Kezdők: Rácz - Lenzsér, Szélpál, Kelemen, Szabó - Szakály, Balogh, Bertus - Könyves, Böde, Hahn

Cserék: Holczer, Gévay, Kecskés, Windecker, Poór, Sajbán, Kulcsár

Kezdők: Hegedüs, Meissner, Van Nieff, Golgol, Favorov, Plsek, Huszti, Szolnoki, Nagy, Knezevic, Gyurcsó

Cserék: Tóth, Urblik, Sós, Slagveer, Vanecek, Radics. Varga

Vezetőedző: Hornyák Zsolt

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Pintér Csaba (játékvezető), Szalai Dániel (tartalékjátékvezető), Horváth Róbert (asszisztens), Király Krisztián (asszisztens), Takács János (alapvonali játékvezető) és Radványi Ádám (alapvonali játékvezető)

1. perc: A PAFC kezdte a mérkőzést.

4. perc: Favorovot kellett percekig ápolni egy ütközés után.

5. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést Gyurcsó ellen elkövetett véleményes szabálytalanságáért.

6. perc: Rácz-bravúr! Gyurcsó ugrott ki középen, majd 15 méterről próbált túljárni kapusunk eszén, aki hatalmas védést mutatott be.

7. perc: Szép kontratámadást vezettünk, melynek a végén Hahn adta középre a labdát, ott azonban Bödét is Könyvest is keményen fogták a felcsútiak.

9. perc: Szabó vett át mellel kiválóan egy szabadrúgást a bal oldalon, ami előtte szinte az egész támadótérfelet keresztezte, lőni sajnos azonban már nem volt ideje.

12. perc: Gól. Favarov lőtt közvetlen közelről a kapunkba, miután védelmünk teljesen eltolódott, és a bal oldalról tisztán érkezhetett középre a labda.

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 0 - 1

14. perc: Rácz-bravúr! Hálóőrünk most a tizenhatos vonalánál akadályozta meg Gyurcsó lövését, aki egy kontratámadás után maradt tisztán. Nagyon fel kéne már érbredni!

15. perc: Könyves verekedte be magát a labdával együtt a tizenhatoson belülre középen, lövése azonban sajnos már nem volt pontos, fölé ment. Nagy helyzet volt!

20. perc: Szakály tekert pontosan középre egy szabadrúgást a bal oldalról, a kaputól 5 méterre Böde fejelhetett, csúsztatása azonban pont középre ment, így Hegedüs begyűjtötte a labdát. Bár nem lett gól, szép szabadrúgás kivitelezés volt.

24. perc: Jól járattunk meg a labdát a jobb oldalon, majd Lenzsér tette középre laposan azt, ahol Böde érkezett, de végül, az utolsó pillanatban Hegedüs gyűjtötte be a jatékszert.

25. perc: Szakály ugratta ki Könyvest középen, aki szabadon mehetett, csatárunk megpróbálta átemelni a felcsúti kapust, de a kapuba tartó labdát egy visszaérő védő kikotorta a gólvonal előtt.

25. perc: Bertus veszélyes szögletét Böde fejlete nem sokkal a kapu fölé. Ébredünk végre.

32. perc: Szabó indult meg a bal oldalon, meg is kapta a pontos keresztlabdát, majd Könyvest ugrasztotta ki, aki befelé cselezett volna, de a visszaérő vendég védők lefülelték, így sajnos nem lett helyzet az akciónkból.

36. perc: Döbbenet! Bertus bal oldali beadását Szabó készítette le Szakálynak, aki lekezelte a labdát, és kapura fordult, ám közben egyértelműen lerántották az ötös vonalánál, azonban a játékvezetői síp néma maradt.

37. perc: Bertus bal oldali beadása után Könyves játszott össze Bödével, aki az ötös sarkától Hegedüsbe lőtte a labdát. Ismét nagy helyzet volt.

38. perc: Pintér Csaba játékvezető teljesen ellenünk fordult! Könyves harcolt egy labdáért, majd átugrott egy földön fekvő vendég védőt, amiért sárga lapot kapott, majd szövegelésért azonnal villant a piros. További reklamálásért Böde is „besárgult”.

42. perc: Pintér úr fokozza! Egy szabálytalanság után, a kupaktanácsban Szolnoki nekirontott Bödének, aki felé fordult, a vendég játékos pedig ettől összeesett, amiért kapitányunk érthetetlen módon még egy sárga lapot kapott, így Őt is az öltözőbe küldte… Nonszensz!

43. perc: Változtattak a vendégek: Van Nieff helyett Urblik kapott lehetőséget.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 0 - 1

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

56. perc: Rácz jött ki jól és pontosan a kapujából, és Golgol elől gyűjtötte be a labdát.

60. perc: Rácz-bravúr! Kapusunk Favorov lövését hárította az ötös sarkánál.

61. perc: Másodszorra cserélt a Puskás Akadémia: Plsek helyett Sós lépett a pályára.

64. perc: Mi is változtattunk: Lenzsért Poór váltotta.

65. perc: Poór szerelte az utolsó pillanatban a tizenhatosunk vonalánál betörő Golgolt, kiváló védőmunka.

66. perc: Második cserénk: Szakály helyett Kecskés.

67. perc: Szabó adott egy zseniális keresztlabdát a bal oldalról, a túloldalon Poór érkezett, közben Hegedüs a labda alá futott, de védőnk már sajnos nem tudta kapura irányítani a játékszert. Szép kis kontra volt.

69. perc: Kihasználtunk harmadik változtatásunkat is: Hahn helyett Sajbán kapott szerepet.

A hivatalos nézőszám: 1106

74. perc: Szélpál mentett szépen, egy 16 méterről eleresztett bombát vágott ki.

76. perc: Szolnoki rántotta vissza rendkívül sportszerűtlenül a félpályánál meginduló Baloghot, amiért sárga lapot kapott. Knezevic is „besárgult” miután egy leshelyzetet követően elrúgta a labdát.

83. perc: Sós indult meg a bal oldalon, majd lövését a kapujából nagyszerűen kirontó Rácz tolta a felső kapufára.

87. perc: Kihasználta utolsó cseréjét is a felcsúti gárda: Golgolt Vanecek váltotta.

90. perc: Gól. Vanecek lőtt a kapunkba, miután egyedül maradt...

90+1. perc: Balogh kapott sárga lapos figyelmezetést.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 0 - 2