OTP Bank Liga 2019/2020, 32. forduló - 2020.06.24. - 21:05

Kezdők: Rácz - Osváth, Szélpál, Gévay, Szabó - Balogh, Szakály, Windecker - Hahn, Sajbán, Könyves

Cserék: Holczer, Kecskés, Haraszti, Böde, Poór, Bertus, Kelemen, Bartha, Kulcsár

Kezdők: Bukrán, Hasani, Ivanovski, Márkvárt, Vági, Egerszegi, Szűcs, Polgár, Korbély, Iszlai, Orosz

Cserék: Antal, Makrai, Cortes, Molnár, Momolla, Rui, Farkas, Karan, Adukor

Vezetőedző: Feczkó Tamás

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Bogár Gergő (játékvezető), Garai Péter (tartalékjátékvezető), Albert István (asszisztens), Vígh-Tarsonyi Gergő (asszisztens), Iványi Zoltán (alapvonali játékvezető) és Lovas László (alapvonali játékvezető)

1. perc: A DVTK kezdte a mérkőzést.

4. perc: Hahn indult meg a jobb oldalon, a beadásra középen többen is érkeztek, de sajnos egy diósgyőri fej mentett a vendégeknek.

5. perc: Szabó lőtt kapásból 18 méterről, Bukrán hatalmas bravúrral hárította a kapuba tartó labdát. Gyönyörű lövés volt!

5. perc: Könyves lőtt szintén távolról, megközelítőleg 20 méterről nem sokkal a vendég kapu fölé. Nagyon bekezdtünk, ez az!

14. perc: Ígéretes kontratámadást vezettünk, melynek a végén Szabó és Balogh váltott oldalt többször is, végül sajnos elhalt a támadásunk.

17. perc: Góóól! Bravúros szögletvariációóó! Szakály és Balogh kis szöglete után Bukrán védett hatalmasat, de a vendég kapusról kipattanó labdát Windecker fejelte vissza a halóba.

PAKSI FC - DVTK 1 - 0

19. perc: Hahn lőtt laposan a tizenhatos vonalától centikkel a vendég kapu mellé. Ejjj… nagy helyzet volt!

20. perc: Hasani kapott sárga lapos figyelmeztetést reklamálásért.

28. perc: Rácz gyűjtött be magabiztosan egy veszélyesen a kapunk elé érkező vendég sarokrúgást.

31. perc: Könyves ívelt középre lágyan, ahol Hahn érkezett veszélyesen, de megelőzte a labdát, így sajnos nem lett helyzet.

38. perc: Hahn csapott le egy szabad labdára a jobb oldalon, de aztán sajnos túl hosszan tolta meg, így nem érte utol az alapvonal előtt.

40. perc: Könyves bal oldali beadását középen Hahn fejelte nem sokkal a kapu mellé.

42. perc: Hasani lőtt messze a kapunk fölé egy szabadrúgást jó 25 méterről.

44. perc: Szakály ívelt köszépre egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától, azonban sajnos minden érkezőnek magasra sikeredett.

45. perc: Polgár kapott sárga lapos figyelmeztetést miután csúnyán visszarántotta az egyedül előre törő Könyvest a bal oldalon, még lehet, egy pirosat is megért volna.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - DVTK 1 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc: Góóól! Egy mértani pontosságú sarokrúgást követően előbb Szabó csúsztatott, majd Gévay lőtt a kapubaaaa.

PAKSI FC - DVTK 2 - 0

56. perc: Góóóól! Hahn vágott a kapuba egy Bukránról kipattanó labdát Haraszti veszélyes bal oldali beadását követően. Hengerelünk!

PAKSI FC – DVTK 3 - 0

59. perc: Szélpál buktatta a tizenhatosunkon belül a betörő Vágit, a játékvezető büntetőt ítélt.

60. perc: Gól. Iszlai értékesítette a tizenegyest.

PAKSI FC - DVTK 3 - 1

62. perc: Először a vendégek változtattak: Hasanit Molnár váltotta.

64. perc: Vezetőedzőnk is cserélt: Könyves és Szakály helyett Kulcsár és Haraszti lépett a pályára.

71. perc: Újabb vendég csere: Korbély helyett Makrai kapott lehetőséget.

74. perc: Góóól! Mértani pontosságú szöglet: Haraszti beívelését Windecker fejelte védhetetlenül a kapuba.

PAKSI FC - DVTK 4 - 1

77. perc: Ismét cseréltünk: Windecker és Sajbán helyett Bertus és Kecskés lépett a pályára.

80. perc: Kulcsár tekert nem sokkal a kapu fölé a tizenhatos vonalától, miután teljesen egyedül hagyták. Szép lövés volt!

80. perc: Cserék időszaka: A DVTK-nál Iszlai helyett Cortes és Egerszegi helyett Adukor kapott lehetőséget, nálunk Hahnt Böde váltotta.

88. perc: Haraszti kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

90. perc: Gól. Molnár ugrott ki és Ráczot átemelve a kapuba tette a labdát.

Véget ért a mérkőzés. Gyönyörű volt, fiúk! PAKSI FC - DVTK 4 - 2