, így a labdát végül Dibusz gyűjtötte be a levegőből.

37. perc: Böde indult meg kiválóan középen, és pontos labdát is kapott, amit egyedül vihetett a kapura, azonban a partjelző lest intett. De kár érte…

43. perc: Gól. Sigér ugratta ki lágyan középen Bolit, aki aztán Rácz mellett gurította a kapuba a labdát.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 2 - 0

Véget ért az első félidő. Ferencvárosi TC - PAKSI FC 2 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

47. perc: Szabó ugratta ki középen Könyvest, de egy kicsit erősre sikerült a labda, így támadónk nem tudta pontosan átvenni, valamint szorongatott helyzetben is volt, nem tudott lőni.

49. perc: Civic lőtt messze a kapunk fölé a tizenhatos vonalától.

51. perc: Gól. Isael csavart középre egy jobb oldali szabadrúgást éles szögből, melybe senki sem érte bele, viszont a labda a kapunkban kötött ki.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 3 - 0

53. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést.

57. perc: Kecskés könyökölte le Isaelt, sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

60. perc: Mi változtattunk először: Kecskés helyett Szakály lépett a pályára.

61. perc: Poór is „besárgult”.

62. perc: Szabó tartott rá Isael lábára, sárga lapot kapott érte.

64. perc: Balogh próbálta kiugratni Bödét a bal oldalon, de csatárunkat ketten is szorongatták így nem fért labdához.

65. perc: Gól. Ismét bal oldalról jött egy beadás, védőink pedig teljesen eltolódtak, így a túloldalon Zubkov lőhetett tisztán.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 4 - 0 :(

69. perc: Bertus szöglete ígéretesen csavarodott a kapu elé, de Dibusz kiöklözte a játékszert a tizenhatoson kívülre.

70. perc: Kettőscserét eszközöltek a hazaiak: Tomac helyett Lodico és Zubkov helyett Varga lépett a pályára.

73. perc: Másodszorra változtattunk: Könyvest Szendrei váltotta, ezzel fiatal tehetségünk először kapott lehetőséget NBI-es mérkőzésen.

75. perc: Varga lőtt messze a kapunk fölé, 22 méterről próbálkozott.

78. perc: Harmadik változtatási lehetőségét is kihasználta az FTC: Sigér helyett Vécsei lépett a pályára.

79. perc: Varga kapott egy pontos kiugratást középen, de Rácz nagyszerűen jött ki a kapujából, és lábbal ziccert hárított.

83. perc: Harmadszorra változtattunk: Lenzsér helyett Szélpál lépett először mezünkben a pályára.

Véget ért a mérkőzés. Ferencvárosi TC - PAKSI FC 4 - 0 :(