Kezdők: Holczer - Szabó, Szélpál, Lenzsér, Poór, Kulcsár - Bertus, Balogh, Szakály - Hahn Böde

Cserék: Csernyánszki, Gévay, Kecskés, Haraszti, Sajbán, Windecker, Kelemen

Kezdők: Kosicky, Kinyik, Pávkovics. Ferenczi, Habovda, Babatunde, Bódi, Kusnyir, Baráth, Szécsi, Trujic

Cserék: Nagy, Szatmári, Milonovic, Varga, Csősz, Kundrák, Garba

Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Helyszín: Paks, Paksi FC Stadion

Játékvezetők: Berke Balázs (játékvezető), Garai Péter (tartalékjátékvezető), Kóbor Péter (asszisztens), Huszár Balázs (asszisztens), Farkas Ádám (alapvonali játékvezető) és Molnár Attila (alapvonali játékvezető)

5. perc: Gól. Szécsi kezelt le egy jobb oldali beadást középen, majd kapura fordult, és 7 méterről lőtte a labdát a hálónkba. Ébresztő, srácok!

PAKSI FC - DVSC 0 - 1

8. perc: Szabó bal oldali, lapos beadása középen túl mély volt mindenkinek, így végül Kosickynél kötött ki a labda.

11. perc: Egy jobb oldali nagy bedobásunk került végül Böde elé a tizenhatoson belül, csatárunk lövését azonban sajnos a vendég védők blokkolták.

14. perc: Kulcsár indult volna meg a jobb oldalon, de Ferenczi csúnyán visszarántotta, amit a játékvezetős sárga lappal jutalmazott.

17. perc: Babatunde lőtt messze a kapunk mellé egy kontratámadást követően 12 méterről.

21. perc: Bertus játszott össze Hahnnal tanítanivaló módon a jobb oldalon, aztán előbbi adta volna középre a labdát, azonban az sajnos egy debreceni védő lábában elakadt. Ébredezünk.

23. perc: Kulcsár harcolt Ferenczivel a tizenhatoson belül, majd a vendég védő kézzel segítette maga elé a labdát, de a játékvezetői síp néma maradt… érthetetlen…

24. perc: Poór jobb oldali bedobását Böde csúsztatta tovább, majd Szakály fejelt nem sokkal a kapu mellé. Nagy lehetőség maradt ki.

26. perc: Góóól! Lenzsér beadását Szakály fejelte le lövésre a tizenhatos vonalára, ahol Kulcsár érkezett, és könyörtelenül a hálóba vágta a labdát. Bomba góóól!

PAKSI FC - DVSC 1 - 1

28. perc: Szabó kapott sárga lapos figyelmeztetést lerántásért.

30. perc: Szabó bal oldali beadása középen Bödét találta meg, de sajnos csatárunknak nem volt ideje lekezelni a labdát. Ezek a mi perceink!

31. perc: Hahn ugrott ki a bal oldalon, majd Ferenczi feküdt be elé a tizenhatoson belül, csatárunk elesett, de a síp ismét néma maradt... döbbenet…

32. perc: Góóól! Böde csapott le egy szabad labdára, majd a felezővonaltól vezette a kapura megállíthatatlanul, végül 14 méterről pofozta a hálóba a labdát. Gyönyörű volt!

PAKSI FC - DVSC 2 - 1

33. perc: Kulcsár kapott sárga lapos figyelmeztetést.

36. perc: Kulcsár jobb oldali beívelését Böde elől mentették fejjel. Nagyon elkezdtünk futballozni, de kell még egy gól.

37. perc: Hahn ugrott ki középen, és kapott pontos labdát, lövését Kosicky csak bravúrral tudta hárítani. Kár érte, most megfoghatjuk a DVSC-t.

39. perc: Bódi ugrott ki egy kontrával, Holczer védte a 22 méterről középre érkező labdát.

44. perc: Böde ugrott ki a jobb oldalon, majd álomszerűen a túloldalon érkező Hahn elé készítette a labdát, fiatal csatárunk lövését Kosicky csak szögletre tudta paskolni.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - DVSC 2 - 1

46. perc: A DVSC kezdte a második játékrészt.

47. perc: Böde ugratta ki középen Szakályt, aki aztán sajnos túl sokáig várt a lövéssel, így a lehetőség elhalt.

A hivatalos nézőszám: 1221 - KÖSZÖNJÜK!

57. perc: Kettős csere a DVSC-nél: Babtunde helyett Garba és Szécsi helyett Varga lépett a pályára.

59. perc: Bertus veszélyesen a kapu elé érkező szögletét Lenzsér csúsztatta nem sokkal a debreceni kapu mellé. Ejjj, bemehetett volna…

62. perc: Böde volt helyzetben a tizenhatoson belül, csatárunkat addig húzták-vonták, míg szabadulnia kellett a labdától, a passz pedig sajnos nem volt pontos az érkező Szakály számára.

63. perc: Hahn kapott sárga lapos figyelmeztetést egy becsúszásért.

64. perc: Hahn harcolt egy labdáért a tizenhatos sarkánál, majd mikor megszerezte volna a labdát, a játékvezető faltot fújt...

65. perc: Gól. Garba lőtt 15 méterről a kapunkba laposan.

PAKSI FC - DVSC 2 - 2

70. perc: Szélpál lőtt kapura egy veszélyesen érkező szögletet, azonban a túlságosan lelassuló és középre tartó labdát Kosicky fogta.

73. perc: Baráth és Pávkovics kapott teljes joggal sárga lapos figyelmezetést, előbbi Hahnt, utóbbi Bödét buktatta csúnyán.

74. perc: Első cserénk: Kulcsár helyett Sajbán bizonyíthat.

75. perc: Kihasználta harmadik változtatási lehetőségét is a DVSC: Trujicot Milanovic váltotta.

78. perc: Második cserénk: Hahn helyett Haraszti lépett a pályára.

81. perc: Szakály próbálkozott 25 méterről, lövését sajnos Kosicky vetődve fogta.

82. perc: Mi is kihasználtuk utolsó változtatási lehetőségünket: Bertust Windecker váltotta.

83. perc: Haraszti indult meg a bal oldalon, lövését Kosicky vetődve hárította. Szép mozzanat volt.

85. perc: Baráth szabálytalan belépője Windecker ellen sárga lapot ért.

87. perc: Góóóól! Haraszti ívelt zseniálisan középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, majd egy fejes után Sajbán vágta a hálóba a labdát. Gyönyörű volt!

PAKSI FC - DVSC 3 - 2

89. perc: Szakályt buktatták csúnyán a tizenhatoson belül, büntetőhöz jutottunk!

90. perc: Balogh centikkel a kapu mellé lőtte a tizenegyest.

90+3. perc : Góóól! Szabó húzta meg a bal oldalon, majd középre tette Sajbánnak, kinek a lövését Kosicky bravúrral hárította, de a kipattantót Windecker lőtte a kapubaaaaaaaaa.

Véget ért a mérkőzés! Megvan, gyönyörű volt!