A hosszabbításban csúszott ki a kezünkből a győzelem.

OTP Bank Liga 2020/2021, 2. forduló - 2020.08.22. - 21:00 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Kovácsik, Fiola, Musliu, Nikolov, Nego, Hodzic, Evandro, Stopira, Hangya, Nikolic, Houri

Cserék: Rockov, Rus, Petryak, Zivzivadze, Pátkai, Bamgboye, Bolla

Kezdők: Holczer - Szabó, Lenzsér, Szélpál, Osváth - Balogh, Windecker - Ádám, Bognár, Hahn - Böde

Cserék: Hegedüs, Lorentz, Gévay, Sajbán, Bertus, Kulcsár, Nagy

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Szécsényi István (tartalékjátékvezető), Albert István (asszisztens), Georgiou Theodoros (asszisztens), Farkas Ádám (alapvonali játékvezető) és Takács János (alapvonali játékvezető)

1. perc: Csapatunk kezdte a találkozót.

4. perc: Evandro bal oldali beadását középen Lenzsér hatástalanította fejjel, magabiztosan.

7. perc: Bognár és Hahn indult meg a jobb oldalon körömpasszokkal, csatárunk végül középre tudta tenni a labdát, az viszont egy leheletnyit hosszú lett Bödének. Ahh… kár érte, ziccer lett volna. Gyerünk, srácok!

11. perc: Jól hoztuk fel a labdát, és jutottunk el beadásig. Osváth jobb oldali tekerésére Ádám érkezett középen, viszont fejelésekor a játékvezető lökést látott, így kifelé ítélt szabadrúgást. Szép támadás volt!

16. perc: Az elmúlt percekben több hazai beadás is érkezett kapunk előterébe, de védőink hiba nélkül állták a nyomást. Ez az, srácok!

17. perc: Holczer rossz kirúgására Hodzic csapott le, majd 20 méterről tisztán lőhetett, szerencsére a próbálkozása kapunk mellé ment. 18. perc: Balogh húzta meg a bal oldalt, beadása azonban sajnos túl mélyre sikeredett, így azt Kovácsik gyűjtötte be.

20. perc: Stopira fejelt tisztán a kapunk fölé egy szögletet, köszönjük!

21. perc: Holczer-bravúr! Hodzic lőtt 16 méterről egy kavarodást követően, portásunk lábbal hárította a lapos, de erős kapunkba tartó próbálkozást. Nagy védés volt! Bravó, Holczi!

28. perc: Holczer jött ki pontosan és ellentmondást nem tűrően egy bal oldali, hazai beadásra, majd begyűjtötte a játékszert.

30. perc: Hodzic ugrott ki teljesen egyedül középen a támadó térfelük felénél, aztán a tizenhatos vonalánál megijedt a kapunkból zseniálisan kirontó Holczertől, így kifelé tolta meg a labdát, majd kisodródva a felső léc fölé lőtt.

32. perc: Osváth kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőt követően.

37. perc: Bognár lőtt nem sokkal a kapu fölé középről, megközelítőleg 22 méterről. El kellett lőni!

38. perc: Szabó húzta meg jól a bal oldalon, majd középre tette Bognárnak, aki ezúttal 18 méterről próbálkozott, sajnos lövését most a fehérvári védők blokkolták.

39. perc: Változtattak a hazaiak: Hangyát Rus váltotta.

42. perc: Szabó indította a bal oldalról Bödét, aki mellett túl hosszan vette át sajnos a labdát, így az Kovácsik elé pattant. Ígéretes és szépen kivitelezett kontra volt.

45. perc: Ismét Holczer védett zseniálisan egy fehérvári veszélyes támadás végén.

Véget ért az első félidő! MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 0 - 0

46. perc: A Fehérvár kezdte a második játékrészt.

46. perc: Szabó indította mélyről, a bal oldalról Bödét, de a partjelző sajnos lest intett, így csatárunk nem lódulhatott meg a kapu irányába.

48. perc: Stopira ugratta ki pontosan Evandrot a tizenhatosunk vonalánál, aki telibe lőtte a kapufánkat. Köszönjük!

53. perc: Szélpál blokkolt egy kapunkba tartó lövést. Nagyon kellett!

60. perc: Lenzsér indult meg a pálya tengelyében, majd oldalra tette Bognárnak, aki beívelésével Bödét kereste, csatárunknak azonban sajnos túl magas volt a labda. Ahh…, pedig gyönyörű kontra volt!

A hivatalos nézőszám: 3231

64. perc: Nikolov kapott sárga lapos figyelmeztetést reklamálásért.

65. perc: Először cseréltünk: Ádám helyett Nagy lépett pályára. Második hazai változtatás is megvolt: Nikolic helyett Zivzivadze kapott lehetőséget.

67. perc: Reklamálásért Hodzic is „besárgult”.

69. perc: Bognár veszélyes, szöglettel felérő szabadrúgását végül Kovácsik húzta le a levegőből a hazai kapu előterében. Uhh…, pedig többen is jól érkeztek…

70. perc: Nagy kapott sárga lapos figyelmeztetést Nego buktatásáért.

73. perc: Lengyér kapott sárga lapos figyelmeztetést Zivzivadze buktatásáért.

74. perc: A harmadik hazai csere is megvolt: Evandrot Petryak váltotta.

77. perc: Petryak lőtt 15 méterről, Holczer bravúrral hárított.

78. perc: Szabó húzta meg a bal oldalt, majd az alapvonalnál tette középre a labdát, ami kezezésgyanúsan pattant meg egy visszasprintelő hazai játékoson. A játékvezetői síp azonban néma maradt…

79. perc: Változtattunk: Hahn helyett Sajbán lépett pályára.

80. perc: Góóól! Bognár bal oldali szabadrúgását Szabó csúsztatta meg, majd Szélpál bólintott a kapubaaa.

MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 0 - 1

81. perc: Utolsó cserénk: Bognárt Bertus váltotta. Gyerünk, srácok!

84. perc: Holczer húzott le magabiztosan egy hazai, bal oldali beadást.

90. perc: Hodzic fejelt bőven a kapunk fölé egy bal oldali beadást.

90+3. perc: Gól. Hodzic talált a kapunkba egy szöglet után. Ahh…