Kezdők: Danilovic, Hasani, Kiss, Ivanovski, Márkvárt, Vági, Shestakov, Brkovic, Rui Pedro, Polgár, Iszlai

Cserék: Antal, Tabakovic, Cortes, Molnár, Egerszegi, Karan, Orosz

Kezdők: Rácz - Osváth, Lenzsér, Szélpál, Kelemen, Szabó - Bertus, Balogh, Szakály - Hahn, Kulcsár

Cserék: Holczer, Gévay, Kecskés, Sajbán, Windecker, Szendrei, Poór

Piros lap miatt eltiltott: Böde, Könyves

Sérültek: Bartha, Papp

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Miskolc, DVTK Stadion

Játékvezetők: Vad II. István (játékvezető), Horváth Róbert (tartalékjátékvezető), Tóth II. Vencel (asszisztens), Csatári Tibor (asszisztens), Csonka Bence (alapvonali játékvezető) és Szilágyi Sándor (alapvonali játékvezető)

Percről percre

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

4. perc: Balogh szerzett labdát a felezővonalnál, majd a jobb oldalon húzta meg, végül Osváth tette középre a labdát, ahol Hahnt őrizték keményen a hazaiak, így csatárunk nem tudott fejelni.

7. perc: Ezúttal Kulcsár cselezgetett jól a bal oldalon, majd Szabó tekerte középre a labdát, amit Danilovic gyűjtött be Hahn elől. Centikkel volt csak gyorsabb a hazai kapus.

13. perc: Márkvárt jobb oldali beadását Rácz húzta le, és gyűjtötte be magabiztosan a levegőből.

16. perc: Egy igen veszélyesnek ígérkező kontratámadásunk a végére sajnos lelassult, így visszaértek a hazai játékosok, és Balogh lövését blokkolták a tizenhatos vonalánál.

17. perc: Hahn és Kulcsár összjáték a tizenhatoson belül, melynek a végén 77-es számú játékosunk került volna tiszta helyzetbe, azonban mielőtt eljutott volna hozzá a labda, egy diósgyőri láb közbeszólt, a helyzet pedig sajnos elhalt.

19. perc: Kulcsár vette célba laposan a hazai kaput 15 méterről, a kapufa mellett a hálóba igyekvő labdát Danilovic nagyot nyújtózva tudta csak szögletre tolni. Szép megmozdulás volt!

28. perc: Gól. Ivanovskiról maradtunk le középen, aki pontos labdát kapott a bal oldalról, és az ötösről talált a kapunkba.

DVTK - PAKSI FC 1 - 0

31. perc: Óriási helyzetet hagytunk ki. Kulcsár kapott zseniális labdát Osváthtól a jobb oldalról, majd egy cselt követően tisztán lőhetett 9 méterre a kaputól, viszont próbálkozása sajnos a felső léc fölé ment. Jó lett volna, ha ez beakad!

34. perc: Kelemen kapott sárga lapos figyelmeztetést lerántásért.

36. perc: Hahnt ugrattuk ki a bal oldalvonalnál, azonban a partjelző sajnos lest intett.

38. perc: Lenzsér is „besárgult” egy kései becsúszás miatt.

41. perc: Szakály szerzett kiváló agresszivitással labdát a pálya tengelyén, majd Osváthot indította a jobb oldalon, aki befelé cselezett lövése előtt. A tizenhatos vonalától megemelt labda nem sokkal ment a hazai kapu fölé. Szép akció volt, de a gól még mindig hiányzik.

Véget ért az első félidő. DVTK - PAKSI FC 1 - 0

46. perc: a DVTK kezdte a második játékrészt.

48. perc: Szabó bal oldali beadására Osváth ugrott fejelni, de a játékvezető támaszkodásért kifelé fújt szabadrúgást.

A hivatalos nézőszám: 3245

49. perc: Kulcsárt birkózták le az ötös vonalánál, miközben egy szabad labdáért indult volna, de síp néma maradt…

52. perc: Szélpál kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőért.

56. perc: Első változtatásunk: Osváth helyett Sajbán lépett a pályára.

63. perc: Balogh csapott le egy szabad labdára, majd egy emeléssel próbálkozott jó 22 méterről, azonban a túlságosan lelassuló labdát Danilovic magabiztosan fogta sajnos.

65. perc: Hahn cselezte be magát kiválóan a tizenhatoson belülre, majd lőtt. Próbálkozását Brkovic csatárunk elé vetődve blokkolta.

67. perc: Elsőször cserélt a DVTK: Brkovic helyett Molnár kapott szerepet.

68. perc: Szakály kemény lövése talált mindenki közt utat a tizenhatos sarkától, Danilovic reflexből paskolt bele a labdába, ami aztán a gólvonal felé vette az irányt, de a hazai kapus még a vonal előtt utolérte. Nagyon közel voltunk az egyenlítéshez.

71. perc: Második cserénk: Kulcsárt Szendrei váltotta.

71. perc: Szakály ugratta ki kicsit hosszan Szendreit a tizenhatos vonalánál, és így végül Danilovicé lett a labda.

72. perc: Kihasználta második változtatását a DVTK is: Ivanovski helyett Tabakovic lépett a pályára.

75. perc: Két Rácz-védés! Előbb Kiss lőtt keményen a bal oldalról tisztán, majd egy jobbról érkező lágy labdáért kellett nyújtóznia hálóőrünknek.

77. perc: Utolsó cserénk: Hahnt Windecker váltotta.

79. perc: Gól. Nem értünk vissza egy diósgyőri kontratámadásra, aminek a végén Hasani lőtt Rácz mellett a kapunkba.

81. perc: Ismét túlságosan a támadásépítéssel voltunk elfoglalva, minek következtében Lenzsérnek kellett mentenie a gólvonalunkról.

82. perc: A DVTK harmadik cseréje: Márkvárt helyett Egerszegi lépett a pályára.

90. perc: Szélpál oldott meg tanítanivaló módon egy egy az egy elleni védekezést.

90+2. perc: Windecker lövését 15 méterről Danilovic vetődve fogta.

Véget ért a mérkőzés. DVTK - PAKSI FC 2 - 0