DVSC - Paks 1 - 1

2020. jún. 27.  -  NB I.
Bentmaradtunk!

OTP Bank Liga 2019/2020, 33. forduló - 2020.06.27. - 17:30 - MINDENT BELE, FIÚK!

A DVSC kerete

Kezdők: Kosicky, Kinyik, Szatmári, Bényei, Pávkovics, Tózsér, Ferenczi, Adeniji, Kusnyir, Kundrák, Szécsi

Cserék: Nagy, Milunovic, Barna, Szabó, Haris, Habovda, Bereczki, Trujic, Garba

Vezetőedző: Kondás Elemér

Kezdők: Rácz - Szabó, Gévay, Szélpál, Osváth - Windecker, Bertus, Balogh - Könyves, Sajbán, Hahn

Cserék: Holczer, Kecskés, Haraszti, Böde, Poór, Kelemen, Bartha, Szakály, Kulcsár

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion (Nagyerdei Stadion)

Játékvezetők: Berke Balázs (játékvezető), Csatári Tibor (tartalékjátékvezető), Buzás Balázs (asszisztens), Georgiou Theodoros (asszisztens), Farkas Ádám (alapvonali játékvezető) és Pintér Csaba (alapvonali játékvezető)

1. perc: A DVSC kezdte a mérkőzést.

2. perc: Rácz fogta magabiztosan és higgadtan Szécsi erőtlen próbálkozását egy jobb oldali beadást követően.

5. perc: Bertus tekert veszélyesen középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, de Szabó feje elől sajnos tisztáztak a hazaiak.

7. perc: Könyves indult meg a bal oldalon, de sajnos beadni már nem tudta a labdát.

14. perc: Bertus sarokrúgása veszélyesen érkezett a hazai kapu elé, de a labda alól közben többen is a földre estek szorongatott helyzetből, viszont a síp néma maradt… Nem baj, gyerünk, srácok!

17. perc: Góóól! Könyves fejelt a kapuba egy jobb oldali beadást.

DVSC - PAKSI FC 0 - 1

21. perc: Rácz-bravúr!!! Adeniji ziccerét hárította eszméletlen módon hálóőrünk.

25. perc: Kundrák kapott sárga lapos figyelmeztetést Windecker csúnya buktatásáért.

25. perc: Szélpál fejelt a kaputól kb. 10 méterre egy távóli szabadrúgást követően, de Kosicky pont ott állt, így sajnos védeni tudott.

30. perc: Szécsi indult meg a bal oldalon, beadását azon Rácz tanítanivaló módon gyűjtötte be a tizenhatosunkon belül.

34. perc: Pávkovics lőtt jó 25 méterről messze a kapunk fölé.

41. perc: Könyves ugrott ki a jobb oldalon, majd visszafelé cselezett a tizenhatoson belül, de lövését aztán sajnos blokkolták.

42. perc: Osváth kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután elkésett Kundrákról.

43. perc: Óriási ziccerünk volt. Hárman mentünk egy védőre, végül Hahn kapta a labdát, lövését viszont Kosicky bravúrral hárította. Ejj…, de kellett volna ez.

Véget ért az első félidő, így tovább, fiúk! Kell még egy gól! DVSC - PAKSI FC 0 - 1

A szünetben változtattak a hazaiak: Bényei helyett Milunovic és Szécsi helyett Trujic lépett a pályára.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

47. perc: Könyves indult meg bal oldalon, lerántani sem tudták, lapos beadása azonban sajnos az érkező Bertus mögé ment.

49. perc: Kinyik is „besárgult” egy durva belépőért.

A hivatalos nézőszám: 9400

53. perc: Mi is változtattunk: Sajbánt Kulcsár váltotta. Kényszerű csere volt, Máté egy ütközés utáni fejsérülés miatt nem tudta folytatni a játékot.

57. perc: Rácz öklözött ki a tizenhatosunkon kívülre egy veszélyes hazai sarokrúgást.

59. perc: Ismét módosítottunk: Hahn helyett Böde, Bertus helyett Szakály kapott lehetőséget.

61. perc: Böde ugratta ki középről Könyvest a jobb oldalon, akinek a lövés megpattant, így sajnos nem a kapu felé vette az irányt.

67. perc: Böde indult meg a jobb oldalon, és cselezte be magát a tizenhatoson belülre, de éppen a lövés előtt pattant el tőle a labda. Ejj…

68. perc: Változtatott a DVSC: Kundrákot Haris válrotta.

69. perc: Haris kapott sárga lapos figyelmeztetést Windecker elleni szabálytalanságáért.

75. perc: Gól. Leírhatatlan öngólt hoztunk össze.

DVSC - PAKSI FC 1 - 1

79. perc: Újból változtattunk: Könyves helyett Haraszti lépett a pályára.

80. perc: Debreceni csere: Kusnyír helyett Garba kapott lehetőséget.

84. perc: Balogh lövéstét a tizenhatos vonaltól Kosicky tornászta a felső léc fölé bravúrral. Beakadhatott volna.

85. perc: Böde kapott labdát a tizenhatosan belül, lapos lövése sajnos nem sokkal a kapu mellé ment.

87. perc: Rácz kapott sárga lapos figyelmeztetést időhúzásért.

90. perc: Balogh kapott sárga lapos figyelmeztetést reklamálásért.

90+2. perc: Egy veszélyes hazai szöglet után Szatmári lőtt a kapunk mellét tisztán, 6 méterről. Köszönjük!

90+3. perc: A felső kapufa segített, egy hazai lövést fogott meg... Őrület!

Véééégeeeee. Bentmaradtunk! DVSC - PAKSI FC 1 - 1 Szép volt, srácok! Végig küzdöttünk, vitt a szívünk!