Kezdők: Rácz - Osváth, Lenzsér, Gévay, Kelemen, Kulcsár - Balogh, Szakály, Bertus - Könyves, Böde

Cserék: Holczer, Szélpál, Báló, Kecskés, Hahn, Sajbán, Poór

Kezdők: Demjén, Lesjak, Bobál D., Radó, Sieber, Babati, Bobál G., Kocsis, Mitrovic, Bedi, Bolla

Cserék: Szemerédi, Katelaris, Mcwoods, Ikoba, Ostrek, Barczi, Gergényi

Vezetőedző: Dobos Barnabás

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Bognár Tamás (játékvezető), Medovarszki János (tartalékjátékvezető), Kóbor Péter (asszisztens), Garai Péter (asszisztens), Csonka Bence (alapvonali játékvezető) és Kulcsár Katalin (alapvonali játékvezető)

2. perc: Szakály tekert volna kapura egy szabadrúgást a tizenhatos oldalvonalától egy buktatást követően, próbálkozása azonban sajnos elakadt a zalaegerszegi sorfalban.

3. perc: Könyves cselezett befelé a bal oldalról, majd 18 méterről próbálkozott, a labda a kapu felett hagyta el a játékteret. Jól, mozgalmasan és elszántan kezdtük a találkozót.

4. perc: Böde lőtt volna 15 méterről, az ígéretesnek tűnő próbálkozást Bedi blokkolta.

6. perc: Böde csapott le egy szabad labdára, majd a tizenhatoson belülre vezette azt, ahol az utolsó pillanatban mentettek a vendégek.

7. perc: A veszélyesen a kapu elé tekeredő szögletet Böde csúsztatta meg, majd Kelemen felé tartott a labda, de végül egy kék-fehér védő szabadította fel a vendég kaput. Tényleg bekezdtünk.

8. perc: Babati lőtt a kapunk mellé 15 méterről egy veszélyes kontratámadást követően.

14. perc: Radó lőhetett tisztán 15 méterről, enyhén a bal oldalról egy védelmi tétlenkedést követően. A labda a kapunk felső kapufáján csattant. Gyerünk már, srácok! Ezek a hibák nem férhetnek bele.

15. perc: Szakály húzta meg a bal oldalon, majd középre is tette a labdát, azonban a túloldalon sajnos nem érkezett senki, pedig ziccer lehetett volna.

22. perc: Kétszer is kiválóan tettük középre a labdát, amit fejjel szerettünk volna lekészíteni lövésre, azonban ott már egy zalaegerszegi láb is közbeszólt.

24. perc: Bedi fejelt centikkel a kapunk fölé. Köszönjük!

25. perc: Lasjak buktatta csúnyán Könyvest a bal oldalon, a szabálytalan megmozdulás megért volna egy sárga lapot is, azonban az elmaradt.

27. perc: Góóól! Szakály kiválóan és tanítani való módon tekerte a kapu túlsó oldalához a labdát, ahol Kelemen fejelhetett tisztán. A kapuba is bólintotta a labdát. Gyönyörű volt!

PAKSI FC - ZTE FC 1 - 0

29. perc: Könyves és Szakály vezetett kiválóan végig a pálya közepén egy kontratámadást, azonban az utolsó kulcspasszba a visszarohanó vendég védők már bele tudtak érni, így sajnos nem lett újabb helyzetünk.

30. perc: Gévay kapott sárga lapos figyelmeztetést feltartásért.

37. perc: Balogh lerántásért kapott sárga lapos figyelmeztetést.

43. perc: Bertus húzta meg a bal oldalon, majd tekert középre a labdát, a túloldalon Szakály érkezett, de egy kicsit magas volt számára a beadás, így nem tudott beleérni.

44. perc: Kulcsár lőtt egy jól megjáratott támadás végén a bal oldalról, sajnos a labda nem talált kaput.

45+1. perc: Bognár játékvezető reklamálásért sárga lapos figyelmeztetésben részesített egy zalaegerszegi cserejátékost.

45+2. perc: Radó és Lenzsér is „besárgult”.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - ZTE FC 1 - 0

Vezetőedzőnk változtatott a szünetben: Gévay helyett Poór lépett a pályára.

46. perc: A ZTE kezdte a második játékrészt.

48. perc: Bertus tekert 20 méterről, középről. A lassúcska labdára Demjén odaért, és begyűjtötte. Szép próbálkozás volt!

52. perc: Könyves ugrott ki a bal oldalon, majd a tizenhatoson belülre vezette a labdát, lapos lövését 14 méterről Demjén vetődve fogta.

54. perc: Radó lerántásáért Poór sárga lapos figyelmeztetést kapott.

56. perc: Lesjak fejelt centikkel a kapunk mellé egy veszélyes bal oldali beadást. Köszönjük!

56. perc: Osváth húzta befelé a labdát a bal oldalról, majd a kapu fölé lőtt a tizenhatos sarkától.

58. perc: Először változtattak a vendégek: Babati helyett Ikoba kapott lehetőséget.

A hivatalos nézőszám: 1119

64. perc: Böde próbálkozott középről, 20 méterről némi tologatást követően. A lapos lövésre azonban Demjén leért és fogta.

65. perc: Nagy Rácz-bravúr! Ikoba lőtt laposan 18 méterről, a kapusunk mellett elguruló labdáért visszafelé kellett nyújtóznia hálóőrünknek.

67. perc: Másodszor cseréltünk: Szakály helyett Kecskés bizonyíthat.

68. perc: Egy gyönyörű kontratámadás végén a keresztlabda Bödénél landolt, aki egy csel után lőtt, próbálkozását azonban blokkolták a visszaérő vendégek. Nagy lehetőség maradt ki sajnos.

73. perc: Újabb Rácz-bravúr! Lesjak 18 méterről eleresztett bombáját vetődve, tanítani való módon hárított kapusunk.

74. perc: Másodszorra cserélt a ZTE: Bolla helyett Katelaris lépett a pályára.

75. perc: Kihasználtunk harmadik változtatási lehetőségünket is: Könyves helyett Hahn bizonyíthat.

78. perc: Góóóól! Gyönyörű kontratámadást vezettünk Hahn révén, aki aztán zseniálisan ugratta ki Bödét, ikonunk pedig Demjént kicselezve a hálóba lőtt.

79. perc: Utoljára változtattak a vendégek is: Radót Barczi váltotta.

90. perc: Bobál G. kapott sárga lapos figyelmeztetést lökdösődésért.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - ZTE FC 2 - 0