Kezdők: Pogacsics, Fodor, Vachtler, Csiki, Nagy J., Hegedűs, Tarasovs, Ádám, Zsiga, Balázs, Yakymiv

Cserék: Slakta, Hadaró, Nagy T., Palic, Nagy K., Trebotic, Ur

Kezdők: Rácz - Osváth, Szélpál, Kelemen, Szabó - Szakály, Balogh, Bertus - Könyves, Böde, Hahn

Cserék: Holczer, Gévay, Báló, Kecskés, Sajbán, Poór, Kulcsár

Sérültek: Bartha, Haraszti, Papp, Windecker

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Stadion

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Bornemissza Norbert (tartalékjátékvezető), Lémon Oszkár (asszisztens), Huszár Balázs (asszisztens), Iványi Zoltán (alapvonali játékvezető) és Zierkelbach Péter (alapvonali játékvezető)

2. perc: Zsiga ívelt a kapunk előterébe egy szabadrúgást a bal oldalról, középen Ádám fejelt mellé. Köszönjük.

3. perc: Egy kapunk előtti kavarodás után Csiki lőtt a felső kapufa fölé.

4. perc: Hatalmas Rácz-bravúr, hálóőrünk egy ötösről keményen megfejelt, a kapunk közepébe tartó labdát tolt a felső léc fölé. Álmoskásan kezdünk, fel kellene pörgni!

7. perc: Könyves indult meg a bal oldalon teljes tisztán egy kontratámadással, majd befelé cselezett, de sajnos lőni már nem tudott, így az igazán nagy helyzet elmaradt.

8. perc: Szabó húzta meg a bal oldalon, majd veszélyese, és pontosan tette középre a labdát, ahol Hahn érkezett, kapáslövését azonban sajnos Pogacsics bravúrral védte. Csatárunk erősen szorongatott helyzetből próbálkozott, elsőre még büntetőt is lehetett volna fújni lerántásért.

15. perc: Osváth és Böde játszott össze szépen a jobb oldalon, csatárunk beadása azonban sajnos túl mélyre sikeredett. Ébredezünk, ez jó!

17. perc: Góóól! Balogh és Szakály játszott össze még a saját térfelünk jobb oldalán, majd utóbbi zseniálisan indította keresztbe Könyvest, aki előbb megtolta a labdát, majd 13 méterről a kapuba vágta. Gyönyörű játék volt!

Kaposvári Rákóczi FC - PAKSI FC 0 - 1

23. perc: Tanítanivalóan rohamoztuk a hazai kaput, mely’ akció végén Osváth kapott a jobb oldalon egy pontos keresztlabdát, aki azonnal középre is tette a játékszert az érkező Hahnak, sajnos azonban Pogacsics jól rontott ki a hazai gólvonalról, és centikkel megelőzte csatárunkat.

28. perc: Ismét Könyves ugrott ki középen, és ismét pontos volt a labda, ami ezúttal a bal oldalról érkezett. Csatárunk elől sajnos pont a lövés előtt csenték el a labdát.

29. perc: Osváth sárga lapos figyelmezetést kapott.

31. perc: Szakály tette középre a labdát a jobb oldalról, már szinte az alap vonaltól, Hahm érkezett a túloldalon, próbálkozását blokkolták. Eszméletlen iramokban indulunk meg a hazai kapu felé, és a passzok is ülnek, veszélyesen játszunk.

34. perc: Könyves tűnt el erősen tizenegyes gyanús körülmények között három hazai játékos szorongatásában. A játékvezetői síp azonban néma maradt…

37. perc: Rácz-bravúr! Kapusunk hárította Csiki tiszta lövését a kapunktól megközelítőleg 10 méterről, a jobb oldalról,

39. perc: Hahn lőtt laposan a kapuba a bal oldalról, azonban a partjelző lest intett.

41. perc: Góóól! Könyves lőhetett teljesen tisztán középről, a tizenhatos vonalától. A labda a kapu jobb sarkában kötött ki. Gyönyörű lövés volt, megdupláztunk előnyünket.

Kaposvári Rákóczi FC - PAKSI FC 0 - 2

45. perc: Csiki 16 méterről eleresztett lövését Szélpál magabiztosan hatástalanította fejjel.

Véget ért az első félidő. Kaposvári Rákóczi FC - PAKSI FC 0 - 2

Módosítottak a szünetben a hazaiak: Zsiga helyett Palic lépett a pályára.

46. perc: A Kaposvár kezdte a második játékrészt.

55. perc: Böde lőhetett tisztán a tizenhatoson belülről, a jobb oldalról. Lapos próbálkozását Vachtler blokkolta az ötös vonalánál.

60. perc: Szabó húzta meg a bal oldalon, majd veszélyesen ívelt középre, ahol Böde érkezett, de Tarasovs sajnos megelőzte csatárunkat.

62. perc: Először változtattunk: Osváth helyett Kulcsár bizonyíthat.

65. perc: A hazaiak kihasználták a második cserelehetőségüket is: Yakymivezt Trebotic váltotta.

67. perc: Mi is másodszor változtattunk: Hahn helyett Sajbán debütál mezünkben.

68. perc: Gyönyörű kontrát vezettünk egy hazai sarokrúgást követően. Balogh forgatta át a labdát a bal oldalról a túloldalt érkező Könyvesnek, aki egyedül vihette. Csatárunk 15 méterről nem sokkal lőtt a hazai kapu felső léce fölé.

74. perc: Könyves próbálta kétszer is eljuttatni a labdát Bödéhez a tizenhatoson belül fejjel, sajnos azonban a hazai védők minden alkalommal résen voltak.

76. perc: Könyvestől lehetetlen volt elvenni a labdát a tizenhatos vonalánál, majd a jobb oldalon érkező Sajbánnak passzolt, aki laposan, nagy erővel lőtt, Pogacsics vetődve hárított. Ismét szép akciót vezettünk!

78. perc: Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a hazai gárda: Csiki helyett Nagy K. lépett a pályára.

80. perc: Mi is elhasználtuk változtatási lehetőségeinket: Könyvest Kecskés váltotta.

83. perc: Góóól! Szabó indult meg a bal oldalon, majd mértani pontossággal tekerte középre a labdát, ahol Sajbán érkezett, és védhetetlenül a hálóba fejelt. Újdonsült csatárunk ezzel debütáló mérkőzésén megszerezte első gólját is.

86. perc: Kecskés csúnya buktatásáért Trebotic kapott sárga lapos figyelmeztetést.

90. perc: Kecskés lőtt nem sokkal a kapu mellé 16 méterről.

90+1. perc: Böde kapott egy indítást, majd Pogacsics hárította közeli próbálkozását.

Véget ért a mérkőzés. Kaposvári Rákóczi FC - PAKSI FC 0 - 3