Egy győzelem, három döntetlen és egy vereség a hétvége mérlege.

U14: I. osztály, 17. forduló: PAKSI FC - Várda Labdarúgó Akadémia 0 - 3 (0 - 0)

Kezdők: Bakodi, Máté, Szász, Kispál, Pupp, Babos, László, Tóth, Hekfusz D., Vesza, Gáspár

U15: I. osztály, 17. forduló: PAKSI FC - Várda Labdarúgó Akadémia 2 - 2 (1 - 2)

Kezdők: Herman, Perger, Ádám, Binder, Mácsik, Répási, Lépő, Arnold, Nagy Dávid, Szivós, Nagy Dániel

Csere: Hübner, Fehér, Horváth

Góljainkat Nagy Dávid (12’) és Lépő (49’) szerezték.

„Az első tavaszi hazai mérkőzésünk előtt összeállításban és szerkezetben is változtattunk, erre a sérülések miatt volt szükség. Itthon szerettünk volna támadólag fellépni a Várda ellen, és megszerezni a vezetést. Ez szerencsére sikerült is, de vendégeink előbb váltani, majd két szerencsés góllal fordítani is tudtak. A mérkőzés ezen szakaszában nagyon pontatlanul  játszottunk, és a Várda nem olyan rossz csapat, hogy ezt ne használja ki! A félidőben ismét módosítani kellett, ami az egyenlítő gólunk után nagyon jót tett a csapatnak. Úgy gondolom, közelebb álltunk a győztes találathoz, mint a Kisvárda. Nagyon nehéz találkozót játszottunk, ami végig háromesélyes volt, így gratulálok a csapatnak” - fogalmazott Mácsik Attila trénerünk.

U16: II. osztály, 17. forduló: PAKSI FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Ignácz, Váncsa, Lengyel, Borsi, Osztermájer, Lajkó, Szabó, Dózsa, Zoltán, Kurta, Kovács

Cserék: Molnár, Ludányi, Blága, Heisler

Gólunkat Dózsa (45’) szerezte.

Kezdők: Fábián, Nickl, Zsákovics, Túri, Vas, Ribár, Budai, Barabás, Madár, Debreceni, Paksi

Cserék: Sági, Balogh, Vén, Dévényi, Fuják

Góljainkat Paksi (75’), Debreceni (77’) és Vas (80’) szerezték.

„Hiába játszottunk a tabella utolsó helyezettjével, ellenfelünk masszív csapat benyomását keltette. Nehezen indult a találkozó, még annak ellenére is, hogy helyzeteket alakítottunk ki, mivel a Grosics Akadémia veszélyesen kontrázott. Ekkor úgy éreztem, görcsösek voltunk, hiszen akadtak lehetőségeink, de nem tudtuk kihasználni őket. Elég volt egy kicsit bealudunk egy pontrúgásnál, és már vezetett is a vendégcsapat. Próbáltam szerkezetileg változtatni, amit játékosaim remekül megoldottak, így megfordítottuk az összecsapást. Végül pedig megérdemelt sikert arattunk” - vélekedett Kiss Tamás edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Debreceni, Paksi, Vas, Balogh

U19: II. osztály, 17. forduló: Szeged-Csanád Grosics Akadémia - PAKSI FC 3 - 3 (2 - 2)

Kezdők: Kovács F., Szekszárdi, Kovács L., Gyurkits, Budai, Horváth, Prantner, Vargyas, Hornyák, Süvöltös, Görög

Cserék: Bencze, Varga

Góljainkat Görög (14’), Prantner (32’) és Kovács (72’) szerezték.

„Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést! Vendéglátónkat tizenöt percig nyomás alatt tartottuk, és nem engedtük ki a saját térfelükről. A vezetést is sikerült megszerezni, de nyolc perc leforgása alatt két gólt kaptunk, melyeket egyébként hatalmas les előzött meg, így kezdődött minden elölről. Továbbra is mi domináltunk, egyenlítettünk is. Lett volna lehetőségünk vezetéssel szünetre menni, de egy büntető megítélése számunkra elmaradt. A második játékrész már nem sikerült úgy, mint az első. Ekkor már több hibát vétettünk, ellenfelünk pedig kontrából többször veszélyeztetett, később egyet ki is használt. Sikerült újra egyenlíteni, így mehettünk a győztes találatért, de sajnos ekkor már nem úgy sikerültek a befejezések, ahogy azokat szerettük volna. Újabb sérülések sújtották csapatom, és, mivel nem tudtunk frissíteni, változtatni, nem sikerült gólt szereznünk. Pedig még a hosszabbításban is volt rá lehetőségünk... Csapatom megérdemli a dicséretet, mert a sok negatív dolog ellenére becsülettel tette a dolgát. Fájó pontvesztés egy harcos ellenfél ellen, de bízom benne, hogy lassan kiegyenesedünk” - értékelt Nagy Lajos edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Görög, Horváth, Gyurkits, Kovács L.